Ποιοι είναι οι δημοφιλέστεροι προορισμοί στο Travelstories ;

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.955
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μιας και έρχονται τα γενέθλια του σάιτ, θα δημοσιεύσω μερικά ενδιαφέροντα στατιστικά στοιχεία, μεταξύ των οποίων και ποιοι είναι οι προορισμοί που ο κόσμος ψάχνει περισσότερο στο Travelstories.

Για να κάνουμε μια ενδιαφέρουσα σύγκριση, ποιοι πιστεύετε εσείς ότι είναι οι δημοφιλέστεροι προορισμοί εδώ; Για κάντε μια λίστα ο καθένας να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε :)
Μιλάμε για αναζητήσεις του google που οδηγούν στο travelstories, ή για αναζητήσεις μέσα από το ίδιο το site?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Χα. Και τα δύο θα δημοσιεύσω, τα έχω ψάξει και τα δύο για να τα συγκρίνουμε κιόλας. Δηλαδή με ποια keywords προορισμών έρχεται ο κόσμος στο site, αλλά και τι searches προορισμών γίνονται μέσα στο travelstories :)
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα

alma

Member
Μηνύματα
3.724
Likes
15.092
Χα. Και τα δύο θα δημοσιεύσω, τα έχω ψάξει και τα δύο για να τα συγκρίνουμε κιόλας. Δηλαδή με ποια keywords προορισμών έρχεται ο κόσμος στο site, αλλά και τι searches προορισμών γίνονται μέσα στο travelstories :)

Ενδιαφέρον θα είναι.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.955
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Χα. Και τα δύο θα δημοσιεύσω, τα έχω ψάξει και τα δύο για να τα συγκρίνουμε κιόλας. Δηλαδή με ποια keywords προορισμών έρχεται ο κόσμος στο site, αλλά και τι searches προορισμών γίνονται μέσα στο travelstories :)
Στις αναζητήσεις από το google, στανταράκια παίζουν τα γαμήλια ταξίδια και η US Visa.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έψαξα μόνο με ονόματα προορισμών, αλλά θα κοιτάξω και άλλα keywords. :)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Εγω παντως ειχα σκασει μυτη απο google με keyword Σεϋχέλλες :D Το μακρυνο 2007-8...:)
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Άνθρωπος μόνος και απογοητευμένος ψάχνει άλλο/α άτομο/α στην ίδια φάση για παρέα σε ταξίδια.
 
Last edited:

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Κ γω συμφωνώ με τους περισσότερους
1. Ρώμη
2. Παρίσι
3. Κωνσταντινούπολη
4. Λονδίνο
5. Βαρκελώνη

Όχι απόλυτα μ'αυτή τη σειρά.

Κ μάλιστα έχουν μαζευτεί τόοοσες πληροφορίες (οι οποίες επαναλαμβάνονται 500 φορές) για τον καθένα από τους παραπάνω προορισμούς που για να συγκεντρώσεις όσες πληροφορίες θες, σού παίρνει ώρες ατελείωτες...
Κωνσταντινούπολη δεν έχω πάει, αλλά πραγματικά έχω εμπεδώσει τα ΠΑΝΤΑ κ είναι σαν να έχω πάει!!!

Εγω παντως ειχα σκασει μυτη απο google με keyword Σεϋχέλλες :D Το μακρυνο 2007-8...:)
Κ γω έτσι εκριβώς κ έπεσα πάνω στη δική σου ιστορία για Σεϋχέλλες...μπορώ να πω πως συνέβαλες καθοριστικά!!!
 
  • Like
Reactions: GTS

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Δεν εχεις παει στην Πολη?Μηπως σκεφτεσαι πως θα πας απο Ατατουρκ στο Ταξιμ?Μα αν θυμαμαι καλα στο ερωτημα αυτο η φιλη μου η vegerazaros εχει απαντησει 27 φορες.:)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom