Ποιοι είναι οι δημοφιλέστεροι προορισμοί στο Travelstories ;

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Είμαι σίγουρη οτι η Ρώμη είναι νο 1 στην αναζήτηση (ίσως και με μεγάλη διαφορά από τη δεύτερη πόλη), αφού καθε τόσο εμφανίζεται ένα ποστ που την αφορά.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εγώ πάντως ανακάλυψα το σάιτ ψάχνοντας για την Ισλανδία. (4 χρόνια μετά δεν έχω καταφέρει να παω ! ) Θα με ενδιέφερε να μάθω τους λιγότερο δημοφιλείς προορισμούς που ψάχνει ο κόσμος.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εγώ πάντως ανακάλυψα το σάιτ ψάχνοντας για την Ισλανδία. (4 χρόνια μετά δεν έχω καταφέρει να παω ! ) Θα με ενδιέφερε να μάθω τους λιγότερο δημοφιλείς προορισμούς που ψάχνει ο κόσμος.
Ωραία ιδέα αυτή , δε τόχα σκεφτεί - αν έχετε άλλες ιδέες για στατιστικά πείτε.

Και αφού τις πείτε θα πρέπει να βρούμε κάποιο μέλος - γκουρού στα google analytics να μας τα φτιάξει :haha:
 

alma

Member
Μηνύματα
3.724
Likes
15.092
Ρώμη, Λονδίνο (κυρίως μετακινήσεις, ποια κάρτα συμφέρει, πόσα να δει σε μια μέρα,αν να πάει και ημερήσια αλλού...),Πράγα, Παρίσι, Λισσαβώνα, Κωνσταντινούπολη, Αβάνα (και γενικά όλη την Κούβα νομίζω), μπορεί και καμία Ταϊλάνδη....και από Ελλάδα Κυκλαδονήσια...

Αν και δεν ξέρω αν ταυτίζονται αυτά που ψάχνονται περισσότερο, με αυτά για τα οποία γράφονται τα περισσότερα πόστ......
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
"Παντρευόμαστε (γιούχουυυ) και πάμε γαμήλιο Ταϋλάνδη, είναι καλή εποχή όμως γιατί μας είπαν για βροχές??????"

Όχι παιδιά μου, είναι κακή επιλογή η Ταϋλάνδη για εσάς, διότι αν δε μπορείτε να πατήσετε το κουμπάκι "αναζήτηση" πάνω και δεξιά (ή αριστερά ανάλογα τα κέφια του Δευκαλίωνα) και να βρείτε αυτό που θέλετε και έχει απαντηθεί σε βαθμό αηδίας, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να χαθείτε σε κανά αεροδρόμιο, σε κανά ταξί ακόμα μέσα. Μη πάτε. Εγώ δε θα σας άφηνα, θα φοβόμουν.

Κι εγώ για Ρώμη, Κων/πολη θα έλεγα...η Πράγα έχει πεθάνει τελευταία, κάποτε ήταν στις δόξες της...:haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Να μην ξεχάσουμε και την all time classic εισαγωγή : "Σκέφτομαι να πάω με το αγόρι μου..."
Οσο για τις περισσότερες αναζητησεις πόλεων, Ρώμη, ελληνικά νησιά και ολοι οι προορισμοι της Ραιαν απο Αθήνα και Θεσσαλονικη
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Λονδίνο, Ρώμη, Παρίσι και ότι αφορά τα γαμήλια ταξίδια ειδικά για Μπαλί, Ταϊλάνδη.
"Έγραψα λάθος (ή με ελληνικούς χαρακτήρες) το όνομα μου στο εισητήριο.... τι να κάνω τώρα;" Πρέπει να είναι πάνω πάνω στις αναζητήσεις ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.461
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom