Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Από τη στιγμή που οι πτήσεις εκτελούνται και η εταιρεία δεν έχε βγάλει κάποια ανακοίνωση δεν νομίζω να δικαιούσαι κάτι.
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
437
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Δεν το πιστεύω οτι κανω αυτη τη χαζή ερώτηση,αλλά πρώτη φορά κλείνω ταξίδι εσωτερικού με ryan και κόλλησα:oops:. Οταν δινω τα στοιχεια επιβατη και στο online check in για ταξιδι εσωτερικου τα γραφω με λατινικους ή ελληνικούς χαρακτηρες?
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Δεν το πιστεύω οτι κανω αυτη τη χαζή ερώτηση,αλλά πρώτη φορά κλείνω ταξίδι εσωτερικού με ryan και κόλλησα:oops:. Οταν δινω τα στοιχεια επιβατη και στο online check in για ταξιδι εσωτερικου τα γραφω με λατινικους ή ελληνικούς χαρακτηρες?
πάντα λατινικούς για σιγουριά.
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Για εξτρα αποσκευη για παραδοση, ξερει κανεις ποση ωρα πριν να ειμαι αεροδρομιο;;;
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
11 το πρωι φευγω με λεοφορειο απο baker για στανστετ και 14 πετω. Θα προλαβω;
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Ξερω γω, διάβασα στο σάιτ για φορές που εχει κίνηση και συνεπώς καθυστέρηση. Πάντως με άλλες εταιρίες εχει χρονια να πετάξω. Λογικά και ενάμιση ώρα να μου πάρει να φτάσω, άρα 12:30, ενάμιση ώρα πριν τη πτήση δεν ειναι αρκετό;;;; Μάλλον ηλίθια ερώτηση αλλα ρωτάω ετσι και αλλιως για να μου φύγει το άγχος.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ξερω γω, διάβασα στο σάιτ για φορές που εχει κίνηση και συνεπώς καθυστέρηση. Πάντως με άλλες εταιρίες εχει χρονια να πετάξω. Λογικά και ενάμιση ώρα να μου πάρει να φτάσω, άρα 12:30, ενάμιση ώρα πριν τη πτήση δεν ειναι αρκετό;;;; Μάλλον ηλίθια ερώτηση αλλα ρωτάω ετσι και αλλιως για να μου φύγει το άγχος.
Έτσι και αλλιώς στο Stansted ο πίνακας που λέει σε ποιο γκισέ και σε ποιο τμήμα(π.χ F-D-E) να πας να παραδώσεις τη βαλίτσα σου ανοίγει 2 ώρες πριν την πτήση, οπότε και νωρίτερα να φτάσεις δεν έχει και νόημα.
Επίσης έχουν προσθέσει και self service bag drop off, που έχει ελάχιστη ουρά(έχει και υπάλληλο της Ryanair εκεί,μόνο γι΄αυτήν ισχύει, για να σε βοηθήσει).
 

john-data

Member
Μηνύματα
50
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Παλικάρια να ρωτήσω και εγω κάτι...
Έχω κλείσει για Παρίσι με τη κοπέλα μου αλλά μάλλον ΑΚΥΡΟ λόγω γεγονότων...
Τα χρήματα πότε τα δεσμέυει απο τη κάρτα η ryanair ?
Μου έχει έρθει επιβεβαίωση για τη κράτηση και η πτήση είναι την επόμενη εβδομάδα...
Ευχαριστώ.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Παλικάρια να ρωτήσω και εγω κάτι...
Έχω κλείσει για Παρίσι με τη κοπέλα μου αλλά μάλλον ΑΚΥΡΟ λόγω γεγονότων...
Τα χρήματα πότε τα δεσμέυει απο τη κάρτα η ryanair ?
Μου έχει έρθει επιβεβαίωση για τη κράτηση και η πτήση είναι την επόμενη εβδομάδα...
Ευχαριστώ.
τα εχει παρει..οχι απλως δεσμεύσει! :) για αυτο πηγαινε μια χαρα θα περασετε...τα γεγονοτα συμβαινουν παντου...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom