Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

mihalisss

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Μα καλα κι εσεις σε λαθος ατομο βαλατε τη βαλιτσα; Πιο ευκολο το κοβω να την αντικαταστησεις εσυ στη δουλεια παρα να αλλαξει η βαλιτσα. Παρε την ταυτοτητα ή το διαβατηριο της και κανε τσεκ ιν κανονικα σαν να πεταει κι αυτη. Στα @@ σου παντως τι κι αν δεν μπορει να ερθει, εσυ το ταξιδι δεν το χανεις, ωραιος...
χαχαχα σιγα μη χασω εγω το ταξιδι μου επειδη τον παιζουν ομαδικα εκει! το θεμα ειναι πως παμε θεσσαλονικη - Μπεργκαμο και Μπεργκαμο - Βαρκελωνη και φοβαμαι μη μου κανουν μανουρα στο γκισε με τις αποσκευες
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.881
Likes
26.796
tripakia φιλε μου αν παραδωσω εγω την βαλιτσα με το εισητηριο της λες να περασει η θα μου ζαλισουν τον ερωτα κι εγω θα μεινω χωρις ρουχα?? χαχαχαχχααχ
Δεν μπορείς να παραδώσεις βαλίτσα με άλλο όνομα.
τριπάκια σταμάτα το τρολάρισμα.
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
Ποσο κανει να προσθεσεις μια βαλιτσα στο εισητηριο σου;
 
Last edited by a moderator:

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εν τω μεταξυ εμενα δεν μου εδωσε κανεις απαντηση στην ερωτηση μου.
 
Last edited by a moderator:

HKLEOPATRA

Member
Μηνύματα
304
Likes
1.055
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΒΡΟΤΣΛΑΒ
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο !!!!
Εξτα κοστος στις κρατησεις έχει μονο οταν θελεις να αγοράσεις συγκεκριμενες θεσεις ή να εχεις προετεραιότητα στην επιβιβαση αλλιως περιμενενεις και κανεις το ckeck in 10 ημερες πριν.
 

Eva.

Member
Μηνύματα
12
Likes
5
Χρειάζομαι την βοήθειά σας σχετικά με τις θέσεις στην Ryanair. Ψάχνω εισιτήρια για Θεσσαλονίκη-Λονδίνο και θέλω να σας ρωτήσω, είναι υποχρεωτικό να κλείσεις θέσεις πληρώνοντας 10,99 ευρώ στο πήγαινε και 10,99 ευρώ στο έλα; Ή το κάνουν όσοι θέλουν να κατοχυρώσουν ήδη από τώρα τις θέσεις τους;
Διαφορετικά μπορείς να κλείσεις θέσεις όταν ανοίξει το check in δωρεάν;

Υ.Γ:Διάβασα προηγούμενες απαντήσεις αλλά μπερδεύτηκα λίγο!o_O
Ευχαριστώ για την πολύτιμη βοήθειά σας!!!:):):)

Δεν είναι υποχρεωτικό να κλείσεις θέσεις , όπως το λες είναι για αυτούς που θέλουν να κατοχυρώσουν από τώρα σε ποια θέση θα κάτσουν.
Όταν κάνεις check-in θα σου δώσει αυτόματα το σύστημα κάποια θέση στο αεροπλάνο εντελώς δωρεάν. Η θέση σου θα αναγράφεται στο boarding pass που εκδίδεται κατά το check-in.
 

sinos

Member
Μηνύματα
54
Likes
79
καλημερα μια ερωτηση. θελω να αγορασω εισιτηρια. Μπορω να προσθεσω αργοτερα και αποσκευη?
θα εχει διαφορετικη χρεωση για την αποσκευη σε σχεση με την χρεωση που εχει οταν την αγοραζεισ μαζι με το εισιτηριο?
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
καλημερα μια ερωτηση. θελω να αγορασω εισιτηρια. Μπορω να προσθεσω αργοτερα και αποσκευη?
θα εχει διαφορετικη χρεωση για την αποσκευη σε σχεση με την χρεωση που εχει οταν την αγοραζεισ μαζι με το εισιτηριο?
Μπορείς και αργότερα, μετά την αγορά του εισιτηρίου, να προσθέσεις αποσκευή έως και 2 ώρες πριν την ώρα αναχώρησης χωρίς επιπλέον χρέωση.
http://www.ryanair.com/gr/terms-and-conditions/regulations-checkedbaggage/
 

isavella

Member
Μηνύματα
133
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντία - Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΝYC - ΠΕΡΟΥ
καλημερα μια ερωτηση. θελω να αγορασω εισιτηρια. Μπορω να προσθεσω αργοτερα και αποσκευη?
θα εχει διαφορετικη χρεωση για την αποσκευη σε σχεση με την χρεωση που εχει οταν την αγοραζεισ μαζι με το εισιτηριο?
Έχω την εντύπωση ότι σε δεύτερο χρόνο υπάρχει αύξηση κατά 5-10€
 

Nikitasch

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο!!
Γεια σας, να κάνω μια ερώτηση στους πιο έμπειρους. Θέλω να κλείσω για Λονδίνο το καλοκαίρι από Αθηνα αρχές Ιουλίου είναι καλύτερα να τα κλείσω τώρα ή να περιμένω για καμία προσφορά;; Βάζουν ας πούμε συνήθως προσφορές πριν τις καλοκαιρινές διακοπές;; Γιατί τώρα που κοιτάω έχει λέει με 59 ευρώ και γράφει ότι οι θέσεις εξαντλούνται
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.089
Η τιμή πριν 10 μέρες ήταν 50 ευρώ και ήταν σε προσφορά. Η επόμενη τιμή θα είναι υψηλότερη από 60. Πόσο περιμένεις να πέσουν καλοκαιριάτικα που πλακώνουν οι τουρίστες από έξω στα νησιά;. Αν έχεις σίγουρο το ταξίδι, κλείσε.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.004
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom