Γενικά Οδηγός: Υγρά στη χειραποσκευή

Olga987

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Και αν έκανες το λάθος να ειναι πάνω απο 100 ml...εχει ενα καλάθι σκουπιδιών,που το πετάς με τα χεράκια σου :oops:
Χαχα!Καταλαβα..οκ..ευχαριστω πολυ παιδια! :):xalara::)

Αααα!πως το ξεχασα...εχω και ημερησιους φακους που θα παρω που ειναι σε συσκευασια με λιγο υγρο..ελπιζω να μην τους πειραζει...μου ειπαν οκ...
 
Last edited by a moderator:

zouzou92

Member
Μηνύματα
114
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω κατι που ειμαι σιγουρη πως εχει ξανα συζητηθει η αναφερεται στο site της εταιρειας αλα δεν το εχω πολυ.παω Ρωμη με χειραποσκευη,αν αγορα καποιο αρωμα θα μπορω να το φερω ελλαδα η θα εχω προβλημα?μπορω να τα βαλω τα υγρα καπου αλλου για να με αφησουν να τα φερω?
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
297
Likes
864
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία
καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω κατι που ειμαι σιγουρη πως εχει ξανα συζητηθει η αναφερεται στο site της εταιρειας αλα δεν το εχω πολυ.παω Ρωμη με χειραποσκευη,αν αγορα καποιο αρωμα θα μπορω να το φερω ελλαδα η θα εχω προβλημα?μπορω να τα βαλω τα υγρα καπου αλλου για να με αφησουν να τα φερω?

Στη χειραποσκευή επιτρέπεται να έχεις μέχρι 10 μπουκαλάκι Χ 100ml υγρά. Όλα τα άνω των 100ml τα πετάνε.
 

zouzou92

Member
Μηνύματα
114
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Στη χειραποσκευή επιτρέπεται να έχεις μέχρι 10 μπουκαλάκι Χ 100ml υγρά. Όλα τα άνω των 100ml τα πετάνε.
καλα δεν ειναι τα 10 μουκαλακια των 100?δεν ειναι και μικρα.επιτρεπεται και το μακε απ?σε ευχαριστω για την απαντηση
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Φυσικα περα απο τα μπουκαλακια των 100ml και αφου περασεις τον ελεγχο μπορεις να ψωνισεις οτι θες απο τα καταστηματα που εχει, οτι παρεις απο εκει δεν εχει περιορισμο ακομη και υγρο να ειναι.
 

zouzou92

Member
Μηνύματα
114
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Φυσικα περα απο τα μπουκαλακια των 100ml και αφου περασεις τον ελεγχο μπορεις να ψωνισεις οτι θες απο τα καταστηματα που εχει, οτι παρεις απο εκει δεν εχει περιορισμο ακομη και υγρο να ειναι.
ναι αυτο το γνωριζω.ευχαριστω πολυ
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω κατι που ειμαι σιγουρη πως εχει ξανα συζητηθει η αναφερεται στο site της εταιρειας αλα δεν το εχω πολυ.παω Ρωμη με χειραποσκευη,αν αγορα καποιο αρωμα θα μπορω να το φερω ελλαδα η θα εχω προβλημα?μπορω να τα βαλω τα υγρα καπου αλλου για να με αφησουν να τα φερω?
Καλησπέρα. Διάβασε το πρώτο μήνυμα αυτού του θέματος.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Στη χειραποσκευή επιτρέπεται να έχεις μέχρι 10 μπουκαλάκι Χ 100ml υγρά. Όλα τα άνω των 100ml τα πετάνε.
Θα ταξιδεψω Βελιγραδι μονο με χειραποσκευες.Συγνωμη αν εχει απαντηθει ξανα παραπανω :αν καταλαβα καλα απο το παραπανω ποστ ,μπορω να εχω μαζι μου μεχρι 10 συσκευασιες μεχρι 100 ml η ΚΑΘΕΜΙΑ και οχι αθροιστικα,σωστα?
Δευτερον και σημαντικοτερον ....τι γινεται με μικρες καρτελιτσες απο χαπια και φαρμακα ...τυπου ercefuril,panadol,maalox,κολυρια για τα ματια κλπ..τα δεχονται?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Θα ταξιδεψω Βελιγραδι μονο με χειραποσκευες.Συγνωμη αν εχει απαντηθει ξανα παραπανω :αν καταλαβα καλα απο το παραπανω ποστ ,μπορω να εχω μαζι μου μεχρι 10 συσκευασιες μεχρι 100 ml η ΚΑΘΕΜΙΑ και οχι αθροιστικα,σωστα?
Δευτερον και σημαντικοτερον ....τι γινεται με μικρες καρτελιτσες απο χαπια και φαρμακα ...τυπου ercefuril,panadol,maalox,κολυρια για τα ματια κλπ..τα δεχονται?
Σωστά μέχρι 100ml η κάθεμια και 1 λίτρο όλα μαζί. Φάρμακα ξεχωριστά αλλά νομίζω για κολύρια πρέπει να τα βάλεις μέσα στο σακουλάκι, όπως το υγρό για τους φακούς επαφής.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
1. αν καταλαβα καλα απο το παραπανω ποστ ,μπορω να εχω μαζι μου μεχρι 10 συσκευασιες μεχρι 100 ml η ΚΑΘΕΜΙΑ και οχι αθροιστικα,σωστα?
2. τι γινεται με μικρες καρτελιτσες απο χαπια και φαρμακα ...τυπου ercefuril,panadol,maalox,κολυρια για τα ματια κλπ..τα δεχονται?
1. Σωστά κατάλαβες. Το όριο συνολικά είναι 1000μλ δηλαδή 10 Χ 100.
2. Κολλύριο και παυσίπονα που έχει τύχει να έχω μαζί μου περάσανε κανονικά απ' τον έλεγχο χωρίς την παραμικρή παρατήρηση ή σχολιασμό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom