Προσφορές Ryanair

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
στον θεο τα πηγαν τα εισιτηρια. Μαλλον λογω μεγαλης ζητησης ή επειδη τελειωσε η προηγουμενη προσφορα περιμενουν να ξαναστρωσουν τις τιμες..
 

Maria Mavr

Member
Μηνύματα
87
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Κι εγώ που κοιτούσα για Θεσσαλονίκη-Φρανκφούρτη βρήκα εισιτήρια σχεδόν στο μισό της τιμής που είχα βρει πριν λίγες μέρες...
 

Santorini Greece

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Υπαρχει η δυνατότητα χαμηλού κόστους για το νησί της Σαντορίνης και το αεροδρόμιο της Σαντορίνης από την Αθήνα...Μάρτιος 2016 -μέσος όρος τιμής στα 15 με 20 € .
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.431
Likes
4.415

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.397


Δεν ξέρω πόσο θα είναι σε προσφορά αλλά η ναύλωση θα είναι με την ώρα σε ανταγωνιστική τιμή όπως λέει η εταιρεία..

Γιατί τι το έβαλα εδώ;; μα είναι της Ryanair ...παίρνει 60 άτομα σε άνετα όπως βλέπετε δερμάτινα καθίσματα...

http://www.insider.gr/epiheiriseis/diethni/8863/ptiseis-polyteleias-prosferei-i-ryanair

ελπίζω μόνο να τα έχεις όλα με τη μια και μην αρχίσουμε πάλι + βαλίτσα + φαγητό + IFE + τζίφε κλ...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.364
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο


Δεν ξέρω πόσο θα είναι σε προσφορά αλλά η ναύλωση θα είναι με την ώρα σε ανταγωνιστική τιμή όπως λέει η εταιρεία..

Γιατί τι το έβαλα εδώ;; μα είναι της Ryanair ...παίρνει 60 άτομα σε άνετα όπως βλέπετε δερμάτινα καθίσματα...

http://www.insider.gr/epiheiriseis/diethni/8863/ptiseis-polyteleias-prosferei-i-ryanair

ελπίζω μόνο να τα έχεις όλα με τη μια και μην αρχίσουμε πάλι + βαλίτσα + φαγητό + IFE + τζίφε κλ...
Αντιγραφουν που αντιγραφουν...μια φωτο κλεψιμαιικη σωστη ειναι κοπος να βαλουν?
Το αεροσκαφος δεν ειναι νεο, εχει ερθει και αθηνα
12829264_1084410414954907_4816151553149480269_o.jpg
, μεταφερει τα στελεχη της εταιρειας ανα την ευρωπη...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.378
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom