Προσφορές Ryanair

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
στον θεο τα πηγαν τα εισιτηρια. Μαλλον λογω μεγαλης ζητησης ή επειδη τελειωσε η προηγουμενη προσφορα περιμενουν να ξαναστρωσουν τις τιμες..
 

Maria Mavr

Member
Μηνύματα
87
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Κι εγώ που κοιτούσα για Θεσσαλονίκη-Φρανκφούρτη βρήκα εισιτήρια σχεδόν στο μισό της τιμής που είχα βρει πριν λίγες μέρες...
 

Santorini Greece

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Υπαρχει η δυνατότητα χαμηλού κόστους για το νησί της Σαντορίνης και το αεροδρόμιο της Σαντορίνης από την Αθήνα...Μάρτιος 2016 -μέσος όρος τιμής στα 15 με 20 € .
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.423

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.430


Δεν ξέρω πόσο θα είναι σε προσφορά αλλά η ναύλωση θα είναι με την ώρα σε ανταγωνιστική τιμή όπως λέει η εταιρεία..

Γιατί τι το έβαλα εδώ;; μα είναι της Ryanair ...παίρνει 60 άτομα σε άνετα όπως βλέπετε δερμάτινα καθίσματα...

http://www.insider.gr/epiheiriseis/diethni/8863/ptiseis-polyteleias-prosferei-i-ryanair

ελπίζω μόνο να τα έχεις όλα με τη μια και μην αρχίσουμε πάλι + βαλίτσα + φαγητό + IFE + τζίφε κλ...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο


Δεν ξέρω πόσο θα είναι σε προσφορά αλλά η ναύλωση θα είναι με την ώρα σε ανταγωνιστική τιμή όπως λέει η εταιρεία..

Γιατί τι το έβαλα εδώ;; μα είναι της Ryanair ...παίρνει 60 άτομα σε άνετα όπως βλέπετε δερμάτινα καθίσματα...

http://www.insider.gr/epiheiriseis/diethni/8863/ptiseis-polyteleias-prosferei-i-ryanair

ελπίζω μόνο να τα έχεις όλα με τη μια και μην αρχίσουμε πάλι + βαλίτσα + φαγητό + IFE + τζίφε κλ...
Αντιγραφουν που αντιγραφουν...μια φωτο κλεψιμαιικη σωστη ειναι κοπος να βαλουν?
Το αεροσκαφος δεν ειναι νεο, εχει ερθει και αθηνα
12829264_1084410414954907_4816151553149480269_o.jpg
, μεταφερει τα στελεχη της εταιρειας ανα την ευρωπη...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.151
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom