Έκθεση φωτογραφίας άγριας φύσης

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
έκθεση φωτογραφίας άγριας φύσης? τι κυκλοφόρησαν οι φώτο μας από το πάρτι στην craft?:bleh::haha::D
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Δηλώνω και γω ενδεχόμενη συμμετοχή. Δεν θα ψηφίσω, αλλά εάν η ημερομηνία που θα αποφασιστεί με βολεύει από άποψη μετακίνησης θα ρθω να σας γνωρίσω από κοντά.
Με τον hydronetta έχουμε να κάνουμε και μεταφορά ευαίσθητων ηλεκτρονικών δεδομένων... (έτσι και μας πιάσει η ΑΕΠΙ...)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Δηλώνω και γω ενδεχόμενη συμμετοχή. Δεν θα ψηφίσω, αλλά εάν η ημερομηνία που θα αποφασιστεί με βολεύει από άποψη μετακίνησης θα ρθω να σας γνωρίσω από κοντά.
Με τον hydronetta έχουμε να κάνουμε και μεταφορά ευαίσθητων ηλεκτρονικών δεδομένων... (έτσι και μας πιάσει η ΑΕΠΙ...)
Μεγάλε ήμουνα στο τσακ να σου στείλω μήνυμα να σου πω να έρθεις. Θα μας έβγαζες από το δίλημμα αν ψήφιζες γιατί μέχρι στιγμής είναι ντέρμπυ!! Στείλε πμ για τις βολικότερες ημερομηνίες
και...κρύβε λόγια κρύβε λόγια :haha::haha::haha:
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Είμαι και γω εδώ!!!
Ευτυχώς κάποιο πουλάκι μου το σφύριξε δηλαδή... γιατί παρ' ολίγον να έχανα το δικαίωμα ψήφου!
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Καταρχήν θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους ψήφισαν την 16/5 για να μην σκάσω. Καταδεύτερον πολύ θα ήθελα η συνάντηση να γίνει 16/5 και να είμαστε όόόόόόόλοι εκεί. Πιστεύεται στα θαύματα;
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Θα το φτιαξω κι εγω για 16/5..Χθες ομως εκλεψα..περασα απο τη στοα!:bleh:

(Ιωαννα παρε ανασα μην μπλαβιασεις και σου υποσχομαι γλυκακι απο τη Μελισσα!:))
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
ΛΟΙΠΟΝ!! Αποτελέσματα:

16/05: 13
23/05: 10
30/05: 8


ως εκ τούτου ο κυρίαρχος λαός του φόρουμ εψήφισε και αποφάσισε Κυριακή 16 Μαίου. Για τους άπιστους Θωμάδες υπάρχει αναλυτικός πίνακας.

Τώρα αρχίζει ο δεύτερος Γολγοθάς....η ώρα συνάντησης. Προτείνω επειδή υπάρχει παράκληση από 2 μέλη να το κανονίσουμε το απόγευμα, το γεύμα να είναι late lunch ή δείπνο. Δεν ξέρω αν υπάρχουν αντιρρήσεις. Θα ξυπνήσετε με το ραχάτι σας. Μπορείτε να φάτε μια σαλάτα αν σας πιάσει λιγούρα. Κι αυτό γιατί στη Δάφνη οι μερίδες είναι χορταστικές. Λοιπόν ας καταλήξουμε σε ώρα συνάντησης στο Σύνταγμα.
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Ωωω, μάλιστα, άρα θα τα πούμε αυτή την Κυριακή, να μη σκάσει κ η Ιωάννα… Μετά τις πτώσεις λόγω Ιαπώνων, μη τις προσφέρουμε κι άλλα δεινά…:bleh:
Θα είμαστε 13 άτομα δηλαδή; 16.00 Σύνταγμα είναι καλά; Να’χουμε ξεμπερδέψει από την έκθεση κατά τις 17.30 κτλ κτλ…
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
ΛΟΙΠΟΝ!! Αποτελέσματα:

16/05: 13
23/05: 10
30/05: 8

ως εκ τούτου ο κυρίαρχος λαός του φόρουμ εψήφισε και αποφάσισε Κυριακή 16 Μαίου. Για τους άπιστους Θωμάδες υπάρχει αναλυτικός πίνακας.

Τώρα αρχίζει ο δεύτερος Γολγοθάς....η ώρα συνάντησης. Προτείνω επειδή υπάρχει παράκληση από 2 μέλη να το κανονίσουμε το απόγευμα, το γεύμα να είναι late lunch ή δείπνο. Δεν ξέρω αν υπάρχουν αντιρρήσεις. Θα ξυπνήσετε με το ραχάτι σας. Μπορείτε να φάτε μια σαλάτα αν σας πιάσει λιγούρα. Κι αυτό γιατί στη Δάφνη οι μερίδες είναι χορταστικές. Λοιπόν ας καταλήξουμε σε ώρα συνάντησης στο Σύνταγμα.
Ααα κι ευχαριστούμε για την διοργάνωση Μεσιέ Κοσταλά!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.466
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom