Έκπτωση 50% σε ξενοδοχεία πολυτελείας

georgiaP

Member
Μηνύματα
55
Likes
35
Ταξίδι-Όνειρο
Σαφάρι στην Τανζανία!
Πριν λίγο μου έστειλαν αυτή την προσφορά και σκέφτηκα να σας ενημερώσω

Five Star Hotels | Five Star Service |Our Spirit

Είναι από την αλυσίδα Corinthia Hotels και ισχύει από 19 Ιανουαρίου ως 28 Φεβρουαρίου. Δεν έχω μείνει ποτέ σε κάποιο από αυτά τα ξενοδοχεία, οπότε δεν ξέρω αν είναι καλά αλλά από μία γρήγορη ματιά που έριξα οι τιμές φαίνονται πολύ ενδιαφέρουσες :D
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Είχα μείνει στο Corinthia στη Βουδαπέστη τον Ιανουάριο 2010. Το ξενοδοχείο είναι πολύ όμορφο όπως και τα δωμάτια. Το πρωινό πολύ καλό και το εστιατόριο που στεγάζετε στο ξενοδοχείο εξαιρετικό με πάρα πολύ καλές τιμές για την κατηγορία του(είχε ψηφιστεί εστιατόριο της χρονιάς). Τα μόνα αρνητικά ήταν...

Α. Οι διάδρομοι στους ορόφους των δωματίων θα μπορούσαν να ήταν ομορφότεροι-αισθητικά καλύτεροι (θύμιζαν 4* παρά 5*).

Β. Το concierge μας έστειλε σε ένα σχετικά αδιάφορο εστιατόριο το πρώτο βράδυ. Όλοι οι άλλοι πελάτες του εστιατορίου ήταν απο το ξενοδοχείο μας. Τα άλλα μέρη που τους ρωτήσαμε και μας είπαν οτι είναι καλά, όντως ήταν.

Γ. Μην αφήσετε το concierge να σας κλείσει ταξί γιατί θα σας στείλουν με private car, τουλάχιστον 3 φορές πιο ακριβό απο την εταιρία ταξί του αεροδρομίου. Προσπάθησαν να μας πείσουν αλλά τελικά πήραμε τηλέφωνο την εταιρία ταξί...

Εγώ θα ξαναέμενα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.376
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom