Ένας ακόμη τρελός!!!

imalan01

Member
Μηνύματα
31
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΛΓΙΟ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΝΔΙΑ
Βρέθηκα και εγώ σε αυτή την παρέα που πιστεύω ότι δίνει κάτι το διαφορετικό σε τούτη τη ζωή... Τα ταξίδια ... που δεν τελειώνουν ποτέ ... που πάντα σου δίνουν ... που δε σταματούν να σε μεθάνε... και μόλις έχεις γυρίσει ... σχεδιάζεις το επόμενο. Όπως καταλάβατε δεν μου αρέσουν καθόλου οι καινούριες εικόνες, οι διαφορετικοί άνθρωποι, οι παράξενες κουλτούρες, που πάντα όμως καταλήγουν σε ένα συμπέρασμα: Δεν αλλάζω με τίποτα το ότι είμαι αυτός που είμαι και ότι ζω εδώ που ζώ...
Ταξιδεύω μερικά χρόνια με έμφαση τις χώρες εξωτερικού και ελπίζω να μπορώ να συνεχίσω όπως φυσικά όλοι μας...
Ευελπιστώ να μοιράζομαι εμπειρίες, σκέψεις, ιδέες, πληροφορίες μαζί σας ....
και αρχίστε να σχεδιάζετε το επόμενο ταξίδι σας!!!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.222
Likes
5.759
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Όπως καταλάβατε δεν μου αρέσουν καθόλου οι καινούριες εικόνες, οι διαφορετικοί άνθρωποι, οι παράξενες κουλτούρες, που πάντα όμως καταλήγουν σε ένα συμπέρασμα: Δεν αλλάζω με τίποτα το ότι είμαι αυτός που είμαι και ότι ζω εδώ που ζώ...
:roll::roll::roll:

Anyway, :welcome2:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.778
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
:pμην αλλαξεις μην αλλαξεις ... ολοι μια δοση τρελας εχουμε εδω μεσα και εκει εξω......:cool::clap:
 

evripidis

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΑΪΒΑΛΙ
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Καλώς όρισες στην παρέα και εσύ φίλε μου :clap:
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
imalan01 καλώς ήρθες!πόσο με εκφράζουν αυτά που είπες!ιδίως η κουβέντα"δεν αλλάζω με τίποτα το ότι είμαι αυτός που είμαι και ότι ζώ εδώ που ζω"...
καλά ταξίδια να έχεις πάντα!
 

imalan01

Member
Μηνύματα
31
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΛΓΙΟ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΝΔΙΑ
imalan01 καλώς ήρθες!πόσο με εκφράζουν αυτά που είπες!ιδίως η κουβέντα"δεν αλλάζω με τίποτα το ότι είμαι αυτός που είμαι και ότι ζώ εδώ που ζω"...
καλά ταξίδια να έχεις πάντα!
σε ευχαριστώ και αισθάνομαι πολύ καλά που υπάρχουν και άλλοι που λένε ανάμεσα σε όλα τα άλλα "Τι ωραία που είμαι Έλληνας, τι καλά που ζω στην Ελλάδα"... πολλές φορές δε, λέω σε ορισμένους που γκρινιάζουν συνέχεια "να πάτε αλλού" αλλά δεν φεύγουν όμως!!! Το σημαντικότερο όμως είναι να έχουμε υγεία για να μπορούμε να ταξιδεύουμε...
καλημέρα και όχι καλό χειμώνα όπως λένε κάποιοι διότι έχουμε καλοκαίρι και τα ταξίδια συνεχίζονται πάντα!!!
 

imalan01

Member
Μηνύματα
31
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΛΓΙΟ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΝΔΙΑ
χουμορ εκανε ο ανθρωπος,χουμορ....μονο που ξεχασε να βαλει διασημα παγκοσμιως smiles :haha::bleh::clap::D
μάλλον ήταν δύσκολο το χιούμορ σε συνδυασμό με την τρέλλα μου... ελπίζω να το βελτιώσω στο μέλλον:roll:
 

bitudimitra

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Αχχ..κ εγω παιδιά θα συμφωνήσω απόλυτα με τις απόψεις σας!Κάθε φορά που γυρνάω από ταξίδι στο εξωτερικό όσο όμορφα και αν εχω περάσει εκτιμώ ακόμα περισσότερο τον τόπο μας!Ισως ακούγονται λίγο υπερβολικά αυτά που λέω αλλά για μένα ετσι ειναι..
 

imalan01

Member
Μηνύματα
31
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΛΓΙΟ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΝΔΙΑ
:pμην αλλαξεις μην αλλαξεις ... ολοι μια δοση τρελας εχουμε εδω μεσα και εκει εξω......:cool::clap:
είδα προορισμό που με ενδιαφέρει (Χιλή) και Τοποθεσία (Χανιά) που με συγκινεί!!! Ψάχνω πληροφορίες για Χιλή και όσο για Χανιά σαλπάρω αύριο...
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
είδα προορισμό που με ενδιαφέρει (Χιλή) και Τοποθεσία (Χανιά) που με συγκινεί!!! Ψάχνω πληροφορίες για Χιλή και όσο για Χανιά σαλπάρω αύριο...
καλώς ήλθες στην παρέα μας imalan01...μου αρέσει και εμενα πολύ η τρέλλα σου και το χιουμορ σου...
εγω πετάω την ερχόμενη πέμπτη για χανια....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.965
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom