Ένας μοτοσυκλετιστής με όνειρο να γυρίσει την Ευρώπη!

bskiad

New Member
Μηνύματα
1
Likes
8
Καλησπέρα σε όλους! Με λένε Μπάμπη είμαι 38 χρονών, κατάγομαι από την Πάρο, έχω 2 παιδάκια και είμαι ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗΣ από 16 χρονών. Η φάση μου είναι να βάζω την γυναικάρα μου πάνω και κάνω μεγάλες εκδρομές στην Ελλάδα και στην συνέχεια στην Ευρώπη. To όνειρό μου είναι να φτάσω στις 4 άκρες της «δικής μου» Ευρώπης (Nordkapp, Capo de Roca, Καππαδοκία, Μαρόκο). Δεν είμαι τύπος που θέλει να γράφει απλά χιλιόμετρα αλλά να απολαμβάνω τοπία και βόλτες στην εκάστοτε χώρα!

Φέτος το όνειρο έγινε πραγματικότητα με ενα roadtrip 3000 χιλιομέτρων σε Β. Ιταλία, Λιχτενσταιν, Ελβετία και Σαν Μάρινο. Πριν πάω διάβασα και είδα πολλές ιδέες εδώ οπότε και εγώ με την σείρα μου θέλω να μοιραστώ τις εμπειρίες μου. Τράβηξα βίντεο απο το ταξίδι και έφτιαξα μια ταινία 9 επεισοδίων την οποία και ανεβάζω στο κανάλι μου. Δεν είναι αμιγώς μοτοσυκλετιστικό αλλά έχει και πολλές εικόνες απο τοπία και μέρη ενδιαφέροντος.. Θα κάνω και αντίστοιχο ποστ. Καλώς σας βρήκα!

εδώ είναι το teaser ενω εδώ το κανάλι μου που έχει 4 επεισόδια..

CD700859-6416-4896-AA5F-91891F3D890A.jpg
 

Magelanos.gr

New Member
Μηνύματα
3
Likes
4
Εάν χρειαστείς οτιδήποτε βοήθεια για τα ταξίδια που ονειρεύεσαι πολύ ευχαρίστως φιλαράκι.
Να είσαι γερός να ταξιδεύεις
Η γη γυρίζει
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.461
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom