Ryanair Έξτρα χρέωση Ryanair

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Εχει λεωφορείο από το αεροδρόμιο που σε πάει στο χωριό bergamo με 1 ευρώ περίπου(τον Μάιο ήταν τόσο)και μετά έχει τραίνο που σε πάει από bergamo Μιλάνο με 4,5 με 5 ευρώ αναλόγως την ώρα και το τραίνο που έχει εκείνη την στιγμή(τιμές που είδα τώρα από trenitalia)
http://www.trenitalia.com/cms/v/index.jsp?vgnextoid=ad1ce14114bc9110VgnVCM10000080a3e90aRCRD
. Από αεροδρόμιο για Μιλάνο με λεωφορείο έχει την terravision που σε πάει 9,90 ευρώ και 15 επιστροφή
Bus Bergamo Airport <-> Milan - Timetable and prices - Terravision
(ενδέχεται οι τιμές να είναι διαφορετικές αν τις κλήσεις εκτός internet)
οπότε η πιο οικονομική λύση νομίζω είναι η πρώτη πιστεύω και δεν έχεις και τον κίνδυνο να πέσεις σε μποτιλιάρισμα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Παιδια ωραια τα εκλεισα τα εισητηρια...Θελω να μου πει αν ξερετε τον πιο φθηνο τροπο να παω απο το αεροδρομιο Bergamo στο κεντρο του μιλανου και επιστροφη..!!!
νομίζω η Orioshuttle.
1. Εχει λεωφορείο από το αεροδρόμιο που σε πάει στο χωριό bergamo με 1 ευρώ περίπου(τον Μάιο ήταν τόσο)
2. έχει τραίνο που σε πάει από bergamo Μιλάνο με 4,5 με 5 ευρώ αναλόγως την ώρα και το τραίνο που έχει εκείνη την στιγμή(τιμές που είδα τώρα από trenitalia)
Trenitalia - HomePage
3. Από αεροδρόμιο για Μιλάνο με λεωφορείο έχει την terravision που σε πάει 9,90 ευρώ και 15 επιστροφή
1. σίγουρα? γιατί 2 Ε είχε κ έχει. ή μήπως εννοείς κανα άλλο λεωφορείο που περνάει από εκεί κοντά?
Airport Bus - Turismo a Bergamo - Servizi di trasporto - ATB Bergamo
2. το λινκ δεν ανοίγει αλλά στο σαιτ της φαινεται οτι ολα κοστίζουν 5,15Ε. για Milano centrale εννοούμε, σωστα?
3. και την Orioshuttle με 7 one way, 14 return..
Orio shuttle=
η παρατήρησή σου για την κίνηση σωστή. εξαρτάται πολύ από τις ώρες μετακίνησης.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
1.Μπορεί να είναι και 2? δεν είμαι σίγουρος.
2.Ναι είχα βάλει στην αναζήτηση για τιμές για Μιλάνο απλά και όχι milan centrale .
 

kavou

Member
Μηνύματα
23
Likes
2
Παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις....Εχω ακομα μερικες αποριες...Ξερει κανεις να μου προτεινει κανενα φθηνο ξενοδοχειο για μιλανο...?? Και επισης ξερει κανεις αμα εχει lockers για τις βαλιτσες στο μιλανο πουθενα..?? Και ποσο κοστιζει περιπου...?? Ψαχνω την πιο φθηνη λυση..!! Ευχαριστω..!! :)
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Στον κεντρικό σιδηροδρομικό σταθμό του Μιλάνου έχει μέρος για να αφήσεις τις βαλίτσες αλλά κλίνει γύρω στις11-12 το βράδυ.Το θυμάμαι καλά αυτό γιατί πήγαμε μετά τις 12 και δεν είχαμε που να αφήσουμε τις βαλίτσες μας για να κάνουμε μια βόλτα...
Τώρα βέβαια δεν ξέρω αν εννοείς με την λέξη lockers κάτι άλλο όπως ντουλάπια που κλειδώνουν πχ.
Αν το δει το μήνυμα ο samion θα ξέρει να σου απαντήσει σίγουρα.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Ναι σωστά.Γράψε την ερώτηση σου αν μπορείς σε κάποιο θέμα σχετικό με το Μιλάνο η άνοιξε ένα καινούριο θέμα γιατί δυσκολεύουμε έτσι αυτούς που ψάχνουν πληροφορίες για τις χρεώσεις της Ryanair.
 

asxetos

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
μπορείτε να μας πείτε και ποιες τράπεζες που βγάζουν αυτές τις κάρτες ?

αν και αναφερθήκαν 1 ως τώρα
WEBUY της Πειραιώς (master card ) - ryanair
 

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
461
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
μπορείτε να μας πείτε και ποιες τράπεζες που βγάζουν αυτές τις κάρτες ?

αν και αναφερθήκαν 1 ως τώρα
WEBUY της Πειραιώς (master card ) - ryanair
σχεδον όλες , Κύπρου, Αγροτική,Marfin,Alpha,Attika,Eurobank
 

asxetos

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
ωραία!!

και πρέπει να ειναι ολες χρεωστικές ?

δλδ όσα εχω μέσα τόσα μπορούν να παρουν ? αυτο ειναι η χρεωστικές ?

offtopic. νομίζω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.058
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom