Έρευνα Travelstories 2013

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Φυσικά, και φέτος θα τα παρουσιάσω και με ένα πιο ενδιαφέρων τρόπο ελπίζω.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Με πόσα ερωτηματολόγια θα σαι ευχαριστημένος Def?
 

stelios266

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ρωμη
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
στην πεμτη ερωτηση εγω που θελω να παω δωδεκανησα η πουθενα τι να βαλω? ψεματα να γραψω?:bleh:
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Ωραία τα ερωτηματολόγια και χρήσιμα τα συμπεράσματα αλλά εδώ και 2,5 χρόνια που μπαίνω ανελλιπώς στο φόρουμ δεν έχω δει να αλλάζει κάτι.

Καταλαβαίνω ότι οι όποιες αλλάγες θέλουν ψάξιμο,κόπο και χρήμα αλλά όταν υπάρχει σημείο που παραθέτουμε τις προτάσεις μας ή τι δεν λειτουργεί σωστά νομίζω πως θα πρεπε κάποια στιγμή να δούμε κάποια αλλαγή.
Τι θελεις να αλλαξει οταν το ενδιαφερον για ταξιδια δεν ειναι το ιδιο με αυτο που ηταν μερικα χρονια πριν? Εχεις δει πολλους να ταξιδευουν ή να ενδιαφερονται για ψαγμενα ταξιδια? Εχεις διαβασει τελευταια προσφατες ταξιδιωτικες εμπειριες για περιεργα μερη εκτος απο γαμοταξιδα σε χοστελ?
Εγω παρατηρω οτι οι περισσοτεροι που μπαινουν ενδιαφερονται για πληροφοριες του τυπου "πως θα ξοδεψω 1 ευρω λιγοτερο απο το αεροδρομιο στην πολη ή ψαχνονται να ψαρεψουν καμια τιμη ξενοδοχειου χαμηλοτερη απο αυτη που βρηκαν απο μονοι τους και το τελευταιο που τους νοιαζει ειναι η αναζητηση. Σημαδια των καιρων δυστυχως...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Με πόσα ερωτηματολόγια θα σαι ευχαριστημένος Def?
Κοίταξε να δεις, καθώς υπάρχει μειωμένο ενδιαφέρον για ταξίδια φέτος, αν πλησιάσουμε ένα 70% στα νούμερα των προηγούμενων ερευνών θα είμαι σούπερ ευχαριστημένος.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.012
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom