Έχετε κερδίσει ποτέ σε ταξιδιωτικό διαγωνισμό;

kriti

Member
Μηνύματα
46
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Σουηδία
Είχα κερδίσει το 2009 τον Φεβρουάριο ένα 4ήμερο στην Νάξο για 2 άτομα,αλλά δεν πήγα ποτέ.:(
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Πιτσιρικας 6 χρονων, σε αποκριατικο χορο. Ημουν ο πιο σουπερ αρλεκινος κι ετσι κερδισα το πρωτο βραβειο για ενα ταξιδι 8ημερων στη Βουδαπεστη. Βεβαια ηταν μονο για ενα ατομο και χρειαστηκε ο πατερας μου να βαλει το χερι στην τσεπη για να ερθουν μαζι μου και τα υπολοιπα 4 μελη της οικογενειας.
Επισης κατα τα φοιτητικα μου χρονια κερδισα στο τουρνουα ταβλι της σχολης μου 600 και κατι ευρω που τα ξοδεψα σ' ενα ταξιδι στην Αιγυπτο.
Απο τη θεα τυχη δεν εχω δει χαϊρι... ενα χιλιαρικο (τοτε επι δραχμης) ειχα βρει μια φορα τυχαια στο δρομο.
 

cacofonix

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Κέρδισα κάτι χρήματα στο στοίχημα και πήγα ταξίδι Ισπανία...
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
οταν ημουν 5 κερδισα στη κουκουρουκου, κερδιζες αν εβρισκες το αυτοκολλητο με το νο 50...το δωρο μου ενα αυτοκινητακι.... το περιμενα ως τα δεκα μου...δεν εφτασε ποτε....


δε ξανακερδισα τιποτα και συχνα στις λαχειοφορους ανταλασσω λαχνους με ατομα που μετα κερδιζουν....(ευτυχως οχι ταξιδια η αμαξια) ...δεν ειναι γραφτο μου μαλλον...
 

cacofonix

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Γιατί δεν ανταλάσσεις με κάποιον γνωστό σου και να του πεις ότι αν κερδίσει να σου δώσει κάτι τις;
 

Natassa.pla

Member
Μηνύματα
47
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικός
ααα!!! εγώ δεν έχω κερδίσει γιατί θα κερδίσω το "around the world" με την sofitel ....
και αν δεν κερδίσω εγώ θα κερδίσει ο σύζυγος!!!
σίγουρα πράγματα ...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Kερδισα καποτε σε ενα γυναικειο περιοδικο ενα ταξιδι στη Λεσβο 5 ημερων σε ενα σουπερ ξενοδοχειο μαζι με τα εισιτήρια πλοιου
Αρχιζει ο μαραθωνας να κλεισω ημερομηνιες, για Αυγουστο ουτε λογος ,δεν με εξυπηρετουσε κανενας, ειχα διακαιωμα μεχρι τελος του χρονου οποτε παμε για Χριστουγεννα
Αλλη Ομηρου Οδυσεια εκει το πρακτορειο με εστελνε στο ξενοδοχειο και το ξενοδοχειο αντιστροφα
Αφου τσακωθηκα με τη ρεσεψιονιστ,μετα σειρα ειχε η υπευθυνη του γραφειου, πεισμωσα περισσοτερο. ειπα οχι θα παω ο κοσμος να χαλασει
Στον ομιλο που δουλευα ειχα πελατισσα μια κοπελα απο Λεσβο που σπουδαζε οπτικος. οποτε αποφασισα να της μιλησω, και της ειπα οταν γυρισεις στη Λεσβο δωσε μια σφαλιαρα στη ρεσεψιονιστ του ταδε ξενοδοχειου,για οτι μου εχει κανει.
Εμεινα ξερη οταν μου ανακοινωσε η κοπελα οτι το σουπερ ξενοδοχειο ειναι δικο τους !!!!!:D:D:shock:
Για ποτε βρηκα δωματιο για ποτε εκαναν σημειωτων εκει μεσα.......... δεν λεγετε !!!
Μαρια σε ευχαριστω !!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.681
Likes
16.556
Υπήρχε μια προσφορά και νομίζω ότι υπάρχει ακόμα σε γνωστό Ελληνικό καταστημα ενδυσης όπου με αγορά άνω των 300 ευρώ σουδινε μπόνους διαμονή σε ξενοδοχείο σε Σαντορίνη και ένα άλλο νησί 4 βράδια καθημερινές η ΠαρασκευοΣαββατοκύριακο, εκτος foul season..Και έτσι το χτύπησα..:)
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Δεν έχω κερδίσει ποτέ σε κανέναν διαγωνισμό! Σαν τον Αντώνη κι εγώ ούτε τσίχλα:bleh::bleh:
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
ποτέ ομως .. αλλά η ελπίδα τα κακαρώνει τελευταία.!!!
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Κέρδισα μία φορά στη ζωή μου. Το δώρο ήταν ποδήλατο. Μεγάλη απογοήτευση, γιατί:

1)Δεν ξέρω ποδήλατο, και
2)Εκ των υστέρων, ανακάλυψα ότι η μάνα μου είχε αγοράσει το 97% των λαχνών.


Έχω, όμως, μία φίλη των γονιών μου που είχε κερδίσει πριν 15 χρόνια περίπου στο Λοττο, νομίζω, και είχε πάρει 70 εκατομμύρια δραχμές τότε. Γουάου;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.238
Μέλη
38.991
Νεότερο μέλος
Boban

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom