Ήρθα κι εγώ στην παρέα!

korinaki

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστρία
Γειά σας!Το όνομά μου είναι Κορίνα,είμαι μανούλα ενός αγοριού 20 μηνών και εγώ κι ο άντρας μου λατρέυουμε τα ταξίδια!Λόγω δουλειάς έχουμε ταξιδέψει σε αρκετά μέρη εντός και εκτός Ελλάδας!Η αλήθεια είναι όμως οτι έχουμε φάει κόλλημα με την Αυστρία!Πήγαμε ταξίδι του μέλλιτος(αφού πρώτα είχε πάει ο άντρας μου για δουλειά και ξετρελάθηκε)και μέχρι τώρα έχουμε πάει άλλες 2 φορές και περιμένουμε πώς και πώς να ξαναπάμε!:D
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Γειά σας!Το όνομά μου είναι Κορίνα,είμαι μανούλα ενός αγοριού 20 μηνών και εγώ κι ο άντρας μου λατρέυουμε τα ταξίδια!Λόγω δουλειάς έχουμε ταξιδέψει σε αρκετά μέρη εντός και εκτός Ελλάδας!Η αλήθεια είναι όμως οτι έχουμε φάει κόλλημα με την Αυστρία!Πήγαμε ταξίδι του μέλλιτος(αφού πρώτα είχε πάει ο άντρας μου για δουλειά και ξετρελάθηκε)και μέχρι τώρα έχουμε πάει άλλες 2 φορές και περιμένουμε πώς και πώς να ξαναπάμε!:D
Καλως ηρθες Κορινακι :welcome2:να χαιρεσαι το αγορακι σου....κολλημα εφαγα και εγω με την Αυστρια. οντως ειναι πανεμορφη χωρα
 
Μηνύματα
2.497
Likes
3.210
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Κορίνα καλώς όρισες!Μα είναι να μη φάς κόλλημα μ αυτή τη χώρα!!
Καλή συνέχεια στα ταξίδια σας!
 

korinaki

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστρία
Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!!Θα έχετε και τις δικές μου ταξιδιωτικές ιστορίες σύντομα!!!
 
Μηνύματα
107
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Κωσταντινούπολη!
Ταξίδι-Όνειρο
O γύροs του κόσμου!
Καλώς ήλθες κι απο μένα και καλά ταξίδια σου εύχομαι!
Η Αυστρία είναι και δικό μου κόλλημα αφού έχω πάει ήδη 3 φορές και δεν τη χορταίνω! Ειδικά το καλοκαίρι του 2008 που πήγα με αυτοκίνητο και γύρισα όλες τις λίμνες γύρω απο το Salzburg την ερωτεύτηκα παράφορα αυτή τη χώρα! Ελπίζω σύντομα να ξαναπάω και σας εύχομαι το ίδιο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.716
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom