Όλες οι προσφορές για Black Friday 2017

tupacgr13

Member
Μηνύματα
283
Likes
597
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Καλό ταξίδι @Sassenach77 να περάσεις καλά. Πότε μπήκες, πότε είδες προσφορά, πότε την έκλεισες μπράβο σου :D!
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.148
Likes
20.457
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Καλό ταξίδι @Sassenach77 να περάσεις καλά. Πότε μπήκες, πότε είδες προσφορά, πότε την έκλεισες μπράβο σου :D!
Ευχαριστώ πολύ!!!
Απο τον Αύγουστο το ψάχνω.......και στον ύπνο μου έβλεπα προσφορές :haha:
Την ημέρα αυτή την περίμενα στη "γωνία"....σαν λαγωνικό!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.042
Likes
41.048
Θα μου βρεις κάτι του παμφθήνου που να φεύγει Παρασκευή και να γυρνάει Κυριακή; Γιατί όπως ψάχνω μάλλον κάτι κάνω λάθος. Να μην το παίξω ολίγον @taver? (οποίου τον ακάθιστο πολύ εζήλεψα κατά καιρούς)
Εσεις φταίτε, τρισκατάρατοι ακάθιστοι, @taver και @hydronetta ...Βρηκα μεταβαση στη Ρωμη για σαββατοκύριακο με 16 ευρώ με χρήση κωδικού vodafone και διαμονή κοψοχρονιάς στο καταχείμωνο και φέυγω για μια ακόμη δόση μουσείων Βατικανού...(Μη με ξαναβάλετε να ψάξω, δεν είμαι εγκρατής!)
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εσεις φταίτε, τρισκατάρατοι ακάθιστοι, @taver και @hydronetta ...Βρηκα μεταβαση στη Ρωμη για σαββατοκύριακο με 16 ευρώ με χρήση κωδικού vodafone και διαμονή κοψοχρονιάς στο καταχείμωνο και φέυγω για μια ακόμη δόση μουσείων Βατικανού...(Μη με ξαναβάλετε να ψάξω, δεν είμαι εγκρατής!)

για πες τι ημερομηνίες, για να μην ψαχνω
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.042
Likes
41.048
Μου κανει εντυπωση που δεν γνωριζετε οτι στο skyscanner μπορειτε να αναζητησετε τη φθηνότερη τιμη πατωντας το αντιστοιχο κουμπακι αντι να αναζητειτε ημερομηνιες στην τυχη.
Η τιμή αυτή ήταν πρωινή και δεν ισχύει πια για την πτηση μου, αλλα μπορειτε να κανετε πολυ απλα αναζήτηση.
https://www.skyscanner.net/transpor...undaltsenabled=false&oym=1801&selectedoday=01
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Να δω ποιος θα κλείσει οτιδήποτε του χρόνου πριν τη συγκεκριμένη μερα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.784
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom