Όμορφες διαδρομές στο Ν. Ηρακλείου

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
HMAΡΤΟΝ φιλε kalspiros :haha::haha::haha::haha:εχω λυθει στο γελιο !!!!!
Διαδρομες εγραψα τιποτα αλλο......τι να λεει και ο soudianos.... εχει ξεπουπουλιασει ολους τους κολπισκους και τις παραλιες του νησιου....υπαρχει καμμια που να του εχει ξεφυγει ????:bleh::bleh:
είχα στο πρόγραμμα άλλες τρεις αλλά δεν πρόλαβα. μόλις γυρίσω απο Αθήνα
 

Aeiforos

Member
Μηνύματα
51
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Εθνικό Πάρκο Β. Πίνδου!
Aγαπητε φιλε οι περισσοτεροι τουριστικοι οδηγοι για μενα δεν τα γραφουν και τοσο σωστα...λειτουργουν πολλες φορες βαση μαρκετινκ....οι ντοπιοι θα σε ενημερωσουν περισσοτερο και επισης οσοι εχουν επισκευτει τα μερη αυτα καλο θα ειναι να γραφουν τις εμπειριες τους....μονο ετσι μαθαινεις....εξ αλλου εδω ειμαστε ολοι για οτι χρειαστειται....παντα στη διαθεση σας......:clap::clap:
:) Ωραία. Ετσι...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
CretAquarium -

Και βεβαια Ηρακλειο χωρις θαλασσοκοσμο δεν λεει....μια βολτα στις Γουρνες στη παλια Αμερικανικη βαση θα σε πεισει ενα απο τα μεγαλυτερα ενυδρεια της Μεσογειου πληροφοριες μπορεις να δεις στο λινκ που σου δινω...

Watercity - WATER PARK in Anopolis Pediados of Heraklion Crete
Και αφου ενημερωθεις ωρα για ψυχαγωγεια....ειναι κοντα εξαλλου ...πληρωνεις ενα συμβολικο ποσο στην εισοδο παλια ηταν 13 ευρω και εχεις προσβαση σε ολα τα θαλασσια παιγνιδια...αφου σου φορεσουν βραχιολακι
Τωρα αν θελεις να πας σαν επισκεπετης χωρις να κανεις μπανιο...μονο για ενα καφε...το δηλωνεις στην εισοδο...το βραχιολακι σου ειναι διαφορετικο χρωμα και μπαινεις δωρεαν
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου

Ελα giristroula ένα αγαπημένο τραγούδι σπέσιαλ για σένα !!!!!!!!
 
Last edited by a moderator:

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
ταφήνω γι αργότερα. είμαι συνδεδεμένος με μέξικο

εγώ λέω 'ότι η giristroula μας εγκατέλειψε!!!
Καλημέρα!Δε σας εγκατέλειψα...Απλά λόγω δουλειάς και αρκετής μελέτης για το ταξίδι μου στην Κρήτη δεν προλαβαίνω να σας γράψω!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Venus apartments - Platanias, Platanes, Rethymno, Crete, holiday apartments with large swimming pool and bar facilities
Δες αυτο το ξενοδοχείο...είναι 3 χιλ απο τη πόλη πολυ ησυχο και οικογενειακο...εμενε μια φίλη εκεί και προσωπικά μου άρεσε...
Αυτά της παλιάς πόλης καλά είναι αλλά ρώτησε για θέση παρκινκ...υπάρχει πρόβλημα μεγάλο...
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Καλημέρα!Δε σας εγκατέλειψα...Απλά λόγω δουλειάς και αρκετής μελέτης για το ταξίδι μου στην Κρήτη δεν προλαβαίνω να σας γράψω!

Είπα κι΄εγώ....μας τα γύρισε η Giristroula μας;
μην τα πολυμελετάς στο Ηράκλειο μένω θα στα πω από κοντά.
μόνο μη σου αλλάξουν τα μυαλά εκεί από τα δυτικά:haha::haha:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Είπα κι΄εγώ....μας τα γύρισε η Giristroula μας;
μην τα πολυμελετάς στο Ηράκλειο μένω θα στα πω από κοντά.
μόνο μη σου αλλάξουν τα μυαλά εκεί από τα δυτικά:haha::haha:
Δυτικά !!!! Σε καμιά περίπτωση....βέβαια έκανε μια σκέψη....αλλά μόλις άκουσε το τραγούδι άλλαξε γνώμη...:bleh::bleh:
Το πρόγραμμα βγήκε !!!!
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Δυτικά !!!! Σε καμιά περίπτωση....βέβαια έκανε μια σκέψη....αλλά μόλις άκουσε το τραγούδι άλλαξε γνώμη...:bleh::bleh:
Το πρόγραμμα βγήκε !!!!
Σ' ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Θα τηλεφωνήσω στο ξενοδοχείο για τις λεπτομέρειες.
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον και τις πληροφορίες!Πέρασα ένα καταπληκτικό δεκαήμερο στην Κρήτη, δεν περιορίστηκα μόνο στο Ν. Ηρακλείου, (διότι στις διακοπές μου προσπαθώ να δω όσο πιο πολλά γίνεται, γι' αυτό όταν γυρνώ θέλω κι άλλη άδεια για να ξεκουραστώ...) αλλά έκανα και μία εκδρομούλα προς Άγιο, Ελούντα, Πλάκα, Σπιναλόγκα και ξόδεψα και ένα τριήμερο στο Ν. Ρεθύμνου, διότι έπρεπε να δώ τη φίλη μου "Rethimno"!Θα επιστρέψω όμως, διότι έχω αφήσει κενα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom