Ηνωμένο Βασίλειο ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ GATWICK ΣΕ BRISTOL

space

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Γειά σας φίλοι,
Επειδή πρόκειται να επισκεφθώ τη Μ. Βρετανία ( συγκεκριμένα το Bristol) , γνωρίζει κάποιος να μου πει με ποιο τρόπο θα πάω από το αεροδρόμιο του GATWICK (ΛΟΝΔΙΝΟ) στο οποίο φτάνω με το αεροπλάνο, στην πόλη BRISTOL? Υπάρχει τραίνο ή λεωφορείο ?
Ευχαριστώ
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Αμα δοκιμάσεις στο National Express GATWICK AIRPORT LONDON to BRISTOL θα σου βγάλει ένα απευθείας λεωφορίο που κάνει 3-3:30 ώρες .
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Υπάρχει και τρένο από Gatwick για Bristol μέσω Reading το οποίο κάνει 2:30 λεπτά περίπου. Τσέκαρε στο National rail. Αν κλείσεις έγκαιρα οι τιμές μεταξύ τρένου και λεωφορείου, δεν έχουν μεγάλη διαφορά.
 

space

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Υπάρχει και τρένο από Gatwick για Bristol μέσω Reading το οποίο κάνει 2:30 λεπτά περίπου. Τσέκαρε στο National rail. Αν κλείσεις έγκαιρα οι τιμές μεταξύ τρένου και λεωφορείου, δεν έχουν μεγάλη διαφορά.
Ωραίο , νάσαι καλά. Συνδέθηκα με National rail και μάλλον θα κλείσω με τραίνο. Μου γράφει βέβαια αλλαγή τραίνου στο Reading. Επίσης αναφέρει ότι για τη διαδρομή GATWICK - READING δεν είναι δυνατή η κράτηση . Δεν καταλαβαίνω τι σημαίνει αυτό . :
Reservation Details
Gatwick Airport to Reading
Reservations for this part of your journey are not possible.
Reading to Bristol Temple Meads
Coach: B
Συνεχίζοντας όμως την κράτηση , παρόλο που γράφει αυτό με φτάνει μέχρι τέλος :
Gatwick Airport to Bristol Temple Meads
Depart: Wed, Mar 19th, 12:03

Σε ευχαριστώ πάντως
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μάλλον εννοεί ότι δεν μπορείς να κάνεις κράτηση θέσης μέσα στο τρένο. Θα κάτσεις όπου βρεις. Ενώ από Reading για Bristol σου βγάζει κανονικά τον αριθμό της θέσης σου. Σωστά;
 

space

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Μάλλον εννοεί ότι δεν μπορείς να κάνεις κράτηση θέσης μέσα στο τρένο. Θα κάτσεις όπου βρεις. Ενώ από Reading για Bristol σου βγάζει κανονικά τον αριθμό της θέσης σου. Σωστά;
Ναι από Reading για Bristol μου δίνει αριθμό θέσης. Εγώ κατάλαβα μήπως από gatwick για Reading είναι γεμάτο και δεν θα μπορώ να μπω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom