Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
εγω το lost το εχω βαρεθει..δεν εχω πλεον καμια αγωνια..ουτε περιμενω να εξηγησουν τα ανεξηγητα..
το νεο μου κολλημα λεγεται dexter και ευθυνονται γιαυτο ολοι οσοι εγραψαν στο παρον thread λιγο πιο πανω..(def ακους??;))
Ακούω ακούω. Σε ποιο κύκλο είσαι;
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
εγω το lost το εχω βαρεθει..δεν εχω πλεον καμια αγωνια..ουτε περιμενω να εξηγησουν τα ανεξηγητα..
το νεο μου κολλημα λεγεται dexter και ευθυνονται γιαυτο ολοι οσοι εγραψαν στο παρον thread λιγο πιο πανω..(def ακους??;))
θα συμφωνήσω μαζί σου! το lost έγινε βαρετό, όπως και το prison break ( η 1η season ήταν όλα τα λεφτά!!!!). Εκτός λοιπόν από τα παραπάνω βλέπω 24, grey's anatomy και το αγαπημένο που νομίζω ότι τις ατάκες του δεν θα τις ξεπεράσω ποτέ είναι τα φιλαράκια! Ο Ρος με ξετρελαίνει:haha:!!!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Ακούω ακούω. Σε ποιο κύκλο είσαι;
ειμαι στον 2ο, βεβαια το προβλημα ειναι οτι το βλεπω ακριβως πριν κοιμηθω..και μαλλον με επηρεαζει λιγουλακι, γιατι βλεπω ολο ονειρα με πτωματα διαμελισμενα..:shock::shock::shock:

πρεπει να αρχισω να το βλεπω αλλες ωρες..
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
α!να προσθεσω για τις desperate οτι συνεχιζουν δυναμικα και την φετινη σεζον!το ενδιαφερον παραμενει αμειωτο!!:clap:

πρεπει να δω 24..εχω μεινει στην 6η σεζον..ειμαι απαραδεκτη..
ο jack με καλει!!!
 

Jane8

Member
Μηνύματα
49
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Mετανάστευση
Να πω κι εγω??

Αν εξαιρέσουμε τα ''κλασσικά'' πλεόν Grey's Anatomy και House ΜD που έχουν δει λίγο-πολύ σχεδόν όλοι, εξίσου καλά (κατά τη γνώμη μου), είναι και τα εξής:

- 30 Rock (απλά αγαπημένη μου)
- How I Met Your Mother ( κινείται λίγο στο μοτίβο των Friends,αλλά αξίζει να την δείτε)

Πρόσφατα ξεκίνησα να βλέπω το Flash Forward (επιστημονικής φαντασίας κλπ κλπ) απο το οποίο έχω αρκετά καλές εντυπώσεις, ενώ έχω ήδη κατεβάσει τα πρώτα επεισόδια απο Damages, Entourage και Fringe!

ps: Προς αποφυγή παρεξηγήσεων(για να μη νομίζει κάποιος ό,τι όλη μέρα κάθομαι και βλέπω τέτοια!), είναι μια καλή πρόταση χαλάρωσης για τα βράδια...:lol::lol:

Άν κάποιος βλεπει είτε το 30 Rock,είτε το HIMYM καλό θα ήταν να έλεγε και την δική του γνώμη,μιας και είμαι η μόνη (απ' όσο γνωρίζω) απο τους φίλους και γνωστούς,που τα βλέπω και αισθάνομαι ''μοναξιά'' που δενμπορώ να μοιραστώ τις εντυπώσεις μου!!:bleh:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
- 30 Rock (απλά αγαπημένη μου)
δεν το εχω δει ακομη, αλλα μια φιλη μου ειναι φαν και με εχει ψιλοπεισει να το δω, οποτε θα κατεβασω κανενα επεισοδιο και θα σου πω την γνωμη μου..παντως, δεν ειμαι και πολυ της κωμωδιας...

αυτο το greys βρε παιδια, πως μπορειτε και το βλεπετε??απορω..την 1η σεζον ειδα και εκοψα φλεβα..
 

Jane8

Member
Μηνύματα
49
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Mετανάστευση
Το Grey's Anatomy ξεκίνησε πολύ καλά, λόγω του ό,τι τότε ήταν κάτι πρωτότυπο (ως σενάριο κλπ κλπ), αλλά κατά τη γνώμη μου μετά την 2η-3η season το έχασε τελείως.Όταν δε έφυγαν και 2-3 απο τους βασικούς πρωταγωνιστές,πήρε τον κατήφορο...πλέον όσοι το βλέπουν (μαζί κι εγώ), υποθέτω ό,τι είναι απλά απο συνήθεια...

Το 30 Rock αξίζει να το δει κάποιος.Δεν είναι η κλασσική κωμωδία και διακομωδεί αρκετά καλά την αμερικάνικη ''κουλτούρα'' και τρόπο ζωής...

Αρκετά πρόσφατα,άρχισα να βλέπω το Breaking Bad (δραματική),αφού πριν είχα διαβάσει κριτικές.Το προτείνω ανεπιφύλακτα.Σε ορισμένες φάσεις,είναι αρκετά σκληρό και ρεαλιστικό βέβαια, αλλά απο την άλλη είναι πολύ προσεγμένο και ενδιαφέρον....
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Sex and the city(οσες επαναληψεις και να δω ,δεν το βαριεμαι ποτε)
The Tudors
House MD
Grey s Anatomy
 

afroditi

Member
Μηνύματα
145
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
1) όταν είμαι σπίτι κ δεν έχω τίποτα να κάνω κ βαριέμαι κ δεν είμαι καλά συνήθως βλέπω τα φιλαράκια κ μου φτιάχνουν τη διάθεση!

2) sex and the city
 
Μηνύματα
55
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αιγαίο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδια, Σιβηρία,Sealand
The Big Bang Theory
How I Met Your Mother
Scrubs και
Skins
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Η σειρά έχει κρατηθεί σε πολύ υψηλό επίπεδο για 4 σεζόν, δε μπορώ να θυμηθώ καμία άλλη που να κρατιέται τόσο δυνατή σε 4 seasons.
Να σου θυμισω μια...Prison Break!! Για μενα η καλυτερη σειρα απο οσες εχω δει εως τωρα. ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.263
Μέλη
38.969
Νεότερο μέλος
Angeloti55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom