Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Μαρία μια που είπες για lost στο τέλος τι κατάλαβες ότι έγινε?Από όσους έχω ρωτήσει οι μισοί δεν έχουν καταλάβει και οι υπόλοιποι λένε διάφορα.Έζησαν καθόλου στο νησί ή πέθαναν από τη στιγμή που έπεσε το αεροπλάνο την πρώτη φορά?
Ότι οι παραγωγοί της σειράς κονόμησαν τρελά, μη γνωρίζοντας καν τί ακριβώς ήθελαν να πουν. Άνοιγαν συνεχώς μέτωπα και ό,τι είχε μεγαλύτερη απήχηση στον κόσμο, το προχώραγαν λίγο παραπάνω.
Στο τέλος ξέφυγαν τόσο που δεν ήξεραν πώς να το μαζέψουν και πώς να το εξηγήσουν.
Μην ψάχνεις να βρεις εξήγηση, όλο το παιχνίδι για τα φράγκα παίχτηκε. :D


Θα το ψάξω κ εγώ αν είναι,μη σ' απασχολεί.Αν δεν ρωτήσεις το σκηνοθέτη πάντως,άκρη δεν θα βγάλεις νομίζω!!

Στο ίδιο θέμα πρέπει να είναι, αρκετές σελίδες πιο πίσω.
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Λες?Στο κάτω κάτω θα πει εγώ το έκανα το εργάκι ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του!Μάλλον έτσι είναι,να ξέρεις!
Μάλλον κάπως έτσι! Άλλωστε στον πρώτο κύκλο του 24 υπήρχε και εναλλακτικό τέλος για όσους ήθελαν να δωθεί μια διαφορετική εξέλιξη! Διαλέγεις και παίρνεις!
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Τωρα ειδα το θεμα! Λοιπον και εγω φανατικη του 24!! I love Jack Bauer! Εχω ολους τους κυκλους, τα εχω δει απειρες φορες! Επισης μου αρεσε πολυ το Prison Break, τo Sex and the City, τα CSI New York, Miami ο David Caruso δεν παιζεται!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αυτός πώς δεν έχει πάθει αγκύλωση ακόμα έτσι που έχει μόνιμα στραβωμένο το κεφάλι του; :haha:
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Αυτός πώς δεν έχει πάθει αγκύλωση ακόμα έτσι που έχει μόνιμα στραβωμένο το κεφάλι του; :haha:
Το στριβει μια απο τη μια μερια και μια απο την αλλη. Παντως εχεις δικιο τωρα που το σκεφτομαι ισιο δεν το εχει ποτε! :haha:
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Αυτός πώς δεν έχει πάθει αγκύλωση ακόμα έτσι που έχει μόνιμα στραβωμένο το κεφάλι του; :haha:
Είχα ακριβώς την ίδια απορία!!! :haha:

Άνοιγαν συνεχώς μέτωπα και ό,τι είχε μεγαλύτερη απήχηση στον κόσμο, το προχώραγαν λίγο παραπάνω.
Στο τέλος ξέφυγαν τόσο που δεν ήξεραν πώς να το μαζέψουν και πώς να το εξηγήσουν.

Anny, ακριβώς αυτό πρέπει να έγινε. Κι εγώ δεν κατάφερα να φτάσω ως το τέλος, αλλά πραγματικά ήταν λες και έβλεπες 3-4 διαφορετικές σειρές μαζί. Κρίμα γιατί ξεκίνησε πολύ καλά.

Ξέρει κανείς σας το The Glades?
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
679
Likes
861
Για το how I met your mother (HIMYM) δεν βλέπω να λέει κανείς!! Τη θεωρώ από τις πιο αστείες σειρές που έχουν βγει τα τελευταία χρόνια, εφάμιλλο των friends!!:clap::clap:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Για το how I met your mother (HIMYM) δεν βλέπω να λέει κανείς!! Τη θεωρώ από τις πιο αστείες σειρές που έχουν βγει τα τελευταία χρόνια, εφάμιλλο των friends!!:clap::clap:
το βλεπω και μου αρεσει αρκετα !!
Πολυ καλοι ηθοποιοι και ειδικα ο play boy που παιζει τελειως κοντρα ρολο !!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Για το how I met your mother (HIMYM) δεν βλέπω να λέει κανείς!! Τη θεωρώ από τις πιο αστείες σειρές που έχουν βγει τα τελευταία χρόνια, εφάμιλλο των friends!!:clap::clap:
Επειδή το θέμα είναι αρκετά μεγάλο πια, δεν έχεις διαβάσει όλα τα posts.
Το how i met your mother ξεκίνησε να συζητιέται από τον Απρίλιο του 2009 (!) και μετά. ;)
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Αυτός πώς δεν έχει πάθει αγκύλωση ακόμα έτσι που έχει μόνιμα στραβωμένο το κεφάλι του; :haha:
Εκτός από την αγκύλωση και το στραβωμένο κεφάλι, αυτοί εκεί όλοι έχουν χρώμα κιτρινοπορτοκαλί.
Με τα ντεγκραντέ φίλτρα που βάζουν, ξεκινά στο πάνω μέρος της οθόνης ο ουρανός από βαθύ πορτοκαλί και καταλήγει στη γη σε ανοιχτό κίτρινο. :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.205
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom