Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Inside Men
Όχι αμερικανικη, αλλά αγγλική σειρά τεσσάρων επεισοδίων του BBC.
Τρεις συνάδελφοι σε μια εταιρεία φύλαξης χρημάτων, οργανώνουν και ληστεύουν τεράστιο ποσό χρημάτων.

Καλές ερμηνείες και καλή πλοκή. Θα προτιμούσα να είχε καλύτερο τέλος, αλλά και πάλι βλέπεται πολύ ευχάριστα.
 

anastasia5383

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΙΚΑΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Εχω δει καμμια 30αρια αμερικανικες σειρες.Εχω να προτεινω καποιες ..απο αυτες που δεν ειναι και τοσο διαδεδομενες,αλλα αξιζουν! 1) The killing (ατμοσφαιρα 90's αστυνομικου θριλερ,τυπου Morgan Freeman), 2) Revenge (ιντριγκα και δολοπλοκιες), 3) Damages (δικαστικο θριλερ Glenn Close δινει ρεστα), 4) Downton Abbey (Αγγλια του '20,ζωες ευγενων σε μαι επαυλη), 5) Sherlock (BBC) (ο γνωστος σε ολους με πιο συγχρονη ματια)
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Εγώ είδα την πρώτη σεζόν του Boss.

Boss (TV Series 2011) - IMDb

Όλα τα λεφτά η Kathleen Robertson για όσους τη θυμούνται :D

Αυτό το είχαμε ξεκινήσει το χειμώνα, αλλά δεν το τελειώσαμε γιατί δεν πολυάρεσε στο σύζυγο.
Μάλλον πρέπει να το δω μόνη μου. :roll:
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Εμείς τη θυμόμαστε από το Beverly Hills 90210 (το παλιό :D).
Δε λέω, πιτσιρίκα καλή ήταν. Τώρα όμως, καλύτερη.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
1.395
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
μονο εγω εχω κολλησει με gossip girl ???? ειμαι στον τριτο κυκλο και ανυπομονω να τους δω ολους...
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
μονο εγω εχω κολλησει με gossip girl ???? ειμαι στον τριτο κυκλο και ανυπομονω να τους δω ολους...
Ειρήνη και εγώ το βλέπω φανατικά(βλέπε avatar,χιχι)...περιμένω τώρα τον Οκτώβρη να ξεκινήσει η 6η και τελευταία σεζόν της σειράς! Είμαι πολύ περίεργη να δω πως θα την τελειώσουν :shock:...έχεις ακόμη πολλά να δεις,... θα πάθεις σοκ, θα βρίσεις, θα πορωθείς, θα εκνευριστείς :bleh: :bleh:!!!
Θα σε συμβούλευα να ξεκινήσεις το The Vampire Diaries άμα γενικά σου αρέσουν οι σειρές του CW, θα σε ενθουσιάσει, είναι εθιστικό:eek:!
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Θα σε συμβούλευα να ξεκινήσεις το The Vampire Diaries άμα γενικά σου αρέσουν οι σειρές του CW, θα σε ενθουσιάσει, είναι εθιστικό:eek:!
Σαν το true blood δεν είναι! Εγώ το παράτησα πολύ γλυκανάλατο για ιστορία με βαμπίρ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.288
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom