Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εμείς ξεκινήσαμε την Παρασκευή το game of Thrones. φαντάζομαι όλοι το έχετε δει. Δεν έψαξα στα προηγούμενα σχόλια να δω τι γράφει. Εγώ πάντως ήμουνα αρνητική, δε μου αρέσουν πολύ αυτού του στυλ οι ταινίες-σειρές κλπ αλλά είδα ευχάριστα τα 4 πρώτα επεισόδια. Ελπίζω να μη βαρεθώ αργότερα.
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Ε όχι δα ρε φαρμοκόγλωσσε, Σέρλοκ θα δούμε eventually...
To BBC δηλωσε οτι τα γυρισματα για τον τριτο κυκλο εχουν ολοκληρωθει, εχουν βγει και οι τιτλοι αλλα η ημερομηνια ακομα παραμενει ενα μυστηριο...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Τις τελευταίες ημέρες βλέπουμε το σχετικά φρέσκο Ray Donovan.

Ο Ray Donovan (Liev Schreiber) είναι επαγγελματίας "fixer" για ό,τι πρόβλημα αντιμετωπίζουν οι πλούσιοι και διάσημοι του L.A.
Όμως και η δική του ζωή και οικογένεια έχει τα δικά της προβλήματα και μυστικά.
Ο Jon Voight υποδύεται τον πατέρα του και είναι τρομερός σε αυτό τον ιδιαίτερο ρόλο.

Εχουμε δεί πέντε επεισόδια. Προς το παρόν είναι καλό, με νορμάλ ρυθμούς, ιδιαίτερο χιούμορ, καλή σκηνοθεσία και καλές ερμηνείες.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ποια η γνώμη σας για την τελευταία σεζόν του Dexter που ολοκληρώνεται την κυριακή;
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Για μένα έπρεπε να έχει τελειώσει ήδη. Η σεζόν είναι πολύ χλιαρή και σχεδόν βαρετή. Προφανώς γιατί πρέπει να δώσουν ένα τέλος, οπότε οι "συγκινήσεις" είναι πλέον λίγες.

Πάντως θα μου λείψουν τα πουκαμισάκια του. Φοράει μακράν τα καλύτερα πουκάμισα σε ξένη σειρά. :D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
E καλά Μαϊάμι είναι :D

Εμείς έχουμε πέσει με τα μούτρα στο burn notice αυτές τις μέρες.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Εμένα τα πρώτα 5 επεισόδια της σεζόν μου είχαν φανεί πολύ βαρετά,παίζει να με έπαιρνε κι ο ύπνος...
Μετά επειδή είχα αποτοξινωθεί για ένα διάστημα τα επόμενα 2-3 μου φάνηκαν συμπαθητικά, γύρισε και η Χάνα είδαμε και λίγο κωλ#@@κι Dexter κάτι έγινε γενικά... :p
Τώρα για τα τελευταία δε τα έχω δει ακόμα, θα τα δω μαζεμένα αλλά αν ο Dexter γίνει αγαπουλίνι και ζήσαν αυτοί καλά κτλ θα ξενερώσω άσχημα, έστω να πεθάνει η Ντεμπ να πω οτι δεν έβλεπα τη σειρά τσάμπα.
Θα μου λείψει ο ίδιος ο Dexter, τα πουκαμισάκια του δε μου αρέσουν καθόλου ρε συ anny παίζει να προτιμώ τα κλαρωτά του Angel... τα δε σκαρπίνια του είναι τραγικά... :D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.425
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom