Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Έχω καταφέρει με κόπο να φτάσω στο 7ο επεισόδιο στο sons of anarchy ....να συνεχίσω;; ....αλλάζει κάτι;;
η 2η σεζόν είναι καλύτερη από την 1η και η 3η καλύτερη από τη δεύτερη!
Όσο προχωράει, δλδ, γίνεται και καλύτερο!
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Κανείς δεν το πίστευε (ότι θα το πει) :D
Εγώ μπορώ να πω ότι τον ψιλοσιχαινόμουν κιόλας.
Κι εγώ μια από τα ίδια όχι οτι και τον άλλο τον είχα σε εκτίμηση, βασικά δε μπορώ να πιστέψω οτι το δίδυμο του True Detective είναι οι ίδιοι με αυτούς...:confused:
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Καλά, για το Γούντυ τα έχουμε ήδη πει και έχουμε και την υποστήριξη της ευαγγελίας ;)
Ασε τη Nedelja να λέει...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Ακόμα καλύτερο και το έκτο επεισόδιο του True Detective. Δυστυχώς μόνο δύο μένουν ακόμα για να τελειώσει ο κύκλος.

Σε αυτό το επεισόδιο εμφανίζεται και το νέο και όπως φαίνεται ανερχόμενο (συνήθως γυμνό ή ημίγυμνο ;)) αστέρι Lili Simmons. Τη συναντήσαμε να γδύνεται στο Banshee (αυτό που λέγαμε για το σερίφη που γ..μεί και δέρνει) και συνεχίζει ακάθεκτη στο True Detective.

Εκτακτο το πουλάκι μου...


 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ακόμα καλύτερο και το έκτο επεισόδιο του True Detective. Δυστυχώς μόνο δύο μένουν ακόμα για να τελειώσει ο κύκλος.
Έλα ρε @anny μιλάμε για τέλειο συγχρονισμό κι εγώ χτες το είδα το 6ο και συμφωνώ απόλυτα, γενικά τα τελευταία 3 τα έσπασαν. Δυστυχώς κάπου διάβασα οτι κάθε σεζόν θα έχει άλλους πρωταγωνιστές, κρίμα πολύ μου αρέσει αυτό το δίδυμο.

Σε αυτό το επεισόδιο εμφανίζεται και το νέο και όπως φαίνεται ανερχόμενο (συνήθως γυμνό ή ημίγυμνο ;)) αστέρι Lili Simmons. Τη συναντήσαμε να γδύνεται στο Banshee (αυτό που λέγαμε για το σερίφη που γ..μεί και δέρνει) και συνεχίζει ακάθεκτη στο True Detective.
Εγώ δεν την ήξερα τη Lili αλλά μου φάνηκε πολύ καλή κοπέλα...ΚΟπεΛΑΡΑ...:bleh::bleh::bleh:
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Έλα ρε @anny μιλάμε για τέλειο συγχρονισμό κι εγώ χτες το είδα το 6ο και συμφωνώ απόλυτα, γενικά τα τελευταία 3 τα έσπασαν. Δυστυχώς κάπου διάβασα οτι κάθε σεζόν θα έχει άλλους πρωταγωνιστές, κρίμα πολύ μου αρέσει αυτό το δίδυμο.
Πράγματι, κάθε σεζόν θα έχει άλλους πρωταγωνιστές, σε άλλη περιοχή και με άλλη υπόθεση.
Δεν είναι παράλογο, γιατί όπως βλέπουμε σε αυτόν τον κύκλο τους χαρακτήρες και την υπόθεση, καθώς και το χρονικό διάστημα που αυτή διαδραματίζεται, δε θα μπορούσε να έχει συνέχεια με τους ίδιους.

Το μόνο ενθαρρυντικό είναι ότι εφόσον η πρώτη σεζόν πήγε καλά και είχε καλές ερμηνείες, δεν μπορεί, θα προσπαθήσουν να κρατήσουν το επίπεδο ψηλά.

Edit:
Εγώ δεν την ήξερα τη Lili αλλά μου φάνηκε πολύ καλή κοπέλα...ΚΟπεΛΑΡΑ...:bleh::bleh::bleh:
Φταίει που είσαι του ποιοτικού και δεν την ήξερες :bleh:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Το μόνο ενθαρρυντικό είναι ότι εφόσον η πρώτη σεζόν πήγε καλά και είχε καλές ερμηνείες, δεν μπορεί, θα προσπαθήσουν να κρατήσουν το επίπεδο ψηλά.
Αυτό ελπίζω κι εγώ, ήταν πολύ ευχάριστη έκπληξη αυτή η σειρά, πολύ προσεγμένη και με πολύ καλή σκηνοθεσία και οφείλω να σας ευχαριστήσω αγαπητή γιατί μου την προτείνατε και αυτή εσείς...;)
Κρίμα που θα πρέπει να περιμένουμε τόσο καιρό για την επόμενη σεζόν, ευτυχώς έχω ακόμα λίγο House of Cards και αύριο ξεκινάει και ο Hannibal...mmmm!!!

Φταίει που είσαι του ποιοτικού και δεν την ήξερες :bleh:
:haha::haha::haha:
Ε τι να κάνουμε μη ξεχνάμε οτι είμαι κορίτσι με γαλλικά και πιάνο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.202
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom