Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

gmavro75

Member
Μηνύματα
436
Likes
563
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι στο χρόνο
Simpons και Futurama. Cartoon βέβαια αλλά αυτά με κόλησαν. Εντάξει και κάτι "φιλαράκια" που ήταν και σε βολική ώρα (πάνω στη σιέστα του ΣΚ) τα είδα σε επανάληψη 2-3 φορές. χιλιάδες.
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Για τους φίλους του lost, έχει αυτή τη στιγμή συζήτηση ο Καρπετόπουλος στο sport fm
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Weeds

Παίζεται από το 2005, έχει ήδη 4 ολοκληρωμένους κύκλους και το ανακλύψαμε εντελώς πρόσφατα.
Είναι πολύ καλό, με ιδιαίτερο χιούμορ και χαρακτήρες. Έχει 8,6 κριτική στο imdb.
 

Shopaholic

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ακόμα ψάχνω!
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ & Φινλανδία ♥
Καλησπέρα!
Καλά από σειρές άλλο τίποτα!
Αυτό τον καιρό βλέπω το Grey's Anatomy.
Για μένα οι top σειρές (εκτός από friends που δεν μπαίνουν καν στη λίστα ως η ασύγκριτη!) είναι:
1. Supernatural
2. Desperate Hpusewives
3. How I Met Your Mother.

:)
 

ougk

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ελπιζω Σκανδιναβια
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδια, Αγ Πετρουπολη
Καλυτερες σειρες
Simpsons
Futurama
Family guy
southpark

και απο τις σειρες με ηθοποιους the big bang theory την συνιστω σε ολους πολυ γελιο
 

vespa

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΓΑΛΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!
παιδιά σας μιλάει μια εντελώς πορωμένη με το supernatural,είναι απλά ουάου που λένε κ οι Αμερικάνοι,δεν θα επεκταθώ για τους πρωταγωνιστές γιατί θα γελάσετε αλλά είναι απλά ουάου:clap:επίσης κάποτε έβλεπα sex & the city κ friends(λατρεύω τον Joey)αλλά αντικειμενικά θεωρώ απ'τις καλύτερες το sopranos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:p
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Ρε παιδιά από την άλλη εγώ βλαστημώ την ώρα που ξεκίνησα το lost! έχουμε: 103 επεισόδια ως τώρα από περίπου 42 λεπτά=4.326/60=72 ώρες/24= 3 ολόκληρές μέρες της ζωής μου!!!!!!!! να βλέπω 40 αμερικανοτραφείς, βαρετούς (ίσως εξαιρώντας την Juliet και τον Harly) χαρακτήρες που ξέρεις από πριν τι σκέφτονται, τι θα πουν, με τι γκριμάτσα, τι βλέμμα θα χρησιμοποιήσουν και όλα αυτά από τον 2ο κύκλο (πόσο αμερικάνικο φολκλορ ν' αντέξω ο άνθρωπος)! όντας όμως λάτρης αυτών των αλλοπρόσαλων καταστάσεων του νησιού, με τρώει η περιέργεια. έχω όλους τους κύκλους αλλά έχω καταφέρει ως τα τέλη του 4ου Και δηλώνω not lost. Μέχρι στιγμής την παλέβω!
 
Last edited by a moderator:

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Με το Lost να τελειώνει αυτή τη σεζόν, οι άνθρωποι του abc επενδύουν στη νέα αυτή σειρά FlashForward που ξεκινάει τον Σεπτέμβρη και ελπίζουν να έχει την ίδια επιτυχία.
 

liz

Member
Μηνύματα
159
Likes
343
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
South Park, Simpsons, Family Guy και Futurama. Αγαπημένη σειρά μάλλον η πρώτη, ποια ατάκα να πρωτοθυμηθώ? "terrorists have attacked...our imagination", "back to the pile!", "I think we've all learned something today",κτλ, κτλ, ατέλειωτη η λίστα...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εγώ τις τελευταίες μέρες έχω λιώσει με το Dexter!!
 

stormy

Member
Μηνύματα
58
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι - Λονδίνο :)
Ταξίδι-Όνειρο
χμ.. RTW!
Μπράβο Defkalion, o Dexter είναι λατρεμένος :haha:
Εγώ βλέπω/έχω δεί και μου αρέσουν πολλές, τις οποίες ήδη έχετε αναφέρει αλλά οι πιο αγαπημένες ever ..Lost & Alias! :cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.050
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom