Αναβάθμιση forum

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
όντως συμβαίνει αρκετές φορές αυτό.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Οκ guys & gals, καταγράφηκε και το τσεκάρω. Όταν κάνω κάποια αλλαγή θα σας πω για να δούμε αν εξακολουθεί. ;)
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Καλημέρα και να καλωσορίσω την νέα αναβάθμιση. Ελπίζω να είναι προς το καλύτερο. Δεν έχω μπορέσει να δω κάτι θετικό προς το παρόν. Μόνο κάτι, κατά τη γνώμη μου, αρνητικό. Πολλά αγγλικά στα μενού. Γιατί; Υπάρχουν και κάποιοι που δεν ξέρουν καθόλου ή λίγα αγγλικά. Δεν είναι γι αυτούς το φόρουμ; Τότε γιατί να είναι τόσο απόλυτο το να γράφουμε ΜΟΝΟ ελληνικά (κάτι που με βρίσκει ΑΠΟΛΥΤΑ σύμφωνο); Ελπίζω να είναι μόνο προσωρινό.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αγαπητέ Δήμο,

Το φόρουμ είχε ένα σοβαρό πρόβλημα, για το οποίο ξενύχτησα όλο το βράδυ. Μετά χιλίων βασάνων το φόρουμ επανήλθε σήμερα σε κατάσταση λειτουργίας.

Σαφέστατα και το θέμα των αγγλικών στα μενού είναι προσωρινό, καθώς από εκεί πήγαζε το πρόβλημα απ'ότι φαίνεται.

Όσον αφορά τα υπόλοιπα που γράφεις, δε νομίζω να έχω δώσει δικαιώματα όσον αφορά το θέμα των ελληνικών στο παρελθόν, το ακριβώς αντίθετο θα έλεγα. Εγώ και ο Νίκος έχουμε ρίξει πολλά ξενύχτια για να βλέπετε εσείς τα πάντα στο φόρουμ στα ελληνικά. Τα μενού θα επανέλθουν στην ελληνική γλώσσα αμέσως μόλις αποκατασταθεί το πρόβλημα. Ούτε υπάρχει ούτε και θα υπάρξει ποτέ θέμα άλλης γλώσσας από τα ελληνικά στα μενού αλλά ούτε και στα θέματα του σάιτ.

Ελπίζω να είμαι σαφής.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Αγαπητέ Δήμο,

Το φόρουμ είχε ένα σοβαρό πρόβλημα, για το οποίο ξενύχτησα όλο το βράδυ. Μετά χιλίων βασάνων το φόρουμ επανήλθε σήμερα σε κατάσταση λειτουργίας.

Σαφέστατα και το θέμα των αγγλικών στα μενού είναι προσωρινό, καθώς από εκεί πήγαζε το πρόβλημα απ'ότι φαίνεται.

Όσον αφορά τα υπόλοιπα που γράφεις, δε νομίζω να έχω δώσει δικαιώματα όσον αφορά το θέμα των ελληνικών στο παρελθόν, το ακριβώς αντίθετο θα έλεγα. Εγώ και ο Νίκος έχουμε ρίξει πολλά ξενύχτια για να βλέπετε εσείς τα πάντα στο φόρουμ στα ελληνικά. Τα μενού θα επανέλθουν στην ελληνική γλώσσα αμέσως μόλις αποκατασταθεί το πρόβλημα. Ούτε υπάρχει ούτε και θα υπάρξει ποτέ θέμα άλλης γλώσσας από τα ελληνικά στα μενού αλλά ούτε και στα θέματα του σάιτ.

Ελπίζω να είμαι σαφής.
Μα εγ'ω δεν έβαλα θέμα σχετικά με τη γλώσσα. Ίσα ίσα που συμφωνώ απόλυτα με την υποχρέωση των ελληνικών. Απλά από χθες που το σάϊτ ήταν εκτός και έγραφε οτι θα επανέλθει αναβαθμισμένο σήμερα, δεν φαινόταν πουθενά οτι επρόκειτο για πρόβλημα. Όταν λοιπόν ανοίγει ξανά και με δεδομένο ότι όπως περιμένουμε όλοι σύμφωνα με το μήνυμα που υπήρχε από χθες είναι αναβαθμισμένο και αυτό που εγώ βλέπω είναι το πρόβλημα με τα αγγλικά τι θα έπρεπε να σκεφτώ; Χαίρομαι πραγματικά που το πρόβλημα είναι προσωρινό και εύχομαι σύντομα να λυθεί.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ρε συ, εγώ αυτό που λέω είναι ότι επί ατελείωτες ώρες τραβάω άγχος και νεύρα για να επανέλθει το σάιτ, και το πρώτο μήνυμα που βλέπω μόλις το σάιτ ανοίγει είναι ένα μήνυμα γιατί κάποια μενού είναι στα αγγλικά, το οποίο απόλυτα φυσιολογικό είναι να γραφτέι, όχι όμως με αυτόν τον τρόπο παραπάνω...

Σε κάθε περίπτωση, ελπίζω το μόνο πρόβλημα που υπάρχει να είναι τα αγγλικά μενού και να μην υπάρχει κάτι άλλο.

Σας παρακαλώ αν δείτε κάτι επιπλέον να το αναφέρετε εδώ. Καινούριες λειτουργίες δεν θα δείτε από την αναβάθμιση άμεσα, ετοιμάζεται όμως κάτι πολύ ωραίο για την ερχόμενη εβδομάδα.

:)
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Δεν ανοίγει η travelpedia.
Μου βγάζει το παρακάτω μνμ.

Δεν υπάρχει ο(η): Forum. Αν έχετε ακολουθήσει ένα έγκυρο link, παρακαλώ ενημερώστε τον administrator
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αχ! Ωραια! Περιμενουμε να δουμε την ωραια εκπληξη!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σε εσάς που δε μπαίνει στην travelpedia, στα υπόλοιπα φόρουμ μπαίνετε κανονικά; αν κάνετε κλικ ας πούμε δηλαδή στο "νέα μέλη" το βλέπετε;
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Σε εσάς που δε μπαίνει στην travelpedia, στα υπόλοιπα φόρουμ μπαίνετε κανονικά; αν κάνετε κλικ ας πούμε δηλαδή στο "νέα μέλη" το βλέπετε;
Εγώ πάντως μπορώ να δω μόνο τα αδιάβαστα μηνύματα που έχω. Δε μπορώ να μπω σε καμιά άλλη κατηγορία (νέα μέλη, γενικά περί ταξιδιών, ταξιδιωτικά επίκαιρα...). Σε όλα αυτά μου βγάζει το μήνυμα που λέει ο amsterdam.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.599
Μέλη
38.930
Νεότερο μέλος
thanasisgr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom