Ryanair Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Ryanair - Βήμα Προς Βήμα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

htrul18

Member
Μηνύματα
106
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία & Νέα Ζηλανδία
Ξέρει κανείς πώς μπορώ να επαναφέρω τις τιμές που βγάζει στην αναζήτηση σε ευρώ; Είμαι Πολωνία και αυτόματα τις βγάζει σε ζλότυ! Θα πληρώσω με ελληνική κάρτα και δε θέλω να χάσω στη μετατροπή...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.081
Έχουν εμφανιστεί κάτι εισιτήρια των 10 ευρώ για τη διαδρομή Αραξος-Μπέργκαμο για όλο τον Απρίλιο (και Μ. Δευτέρα, 29 Απριλίου), για όποιον ενδιαφέρεται. Από κει με 10-20 ευρώ η διαδρομή για πολλές ευρωπαικές πόλεις.
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
paefstra said:
Έχουν εμφανιστεί κάτι εισιτήρια των 10 ευρώ για τη διαδρομή Αραξος-Μπέργκαμο για όλο τον Απρίλιο (και Μ. Δευτέρα, 29 Απριλίου), για όποιον ενδιαφέρεται. Από κει με 10-20 ευρώ η διαδρομή για πολλές ευρωπαικές πόλεις.
Ευχαριστουμε! Ενδιαφερθηκαμε!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Και για Βολο τα ιδια.Αλλα εκει εχει και για Hahn(Frankfurt) σε αυτες τις τιμες.
 

MARI@

Member
Μηνύματα
20
Likes
1
Γεια σας παιδια..θελω να κλεισω εισητηρια για βρυξελες κ επελεξα τις ημερομηνιες που θελω και το πηγα μεχρι τελος για να δω στο περιπου ποσα λεφτα θα μ βγει...στις καρτες ομως οταν δηλωσα visa δεν μου χρεωσε 6 ευρω αλλα πολυ λιγοτερα...εχω μια visa καρτα αλλα δεν ξερω αμα ειναι debit (εδω αμα θυμαμαι καλα δν ειχε καθολου χρεωση) αλλαξανε τις χρεωσεις?αμα πατησω visa debit η visa σκετο θα θπαρχει προβλημα?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ναι τις εχουν αλλαξει αλλα πλεον στις υπολογιζει απο την αρχικη σελιδα,μιας και σου γραφει δυο τιμες κατω δεξια που λεει τις τιμες.

Φυσικα αυτη η τιμη αλλαζει εφοσον επιλεξεις να παρεις μαζι σου και βαλιτσα.
 

r@f

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κανάρια νησιά
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Παιδιά καλημέρα,
δεν έχω ξανά ταξιδέψει με Ryanair και έχω αγχωθούμε γιατί έχω ακούσει διάφορα.
Καταρχήν χρειάζομαι διαβατήριο αντί για ταυτότητα για ταξίδια εντός Ευρώπης;
Ζητάνε κάτι άλλο ασυνηθιστο που πρέπει να ξέρω πριν ταξιδέψω;
Και τώρα το πιο βασικό...έχω τεράστιο πρόβλημα με την εταιρία γιατί καθώς έκλεινα τα εισιτήρια μου έγινε διπλή κράτηση και έχω πληρώσει εισιτηρια 3 ατόμων επί δύο :(
μου έστειλαν ένα email που μ ενημερώνουν για την διπλοκράτηση και μου ζητου να επικοινωνήσω με την εταιρία αλλα είναι σχεδον αδύνατο να επικοινωνήσω με την εταιρια γιατί δεν δίνουν email και πρέπει να πάρω τηλέφωνο σε εξωτερικό με τεράστια αναμονή και χωρις να ξέρω αν θα το σηκώσουν ποτέ.
Έχετε καμιά καλη ιδέα;
Ευχαριστώ.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Παιδιά καλησπέρα,
δεν έχω ξανά ταξιδέψει με Ryanair και έχω αγχωθεί γιατί έχω ακούσει διάφορα.
Καταρχήν χρειάζομαι διαβατήριο αντί για ταυτότητα για ταξίδια εντός Ευρώπης;
Google


Ζητάνε κάτι άλλο ασυνήθιστο που πρέπει να ξέρω πριν ταξιδέψω; .
http://www.travelstories.gr/%E1%E5%...%F2/36295-%F4%DC%E4%E5-%DD%F6%E7-ryanair.html


Και τώρα το πιο βασικό...έχω τεράστιο πρόβλημα με την εταιρία γιατί καθώς έκλεινα τα εισιτήρια μου έγινε διπλή κράτηση και έχω πληρώσει εισιτήρια 3 ατόμων επί δύο. :(
μου έστειλαν ένα email που μ ενημερώνουν για την διπλοκράτηση και μου ζητούν να επικοινωνήσω με την εταιρία αλλά είναι σχεδόν αδύνατο να επικοινωνήσω με την εταιρία γιατί δεν δίνουν email και πρέπει να πάρω τηλέφωνο σε εξωτερικό με τεράστια αναμονή και χωρίς να ξέρω αν θα το σηκώσουν ποτέ.
Έχετε καμιά καλή ιδέα;
Ευχαριστώ.
Ryanair Campaign

SEARCH!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Καλησπέρα σου
Καταρχήν τα ερωτήματα σου είναι απαντημένα πολλές φορές και θα πρέπει
να κάνεις μιά μικρή αναζήτηση μέσα στο φόρουμ.
Για τα εισιτήρια θα πρέπει οπωσδήποτε να επικοινωνήσεις με την εταιρία.
 

r@f

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κανάρια νησιά
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
ευχαριστώ παιδιά!
έχω ήδη δει τη σελίδα αυτή αλλά και πάλι δεν βλέπω άλλη λύση από το να τηλεφωνήσω στο εξωτερικό με αναμονή και να πληρώσω άπειρα στο τηλέφωνο. :roll:
 

john-data

Member
Μηνύματα
50
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Έχουν εμφανιστεί κάτι εισιτήρια των 10 ευρώ για τη διαδρομή Αραξος-Μπέργκαμο για όλο τον Απρίλιο (και Μ. Δευτέρα, 29 Απριλίου), για όποιον ενδιαφέρεται. Από κει με 10-20 ευρώ η διαδρομή για πολλές ευρωπαικές πόλεις.
Ax για αυτό δεν θέλω να πολυ μπαίνω στο site...
Βόλος-Μιλάνο-Παρίσι!!!
Αρκει να βρω και κάποιο φτηνό δωμάτιο για 10 μέχρι 16 Απριλίου...
Έχει κοιτάξει κανείς τπτ?
Ενα κρεββάτι και ένα ντούς είναι αρκετό...
Ας είναι και το κρεβάτι μέσα στο ντούς δεν πειράζει... :bleh:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom