Ανοιξιάτικες τιμές Aegean

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Πάντως για Τελος Απριλη που κοίταξα για βιέννη για 3 ατομα μου το βγάζει γυρω στα 600 ευρώ πηγαινε-έλα. Για αρχές Μάρτη αντιθέτως μου βγάζει 2000+ ευρώ για 3 ατομα πηγαινε-έλα.:haha:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Πάντως για Τελος Απριλη που κοίταξα για βιέννη για 3 ατομα μου το βγάζει γυρω στα 600 ευρώ πηγαινε-έλα. Για αρχές Μάρτη αντιθέτως μου βγάζει 2000+ ευρώ για 3 ατομα πηγαινε-έλα.:haha:

Αρχές Μάρτη να πας:killme:
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
και να σκεφτεις οτι εχω κλεισει με ερ τσιαν για 19 μαρτιου στουτγκαρδη μονο με 82 ε πηγαινε ελα ολα μεσα.. πριν μηνες βεβαια..
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.140
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
και να σκεφτεις οτι εχω κλεισει με ερ τσιαν για 19 μαρτιου στουτγκαρδη μονο με 82 ε πηγαινε ελα ολα μεσα.. πριν μηνες βεβαια..
η ερ τσίαν πετάει στα ερτσιανά?
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Όχι βρε άσχετοι! Είναι κινέζικη! Θυγατρική της Ερ Τσάινα!
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
χαχα να σου πω καλα θα ταν αν ειχε πιο φτηνες τιμες.. αλλα για την ιδια μιλαμε aegean.. ειπα να το γραψω ελληνιστι αλλα δεν μου βγηκε .... νυσταζα κιολας...
αντε ευαγγελια ..μηπως και βγει και καμια βηρυτο για σαββατοκυριακο ξερεις εσυ... αν και εμαθα οτι δεν σου αρεσε...
 

harmem

Member
Μηνύματα
30
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μπορντο-Παρισι
Εφτιαξε το συστημα της aegean και τωρα εχουν μπει και τα φτηνα εισιτηρια στις ιδιες τιμες πριν τις εργασιες του Σαβ/κου. Δεν ξερω αν εχουν ολοκληρωθει οι εργασιες για ολους τους προορισμους αλλα σ' αυτους που ειχα τσεκαρει εγω, οι τιμες ειναι πλεον ιδιες και με το νεο ανανεωμενο site.

**Ξερει κανεις αν στα φτηνα (saver) της aegean διδεται καποιο ποσοστο πισω αν ακυρωθουν νωρις?
Στην alitalia ενας φιλος που ειχε κλεισει τα αντιστοιχα φτηνα (promo) και ακυρωσε περιπου 1 μηνα πριν πηρε τα 90 απο τα 210 ευρω πισω ενω καποιος αλλος που ακυρωσε ακομη 10 ημερες πιο πισω πηρε 110 περιπου.
Ξερω οτι τα saver της aegean δεν επιδεχονται αλλαγες/ακυρωσεις αλλα υποτιθεται και τα φτηνα της alitalia στο ιδιο καθεστως ειναι και απορησα οταν εμαθα οτι του επεστρεψαν χρηματα
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
τώρα μόλις ειδα το ανανεωμένο σαιτ της aegean.....και επαθα πλάκα....εδώ και ουτε ενα μήνα εκλεισα για 22/07-04/08 για Μιλάνο στα 270 ευρώ 2 ατομα και τώρα τα βλεπω 757 ευρώ!!!!μεσα σε 1 μήνα....η εχει κάνει λάθος..τι να πώ....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.329
Μηνύματα
888.447
Μέλη
38.995
Νεότερο μέλος
ntinio

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom