Τσεχική Δημοκρατία Αν ειναι δυνατον!!!

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Παιδιά αν είναι δυνατόν αλλάξτε αυτό τον τρομακτικό τίτλο με τα κεφαλαία, το βλέπω κάθε φορά και νομίζω ότι μπήκε ο Τράβελλερ σε αεροπλάνο της ράιαν.
:clap::clap::clap: Η ατάκα της ημέρας! Μπράβο! :haha:
+1

Κι εμεις προσπαθουσαμε ολη μερα και κατι της προκοπης δεν βγηκε.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ολα ειναι δυνατα .Μου εχει τυχει εισητηρια της Lufthansa για Ντυσελντορφ για 5-10 Ιανουαριου τον Οκτωβριο να τα βρισκω στα 800 (για 3 ατομα ) και αρχες Δεκεμβριου να εχουν πεσει για καποιο χ-ψ λογο στα 600.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
και εγώ ειμαι λιγο προβληματισμένη με το τι θα κάνω με τα εισητηρια μου για μιλάνο 30/5-6/6 με την aegean..ενώ εχω κλεισει ξενοδοχείο και αυτοκίνητο....τωρα τα εχει περιπου 340 ευρώ τα 2 ατομα..σκεφτομαι ομως μηπως βγάλει προσφορά..περισυ ειχε βγαλει στις 2/2....θα περιμένω και οτι κάτσει...
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Κι εμένα μου έχει συμβεί να βρίσκω διαφορά τιμής την επόμενη κιόλας μέρα, αυτό που έκανα ήταν να αλλάξω ημερομηνίες!
 

athina_tgh

Member
Μηνύματα
44
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Κραμπι-Ταυλανδη
Καταρχην να ζητησω συγγνωμη για τον τιτλο ηταν η στιγμη της απογοητευσης και της απελπισιας μαζι!!να πω τελικα οτι βρηκα μετα απο ποση ωρα κ αφου εψαχνα ανα 2λεπτα γιατι αλλαζαν συνεχεια με 170?(παλι καλα!!!)!!βεβαια κανεις δεν μου απαντησε για την ταξιδιωτικη ασφαλεια!!!!οσο για το μιλανο τωρα μολις πατησα τισ ημερομηνιες που ειπες ioanna ballaκαι μου βγαζει για 2ατομα 160? με easyjet συν που στο site εχει και εκπτωση μεχρι αποψε τα μεσανυχτα 20%(της easyjet παντα!!).δεν ριχνεις μια ματια????
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καταρχην να ζητησω συγγνωμη για τον τιτλο ηταν η στιγμη της απογοητευσης και της απελπισιας μαζι!!να πω τελικα οτι βρηκα μετα απο ποση ωρα κ αφου εψαχνα ανα 2λεπτα γιατι αλλαζαν συνεχεια με 170?(παλι καλα!!!)!!βεβαια κανεις δεν μου απαντησε για την ταξιδιωτικη ασφαλεια!!!!οσο για το μιλανο τωρα μολις πατησα τισ ημερομηνιες που ειπες ioanna ballaκαι μου βγαζει για 2ατομα 160? με easyjet συν που στο site εχει και εκπτωση μεχρι αποψε τα μεσανυχτα 20%(της easyjet παντα!!).δεν ριχνεις μια ματια????
Αυτο να κοτσαρουμε το avatar διπλα στο ονομα πολυ με αρεσε... πως το εκανες;
 

athina_tgh

Member
Μηνύματα
44
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Κραμπι-Ταυλανδη
δεν εχω ιδεα ομως!!!αχαχαχαχα!απλα δεν μπορω ακομα να στειλω προσωπικο μνμ οποτε ηθελα να τραβηξω την προσοχη για να το δει οσο πιο σιγουρα γινεται!!!!
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.619
Likes
9.951
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Καταρχην να ζητησω συγγνωμη για τον τιτλο ηταν η στιγμη της απογοητευσης και της απελπισιας μαζι!!να πω τελικα οτι βρηκα μετα απο ποση ωρα κ αφου εψαχνα ανα 2λεπτα γιατι αλλαζαν συνεχεια με 170?(παλι καλα!!!)!!βεβαια κανεις δεν μου απαντησε για την ταξιδιωτικη ασφαλεια!!!!οσο για το μιλανο τωρα μολις πατησα τισ ημερομηνιες που ειπες ioanna ballaκαι μου βγαζει για 2ατομα 160? με easyjet συν που στο site εχει και εκπτωση μεχρι αποψε τα μεσανυχτα 20%(της easyjet παντα!!).δεν ριχνεις μια ματια????
Ναι αθηνα διεδωσε σε ολους το κολπο,θελω και εγω να μαθω :clap::clap:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
δεν εχω ιδεα ομως!!!αχαχαχαχα!απλα δεν μπορω ακομα να στειλω προσωπικο μνμ οποτε ηθελα να τραβηξω την προσοχη για να το δει οσο πιο σιγουρα γινεται!!!!
Υπαρχουν κι αλλοι εναλλακτικοι τροποι. Θα μπορουσες να ανοιξεις ενα νεο θεμα με το ονομα της ή να ζωγραφισεις το πορτραιτο της...:bleh:
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
μιλανο τωρα μολις πατησα τισ ημερομηνιες που ειπες ioanna ballaκαι μου βγαζει για 2ατομα 160? με easyjet συν που στο site εχει και εκπτωση μεχρι αποψε τα μεσανυχτα 20%(της easyjet παντα!!).δεν ριχνεις μια ματια????

ναι...το ξέρω..δεν μου αρέσουν οι ώρες πτήσεις...και γιαυτό δεν εκλεισα με την easy..θα το δω...σε ευχαριστώ πάντως..
αληθεια πως το έκανες αυτό!!!!κατα τύχη....
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
αντε να επιστρεψουμε στο θεμα μας τωρα γιατι θα αρχισουν οι διαγραφες.......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.215
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom