Αν επρεπε να ζησετε σε ενα μονο μερος την υπολοιπη ζωη σας, τι θα επιλεγατε;

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Κι εγω μια χαρα ειμαι,ευλογημενη που ζω οπου θα ηθελα!
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Εγω μια χαρα ειμαι εδω που ειμαι...
Κι εγω μια χαρα ειμαι,ευλογημενη που ζω οπου θα ηθελα!
Γράψτε βρε παιδιά που ζείτε τόσο ευτυχισμένοι να μάθουμε κι εμείς που δεν ξέρουμε μπας και πάρουμε καμιά ιδέα.Εκτός αν το κρατάτε κρυφό για να μη μαζευτούμε πολλοί:p
 

kosdan

Member
Μηνύματα
149
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Ελλαδα!!
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
Φυσικα και θα διαλεγα Αρουμπα!!!
Χωρις 2η σκεψη!!
Επομενες επιλογες θα ηταν Γκραν Καυμαν και μετα Ισπανια!!
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Γράψτε βρε παιδιά που ζείτε τόσο ευτυχισμένοι να μάθουμε κι εμείς που δεν ξέρουμε μπας και πάρουμε καμιά ιδέα.Εκτός αν το κρατάτε κρυφό για να μη μαζευτούμε πολλοί:p
Δεν το έγραψα θεωρόντας ότι είναι γνωστό. Άλλωστε γράφεται στο προφίλ μου. Μένω στην Ερμούπολη.
 

kosdan

Member
Μηνύματα
149
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Ελλαδα!!
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
Μένω στην Ερμούπολη.
Επειδη και φετος δεν βλεπω να ερχομαι Ερμουπολη κανε μου μια χαρη σε παρακαλω!! Φαε λουκουμαδες με σοκολατα διπλα απο το δημαρχειο για εμενα και θα σου χρωσταω χαρη!!!
 
Last edited by a moderator:

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Μενω στην περιοχη της Ακροπολης,βλεπω τον Παρθενωνα οταν ξυπναω και οι βολτες μου ειναι Αρεοπαγιτου και Πλακα.Τα καλοκαιρια μου με βρισκουν στο καταφυγιο μου στη Μικρη Μαντινεια,στην Καλαματα..Εχω αδικο?
 

melissokomos

Member
Μηνύματα
110
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Δέχομαι προτάσεις
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Στην Ελλάδα που ζω θεωρείται κατα γενική ομολογία μια απο της ωραιότερες χώρες αυτου του Πλανήτη και εγώ το διαπιστώνω καθημερινά. Είναι σε ένα γεωγραφικό μήκος και πλάτος που οι κλιματολογικές συνθήκες δεν είναι ακραίες,η εναλλαγή της μορφολογίας του εδάφους (που μπορεί να μας δόση άνετα στα ως προς το ζην) δέν σε κουράζει αντίθετα σε ευχαριστεί με τις αντιθέσεις του, καταπληκτικές θάλασσες και παραλίες,ο ήλιος όλος δικός μας ,μαργαριταρένια διάσπαρτα στη θάλασσα τα νησιά μας, τι θέλουμε λοιπόν? Απλώς αν ο καθένας απο όλους εμάς βελτιώσει τις συμπεριφορά του και σεβαστούμε την φύση τους συνανθρώπους μας ,θα ήταν όλα πολύ καλύτερα .Αρα για μένα δεν φταίει τόσο ο τόπος που ζούμε αλλά εμείς που τον χαλάμε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom