Απογευματινός καφες στα Χανιά!!

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Οκ μπορουμε καθημερινη κατα τις 6 που σχολαει η Λουλου....ή λιγο νωριτερα και θα ερθει να μας βρει....εχω μια ωρα δρομο και αλλη μια να γυρισω αλλα δεν με πειραζει....
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Οτι κανονιστει....και γω μεσα.......:airplane::airplane:
Μπορω ολες τις μερες...ολες τις ωρες.:D:D
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
κανενα προβλημα οπου και να ειναι!απλα πειτε μου μερα να μην με χωσουν στην δουλεια.......
 

beba

Member
Μηνύματα
33
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Νικήσιανη
Ταξίδι-Όνειρο
Σαμοθράκη,Ανταρκτική
Κανονίστε όσοι έχετε δουλειές και πείτε μέρα και ώρα. Και γώ μέσα
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Καλημέρα! Γενικά και γω μπορώ καλύτερα καθημερινές..Τι λετε να βρεθούμε αυτή την Τρίτη?
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καλημέρα! Γενικά και γω μπορώ καλύτερα καθημερινές..Τι λετε να βρεθούμε αυτή την Τρίτη?
Μεσα ειμαι βαλε κατα τις 6 να περιμενουμε τη LULLU....για ενετικο λιμανι ??? Στο Κουμ Καπι πεφτει πολλη φασαρια....
 

Lachesis

Member
Μηνύματα
22
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγορά Πηλίου
Ταξίδι-Όνειρο
Τζαμάικα Κόστα Ρίκα Χαβάη
Να περάσετε καλά και να απολαύσετε τον απογευματινό σας καφέ! Εγώ πάντως το θέμα το διάβασα γιατί αντί για απογευματινός διάβασα απαγορευμένος!!!
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Σας μισώ :D και σας ζηλεύω του θανατά, τυχεράκηδες, είστε σε μια από τις πιο αγαπημένες μου πόλεις και κανονίζετε συνάντηση θέλω και εγώ γα@@το, καλά να περάσετε.
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
και εγω μεσα για την τριτη,βολευει και το 6 και εννοειται στο λιμανι!!!!
η θεα ειναι καλη ιδεα αλλιως κατω απο την θεα σε οποια καφετερια θελετε,γεματος ειναι ο κοσμος!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Σας μισώ :D και σας ζηλεύω του θανατά, τυχεράκηδες, είστε σε μια από τις πιο αγαπημένες μου πόλεις και κανονίζετε συνάντηση θέλω και εγώ γα@@το, καλά να περάσετε.

LachesisΝα περάσετε καλά και να απολαύσετε τον απογευματινό σας καφέ! Εγώ πάντως το θέμα το διάβασα γιατί αντί για απογευματινός διάβασα απαγορευμένος!!!
Κοριτσια δεν πετάγεστε μεχρι τα Χανια να σας κερασουμε ρακομελα ????Αν παρετε το γρηγορο καραβι σε λιγες ωρες τα Χανια θα ειναι πιατο μπροστα σας... στην υποδοχη θα ειμαστε ολοι μαζι :clap::clap::clap::clap:
Lachesis o xenos θα σε παει μεχρι το Γαηδουρονησι...τζαμπα εγραφε τοσα....ευκαιρια να σε πεισει ....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom