Από 79 ευρώ το εισιτήριο για ταξίδια στην Ευρώπη

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

FOYFOY

Member
Μηνύματα
71
Likes
17
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ευρώπης (οδικός)
Μπορεί οι Ολυμπιακές Αερογραμμές να αντιμετωπίζουν προβλήματα με μειώσεις στη συχνότητα δρομολογίων, ωστόσο συνεχίζονται οι χειμερινές προσφορές της εταιρείας για ευρωπαϊκούς και διηπειρωτικούς προορισμούς.

Σύμφωνα με ανακοίνωση της εταιρείας, οι χειμερινοί ναύλοι προσφοράς θα ισχύουν μέχρι και τις 31 Μαρτίου 2008 για ταξίδια μετ επιστροφής προς τους προορισμούς εξωτερικού του δικτύου μας.

Οι τιμές ξεκινούν από 79 ευρώ για προορισμούς στην Ευρώπη και από 302 ευρώ για τις υπερατλαντικές πτήσεις. Οι εν λόγω τιμές -οι οποίες ισχύουν για περιορισμένο αριθμό θέσεων- δεν περιλαμβάνουν επίναυλο καυσίμων, φόρους και τέλη αεροδρομίων.

Για νέους 17 έως 24 ετών
Παράλληλα, διατηρείται σε ισχύ χωρίς χρονικό ή άλλο περιορισμό το νεανικό/φοιτητικό ναύλο για τους νέους 17 έως 24 ετών, στην τιμή των 40 ευρώ (80 με επιστροφή) για τους περισσότερους προορισμούς του εσωτερικού από την Αθήνα και στην τιμή των 65 ευρώ (130 με επιστροφή) για τις απευθείας συνδέσεις της Θεσσαλονίκης με το Ηράκλειο, τα Χανιά, τη Ρόδο και τη Μυτιλήνη.

Σύμφωνα πάντως με τα πρώτα στοιχεία των Ολυμπιακών Αερογραμμών για το τριήμερο της Καθαρής Δευτέρας, η πληρότητα των πτήσεων στο σύνολο του δικτύου των Ολυμπιακών Αερογραμμών αγγίζει το 85%.

Οι προορισμοί του εξωτερικού με την υψηλότερη ζήτηση είναι η Γενεύη, οι Βρυξέλλες, το Αμστερνταμ, η Βιέννη, το Βερολίνο, η Ρώμη, το Μιλάνο, η Μαδρίτη, το Λονδίνο, το Τελ Αβίβ, η Σόφια, η Κωνσταντινούπολη, το Κάιρο, η Λάρνακα, η Μόσχα αλλά και το Μόντρεαλ.

Στο δίκτυο εσωτερικού δημοφιλέστεροι προορισμοί αναδεικνύονται το Ηράκλειο, τα Χανιά, η Μυτιλήνη, η Κέρκυρα, η Ρόδος, η Κως, η Θεσσαλονίκη, η Αλεξανδρούπολη και η Καβάλα, ενώ σχεδόν πλήρεις είναι οι πτήσεις της εταιρείας για τα Ιωάννινα.


ΕΘΝΟΣ​
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Dk εχεις 18 χρονων γιο?:shock:
Μπορει τελικα να ειμαι ο πιτσιρίκος της παρέας & να μην το ξέρω!:cool:
Και μενα μπορει να μη μου φαινεται,αλλα εφτασα τα 45...:bleh:
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Και μενα μπορει να μη μου φαινεται,αλλα εφτασα τα 45...:bleh:
45 - 18 = 27
Δηλαδή στην ηλικία μου ησουν παντρεμένος!:roll:
Μήπως έμεινα στο ράφι τελικά?:haha:
Καλα εχουμε βγει εκτός θέματος εξαιτίας μου αλλα δεν πειράζει, δεν ειναι η πρωτη φορά που συμβαινει!:)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
45 - 18 = 27
Δηλαδή στην ηλικία μου ησουν παντρεμένος!:roll:
Μήπως έμεινα στο ράφι τελικά?:haha:
Παντρευτηκα 26:( και στα 26,5 εγινα πατερας.:D
Αν παντρευομουν μικροτερος,ο γιος μου μπορει να ηταν συνομηλικος σου.:shock:
Απαιτω λοιπον σεβασμο.:bleh:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Είστε μικροί ακόμα. Είμαι 52 και έχω κόρη 20. Αν την είχα κάνει όταν παντρέφτηκα θα ήταν 26.:(:(
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Παντρευτηκα 26:( και στα 26,5 εγινα πατερας.:D
Αν παντρευομουν μικροτερος,ο γιος μου μπορει να ηταν συνομηλικος σου.:shock:
Απαιτω λοιπον σεβασμο.:bleh:
Για να ειχες 26 χρ. γιο επρεπε να παντρευτεις στα 18, λιγο χλωμο!(αν και ο πατέρας μου εχει μόλις 21 χρόνια διαφορα με τον αδερφό μου, οποτε...)
Οσο για σεβασμό δεν νομίζω να χεις παράπονο?!
 

FOYFOY

Member
Μηνύματα
71
Likes
17
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ευρώπης (οδικός)
παιδια ειλικρινα νιωθω σαν σπορος, οι περισσοτεροι με περνατε πανω απο τα διπλα χρονια:haha::haha:
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Είστε μικροί ακόμα. Είμαι 52 και έχω κόρη 20. Αν την είχα κάνει όταν παντρέφτηκα θα ήταν 26.:(:(
Δηλαδη Δήμο και συ παντρεμένος ησουν στην ηλικια μου!
Να υποθέσω και ο Vagantos!
Mα τι κάνω επιτέλους εγω?:haha:
παιδια ειλικρινα νιωθω σαν σπορος, οι περισσοτεροι με περνατε πανω απο τα διπλα χρονια:haha::haha:
Eπ!! Ειμαι & γω εδω!;)
Ποσο είσαι αλήθεια?

Τωρα το ξεφτίλισα, θα με κράξουν οι Admins!
 

FOYFOY

Member
Μηνύματα
71
Likes
17
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ευρώπης (οδικός)
Δηλαδη Δήμο και συ παντρεμένος ησουν στην ηλικια μου!
Να υποθέσω και ο Vagantos!
Mα τι κάνω επιτέλους εγω?:haha:

Eπ!! Ειμαι & γω εδω!;)
Ποσο είσαι αλήθεια?

Τωρα το ξεφτίλισα, θα με κράξουν οι Admins!
μαλλον θα πρεπει να παντρευτεις συντομα:haha::haha::haha:
ειμαι 20 και νομιζω πως ειμαι ο μικροτερος εδω μεσα :bash::bash::bash:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.572
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom