Ασυνόδευτο αμάξι σε πλοίο?

pop

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Τόκυο, Νέα Υόρκη
Καλησπέρα στο forum,
Θα ήθελα τη συμβουλή σας σε κάτι...Θέλω να πάω Ρόδο και να πάρω και το αυτοκίνητο μαζί. Υπάρχει περίπτωση να πάω με το αεροπλάνο και το αμάξι να πάει με το πλοίο μόνο του και να το παραλάβω με κάποιο τρόπο απο κεί? Αναρωτιέμαι γιατί το ταξίδι με το αεροπλάνο είναι 1 ώρα και με το πλοίο 13!!:pirate1: Είναι δυνατόν να είναι τόοοοσες ώρες ποτέ δεν έχω ταξιδέψει τόσες πολλές ώρες μέσα σε ένα πλοίο και κάπως μου ρχεται.. αν γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να κάνω κάτι τέτοιο και πόσο στοιχίζει τον ευχαριστώ εκ των προτέρων....
 

Takis-Gwgw

Member
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ψαχνομαστε...
Γινεται!Στελνεις το αμαξι ασυνοδευτο,βαζεις ονομα παραληπτη το δικο σου και μολις φτασει πας και το παιρνεις.Κοστος,το ιδιο με το να ησουν και εσυ μαζι.Το εχω κανει πολλες φορες για Κρητη.
 
  • Like
Reactions: pop

pop

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Τόκυο, Νέα Υόρκη
Καλά πολύ βολικό αυτό ρε συ σε ευχαριστώ πάρα πολύ -και για την άμεση απάντηση- btw...τέλεια!! Πάω να ψάξω τιμές τώρα...χαζή ερώτηση αλλά φαντάζομαι πρέπει να είμαι στο λιμάνι πριν έρθει για να το παραλάβω ε..?Θέλω να πώ δεν παίζει να έρθει το αμάξι κι εγώ να πάω μετά...
 

Takis-Gwgw

Member
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ψαχνομαστε...
Θα πας αρκετα νωριτερα απο την αναχωρηση(φυσικα απο την ωρα που δεχεται οχηματα το πλοιο) και,λογικα,θα το παραλαβες απο τα τελευταια.Εννοειται οτι πρεπει να εισαι εκει να το παραλαβεις γιατι η το πλοιο μπορει να αναχωρει σχεδον αμεσως για να γυρισει πισω η γιατι ισως να μην ειναι εκει κανενας να στο παραδωσει οταν θα πας.Θα το ρωτησεις αυτο οταν θα πας να το παραδωσεις.
Ευχαριστηση μου!
 
  • Like
Reactions: pop

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.127
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom