Γενικά Αυξησεις τιμών εισιτηρίων.. 2012 ΙΝΔΙΑ κατω απο 500Ε?

Μηνύματα
12
Likes
0
Ψάχνω αυτές τις μέρες και το πιο φθηνο που έχω βρει ειναι καπου 540 πανε-έλα με Royal Jordanian και 560 με Qatar (Δελχί)
Μηπως καποιος το εχει κοιταξει εκτενέστερα και έχει βρει καποια τρελη προσφορά;
Καπου αρχές Φλεβάρη θα πετάξω.
Ακόμα και απο άλλη Ευρωπαικη πόλη, αν υποθέσουμε οτι συμφέρει 100% απλα θα φαω την ταλαιπωρία, δεν πειράζει.
Απο Θεσσαλονίκη που έχει πιο φθηνούς φόρους πετάει καποια;
Με ενδιαφέρει πιο πολυ για Νότο αλλα συνηθως πιο φθηνα δίνουν για Delhi, οποτε παλι ΟΚ.
Εν ολιγης με ενδιαφέρει αν καποιος εχει βρει εξτρίμ οικονομική λύση με οτι αναμονες κτλπ συνεπάγεται αυτό μεχρι να φτάσεις (δεν υπάρχει προβλημα χρόνου)
Τι καλά προπερσι με 380Ε airabia απο Αθήνα...
Τώρα ως και αυτη τα ανεβασε απο Κωνσταντινουπολη και δεν συμφερει να την επιλέξεις, το δοκίμασα περσι και καλυτερα να εκλεινα απευθειας απο Αθηνα..
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
επειδή το έψαξα πολύ το θέμα για την Ινδία η πιο φθηνή και ειδικά την εποχή που θέλεις είναι η Turkish έχει και για Μουμπάι και Δελχί, πάνω κάτω στην ίδια τιμή.. Για ρίξε μια ματιά..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.047
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ψάχνω αυτές τις μέρες και το πιο φθηνο που έχω βρει ειναι καπου 540 πανε-έλα με Royal Jordanian και 560 με Qatar (Δελχί)
Μηπως καποιος το εχει κοιταξει εκτενέστερα και έχει βρει καποια τρελη προσφορά;
Καπου αρχές Φλεβάρη θα πετάξω.
Ακόμα και απο άλλη Ευρωπαικη πόλη, αν υποθέσουμε οτι συμφέρει 100% απλα θα φαω την ταλαιπωρία, δεν πειράζει.
Απο Θεσσαλονίκη που έχει πιο φθηνούς φόρους πετάει καποια;
Με ενδιαφέρει πιο πολυ για Νότο αλλα συνηθως πιο φθηνα δίνουν για Delhi, οποτε παλι ΟΚ.
Εν ολιγης με ενδιαφέρει αν καποιος εχει βρει εξτρίμ οικονομική λύση με οτι αναμονες κτλπ συνεπάγεται αυτό μεχρι να φτάσεις (δεν υπάρχει προβλημα χρόνου)
Τι καλά προπερσι με 380Ε airabia απο Αθήνα...
Τώρα ως και αυτη τα ανεβασε απο Κωνσταντινουπολη και δεν συμφερει να την επιλέξεις, το δοκίμασα περσι και καλυτερα να εκλεινα απευθειας απο Αθηνα..
Τώρα που τα ψάχνεις είναι ήδη πάρα πολύ αργά για προσφορές... Εγώ πάω με Lufthansa με ?390.50 (την περίοδο που αναφέρεις περίπου), αλλά το έχω κλείσει από 22/6/2011.
 
Μηνύματα
12
Likes
0
@giannoula σ'ευχαριστώ αλλα δεν φαίνεται να βγάζει καλές τιμές, τουλαχιστον για Delhi που ειδα.
βρηκα με 517 αλλα το εμφανίζει μόνο αν επιστρέψεις καπου στο 10ημερο, οταν βάζεις 3 μήνες επιστροφή το πάει 643!

@taver μπορώ να σε ρωτήσω πως βρίσκεις αυτες τις προσφορές;Για παραδειγμα τωρα που δοκιμασα ημερομηνιες +/- 7 μηνες μετά μου εμφανίζει παλι "απαγορευτικές" τιμές. Αρα δεν έχει να κάνει με το ποσο πριν κανεις την κράτηση αλλα κάτι άλλο;

@dim kyr καλη τιμή το 443,αν και ειναι για Βομβή ειναι μεχρι στιγμής οτι καλυτερο.

Σας ευχαριστώ και ξανατσεκάρω αν καποιος έχει βρει κατι φθηνότερο για αρχές-μεσα Φλεβάρη.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.047
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
@giannoula σ'ευχαριστώ αλλα δεν φαίνεται να βγάζει καλές τιμές, τουλαχιστον για Delhi που ειδα.
βρηκα με 517 αλλα το εμφανίζει μόνο αν επιστρέψεις καπου στο 10ημερο, οταν βάζεις 3 μήνες επιστροφή το πάει 643!

@taver μπορώ να σε ρωτήσω πως βρίσκεις αυτες τις προσφορές;Για παραδειγμα τωρα που δοκιμασα ημερομηνιες +/- 7 μηνες μετά μου εμφανίζει παλι "απαγορευτικές" τιμές. Αρα δεν έχει να κάνει με το ποσο πριν κανεις την κράτηση αλλα κάτι άλλο;

@dim kyr καλη τιμή το 443,αν και ειναι για Βομβή ειναι μεχρι στιγμής οτι καλυτερο.

Σας ευχαριστώ και ξανατσεκάρω αν καποιος έχει βρει κατι φθηνότερο για αρχές-μεσα Φλεβάρη.
Οι προσφορές όταν βγαίνουν, είναι ακριβώς αυτό: προσφορές. Κανονικά έχει τιμή Χ, αλλά σήμερα ειδικά το πουλάμε σε ειδική χαμηλότερη τιμή Υ. Έχεις στο νού σου που θες να πας και πότε περίπου, γράφεσαι στα newsletters των αεροπορικών και στα σχετικά sites, και όταν βγει η προσφορά τη χτυπάς...
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Επίσης, απλούστερα, μπορείς να παρακολουθείς τακτικά το site του μέλους με το όνομα fitziano όπου ανεβάζει όλες τις προσφορές όταν βγαίνουν.
(Άμα δεν παινέψουμε το σπίτι μας, ξέρετε τι λένε)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom