Ιράν Βίζα για ΙΡΑΝ

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μπούργκα ε; Θα διαβάσω την ιστορία σου απόψε.
οχι και μπούργκα παιδάκι μου έλεος
Μαντήλι για το κεφάλι και ένα μαντώ μέχρι τα γόνατα για το σώμα. Χρώμα όχι υποχρεωτικά μαύρο αλλά μονόχρωμο (για να είναι όσο διακριτικότερο γίνεται). Παντελόνι εννοείται
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
οχι και μπούργκα παιδάκι μου έλεος
Μαντήλι για το κεφάλι και ένα μαντώ μέχρι τα γόνατα για το σώμα. Χρώμα όχι υποχρεωτικά μαύρο αλλά μονόχρωμο (για να είναι όσο διακριτικότερο γίνεται). Παντελόνι εννοείται
Τα διάβασα βρε , αστειεύομαι αλλά που να το καταλάβεις μέσω ποστ :D
Ευχαριστω :rolleyes:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
μη μου το θυμιζετε... το 2009 εφαγα μπαν λογω ταραχων στην περιοχη.
Τρελο απωθημενο.. μη σου πω οτι παντρευομαι κιολας μονο και μονο για να παω (αφου αλλαξω διαβατηριο λογω βιζας Ισραηλ )
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
μη μου το θυμιζετε... το 2009 εφαγα μπαν λογω ταραχων στην περιοχη.
Τρελο απωθημενο.. μη σου πω οτι παντρευομαι κιολας μονο και μονο για να παω (αφου αλλαξω διαβατηριο λογω βιζας Ισραηλ )
Αυτό το τελευταίο είναι μόνο πρόβλημα νομίζω. Α και μη πεις εκεί λατρεύω το Ισραήλ. Δεν ξέρεις πού θα πέσεις :haha::haha::haha:
Γάμος για να πάει κανείς στο Ιράν;;;; :shock::haha::haha::haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αυτό το τελευταίο είναι μόνο πρόβλημα νομίζω. Α και μη πεις εκεί λατρεύω το Ισραήλ. Δεν ξέρεις πού θα πέσεις :haha::haha::haha:
Γμάος για να πάει κανείς στο Ιράν;;;; :shock::haha::haha::haha:
φυσικα και δεν θα πω τπτ , τρελη ειμαι??? Εκτος αν φερω καμια Ντανα μαζι και τους ξεμυαλισει τους Περσες..
Μιλαω για λευκο γαμο παντα.... Μια εβδομαδα το πολυ (οσο διαρκεσει το ταξιδι δηλαδη και μετα..δρομο)

Υ.Γ επισης παντρευομαι και αμερικανο υπηκοο -αν εχετε κανεναν ευκαιρο- με βαση την ΝΥ :haha:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
φυσικα και δεν θα πω τπτ , τρελη ειμαι??? Εκτος αν φερω καμια Ντανα μαζι και τους ξεμυαλισει τους Περσες..
Μιλαω για λευκο γαμο παντα.... Μια εβδομαδα το πολυ (οσο διαρκεσει το ταξιδι δηλαδη και μετα..δρομο)
Να δώ τη Ντάνα με τους μουλάδες :haha::haha::haha:

Υ.Γ επισης παντρευομαι και αμερικανο υπηκοο -αν εχετε κανεναν ευκαιρο- με βαση την ΝΥ :haha:
:haha::haha::haha: λευκός κι εδώ;
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Αργεντινή
Καλησπέρα συνταξιδιώτες. Σχεδιάζω ένα ταξίδι στο Ιράν και έχω βγάλει ήδη εισητήρια για ΙΡΑΝ. Μίλησα τηλεφωνικώς με την πρεσβεία στην Αθήνα για Βίζα αλλά κάθε άλλο παρά φιλικοί ήταν. Μου είπε όμως πως δικαιούμαι βίζα για 14 μέρες. Εγώ όμως ταξιδεύω για 15 μέρες και μου είπε πως έχει κυρώσεις και θα πρέπει να αλλάξω τα εισητήρια. Για να έχετε μια εικόνα, φτάνω στο Ιράν πχ 10 Νοεμβρίου στις 2 το πρωί, οπότε και στο διαβατήριο θα μπει σφραγίδα με την μέρα 10/11 λογικά. Και πετάω από Ιράν για Κων/πολη στις 3.25πμ αλλά στις 25 Νοεμβρίου. Οπότε και πιάνεται για 15η μέρα. Αν περάσω το check in πριν τις 12 το βράδυ θα έχω θέμα; Επίσης μου είπε πως θα έχω πρόστιμο και κυρώσεις. Ποιες μπορεί να είναι αυτές και για τι πρόστιμο μιλάμε; Πχ 10-20? ή κανένα 100? και θα κλαίει ο κοσμάκης; Βασίζομαι στη γνώμη σας.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Βγάλε τη βίζα από εδώ και θα ισχύει για ένα μήνα οπότε δε θα έχεις πρόβλημα,
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Αργεντινή
Και από δω για 14 μέρες ισχύει πλεον και αυτό από 1η Σεπτέμβρη!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Χμ βλακεία. Πέρυσι ήταν για ένα μήνα.
Τότε όταν θα σαι εκεί πήγαινε λίγες μέρες πριν λήξει και κάνε επέκταση για λίγες μέρες ακόμα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.471
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom