Ισπανία Βαρκελώνη: Ένας μικρός θησαυρός

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Ετοιμη λοιπόν η μουσικο-φωτογραφικη ιστορία από το σκιουράκι μας!;)
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
θανο δεν χορταινω να το βλεπω το βιντεακι!ειναι τελειο!παιδια εγω απλα του εστειλα χθες τις φωτο και σημερα το ανεβασε!ολη η δοξα ειναι δικη σου ,εγω δεν εκανα τιποτα!:oscar:

σευχαριστω πολυ!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια σκιουράκι!:cool:
Δεν το έκανα για σένα! :bleh:
Δώσε μου Βαρκελώνη, φωτο-μουσική και οτιδήποτε αλλο σχετικο, και πάρε μου την ψυχή!:haha:

Μάλλον μου την εχει κλέψει την ψυχή αυτή η πόλη! :cool::lol:
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
πολυ ωραια αφηγηση και αναλυτικοτατη,μπραβο!ομως ενα πραγμα θελω να προσθεσω.την απιστευτη διασκεδαση και νυχτερινη ζωη της βαρκελωνης.δεν το χω ζησει τοσο εντονα ουτε καν στα ελληνικα νησια!!!!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ομως ενα πραγμα θελω να προσθεσω.την απιστευτη διασκεδαση και νυχτερινη ζωη της βαρκελωνης
για καντο λίγο πιο συγκεκριμένο το θέμα:haha:
για πες προτάσεις ιδέες ..

σκεφτομαι να την ....τιμήσω δεόντως και την νυχτερινή της ζωή!:haha:
σκέφτομαι ας πούμε μεταξύ άλλων να παω και στο μπαράκι που σύχναζε ο Χέμινγουει, ονόματι Boadas κοντά στην πλατεία Καταλούνια
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Τι ομορφο βιντεο :clap: ευχαριστουμε σκιουρινα και βεβαια ευγε στον Θανο για το μονταζ και τη φοβερη επιλογη της μουσικης!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
δηλαδή Θάνο αναλαμβάνεις το photo montaz?
λέγε τώρα ...πόσα????
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Θανο σκεφτομαι να σου στειλω μερικες φωτο απο Ταιλανδη για μονταζ,και ηχητικη υποκρουση.:rolleyes:
Ελπιζω μονο να πηγαινεις για τη δοξα και οχι για το χρημα.:haha:

Πολυ καλη δουλεια.Μπραβο!!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Μετά απο τόσα καλά λόγια ειναι σαν να κέρδισα το οσκαρ μονταζ!
:oscar:

Για αυτο λοιπον να ευχαριστήσω:
το φορουμ του τραβελστορις, και τον ιδρυτή του Δεφκαλίωνα που μου δινουν την δυνατοτητα να εκφράζομαι καλλιτεχνικά
στη συνέχεια να ευχαριστήσω το μέλος του φορουμ σκιουρος82 που μου εμπιστευτηκε τις φωτογραφιες απο το ταξιδι του στην Βαρκελώνη,
να ευχαριστήσω τον Γουντι Αλεν που εκανε αυτη την υπεροχη ταινια Βικι Χριστινα Βαρκελώνη οπου πρωτοακουσα την μουσική που διαλεξα για το βιντεοκλιπ,
να ευχαριστήσω και τους καλλιτεχνες Τζούλια και Λος Τελαρινι, και τους Τζίπσι Κινγκς για τα υπεροχα μουσικά τους κομμάτια,
να ευχαριστήσω τον Bill Gates για το ωραιο προγραμματάκι που εβγαλε το Windows Media Maker και υπαρχει σε κάθε υπολογιστή και μπορείτε και εσεις με απλο και ευκολο τροπο να εοιμάζεται τετοια βιντεοκλιπάκια,
να ευχαριστήσω την fujitsu siemens για το λαπτοπ που κατασκεύασε και μπορεσα μεσω αυτου να ετοιμάσω το βιντεοκλιπ,
να ευχαριστήσω ολη την ταξιδιάρικη οικογενεια μου εδω σε αυτο το φορουμ και ιδιαίτερα σε αυτους που δημοσια εκφράστηκαν με τοσο κολακευτικά λογια για το εργο μου. Δεν τους απαριθμω γιατι δεν εχω αλλο χρόνο...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ!!! :cool::haha::clap:
Συνεχίζετε να ταξιδεύετε και να φωτογραφίζετε!!! Και επισκεφτείτε και κτην Βαρκελώνη!!!
 

gps vagelis

Member
Μηνύματα
160
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ-NO MONEY
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ
bravo thanosth.Οχι τιποτε αλλο,για να ειμαι και εγω μεσα σε αυτους που ευχαριστησε ο thanosth.Ξεχασες....thanks my dad,thanks my mom,thanks mitsos my dog and finaly my grandmother Ιουλια who helped me to be a famous producer......(πλακα κανω,παντως εισαι αψογος τελεια προσπαθεια αψογο αποτελεσμα)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.373
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom