Ισπανία Βαρκελώνη- Ίμπιζα

Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
Καλησπερα κ απο μενα καινουργια..ενδιαφερομαι για ιμπιζα απο βαρκελονη με αεροπλανο η πλοιο ;;υπαρχει καποιοσ που το χει κανει;;;
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
καλησπέρα κατερίνα και καλωσόρισες. είχα πάει ίμπιζα απο βαρκελώνη με ryanair. πιστεύω είναι ο πιο βολικός και οικονομικός τρόπος.
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
προσωπικά δεν μου άρεσε η ίμπιζα. δεν έχει κάτι ιδιαίτερο. μόνο καμιά δεκαριά επώνυμα clubs τα οποία χρησοπληρώνεις για να μπεις. κατα την γνώμη μου η μαγιόρκα είναι πιο όμορφη και έχει νυχτερινή ζωή σαν την ίμπιζα. μπές στο σαιτ της ryanair.com για τιμες.
 

Gotz

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Γεια σου. Πήγα Ιμπιζα πριν 3 καλοκαίρια. Δεν ήταν κάτι το αξιόλογο. Η παλιά πολη μονο ηταν όμορφη, εμένα μου θύμισε τη Νάουσα της Πάρου.
Οι παραλίες πολύ καλές αλλά στην Ελλάδα βρίσκεις καλύτερες.
Αν δε σε ενδιαφερει το κλαμπινγκ δεν πιστευω ότι εχει να κανεις κατι που δε θα βρεις σε αλλα μερη.
Αυτο που ομως αξιζε πραγματικά ηταν η Φορμεντερα. Ειναι απεναντι απο την Ιμπιζα. Κατεβηκαμε απο το πλοιαριο, νοικιασαμε ποδηλατα και σε 2-3 χιλιομετράκια φτασαμε στην παραλία Les Illetes (καπως ετσι) που ειναι μαγική. Μονο αρνητικό: ηταν καρδιά καλοκαιριού και ήταν φίσκα.
Αλλά όπως και να έχει ήταν όμορφη εμπειρία και το θεωρώ από τα highlight όλων των ταξιδιών που έχω κάνει.
υ.γ.: Απλά στην Ιμπιζα μην μείνεις στο Hotel Nautico Ebeso....
 
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
ρε παιδια να ρωτησω?τι παιζει με τα ξενοδοχεια στη βαρκελωνη που εχουν κοινοχρηστο μπανιο???σχεδον οσα εχω δει...εχετε να προτεινετε κανενα καλο?????
 
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
καλησπερα να ρωτησω κατι; παω να κλεισω εισητηρια για ιμπιζα απο βαρκελωνη και οταν επιλεγω την πιστωτικη μου βαζει φορουσ πιστωτικησ σχεδον 70 ευρω !!!ειναι με ολες τισ εταιριες ετσι?ξερει καποιοσ τι παιζει? ευχαριστω εκ των προτερων
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Δεν υπαρχουν φοροι πιστωτικης,μονο χρεωνουν καποια εξοδα,αντε μεχρι 10 ευρω.Με ποια εταιρια?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.428
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom