Ισπανία Βαρκελώνη , θα ήθελα την βοήθεια σας ..

Μηνύματα
7
Likes
1
Καλήμερα έχω κλείσει ένα ταξίδι με aegean για Οκτώβρη 6-13 Βαρκελώνη εγώ και η κοπέλα μου .. σκεφτόμουν εάν έχετε καμία ιδέα για κάποιες μονοήμερες εκδρομές είτε με τρένο είτε με αμάξι.. πριν 6 χρόνια είχα την ευκαιρία να δω τη Μαδρίτη και μονοήμερη σε Τολέδο και Σεγκόβια αλλά μόνος , είμαι προβληματισμένος γιατί δεν ξέρω εάν αξίζει τον κόπο να μείνουμε για δυο βράδια Μαδρίτη έτσι ώστε να συνδυάσω και Τολέδο και Σεγκόβια (πιστεύω ότι πρέπει να δει αυτά τα μέρη).. έχετε υπόψη σας κάποιο όμορφο μέρος άλλα κοντά σε Βαρκελώνη?
 

amazon

Member
Μηνύματα
178
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
vietnam
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου
Με τιποτα κατα την αποψη μου....Εμεις πηγαμε μια εβδομαδα γεματη και ηταν τελεια και ανετα πηγαινα και μια ακομα.
Σε 3μερες μονο θα περνας απο εξω απο αξιοθεατα...βεβαια ειναι και τι ζητας απο το ταξιδι σου..
 
Μηνύματα
7
Likes
1
Σωστά , απ´την άλλη σκέφτομαι να αλλάξω τα εισητηρια και να γυρίσω από Μαδρίτη 2 μέρες αργότερα σύνολο 9 βραδια;

Κατι άλλο υπάρχει εφαρμογή για iPhone travelstories?
 
Last edited by a moderator:

amazon

Member
Μηνύματα
178
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
vietnam
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου
Γενικα την ισπανια εγω την λατρεψα πιο πολυ απο οποιαδηποτε αλλη χωρα εχω παει...
Σιγουρα εχω στο προγραμμα και εγω μανδριτη ,ανδαλουσια ,σεβιλλη αλλα αυτα θα ειναι ενα αλλο ταξιδι.
Επειδη δεν εχω παει μαδριτη ,τολεδο ,σεγκοβια δεν εχω αποψη ποσες μερες σου φτανουν ,αλλα την βαρκελωνη μην την προσπερασεις και σιγουρα και τις υπολοιπες πολεις. Δες που θελεις να πας πιο πολυ κ αφιερωσε μερες εκει.Αλλιως απλα θα προσπερνας μερη και θα εισαι ολο στο τρεξιμο .
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Θα ήθελα και γω την βοήθεια σας σχετικά το περίφημο συντριβάνι Magic Fountain (Font Magica) !Εψαξα στο υπολοιπο φορουμ αλλα δεν μπορεσα να βρω κατι!
αν εννοεις τα συντριβανια που αλλάζουν χρωματα και πιδακες με τους ηχους μουσικής Ειναι στη πλατεια Espania πολυ κοντα στο κεντρο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom