Βέλγιο Βελγιο πριν τα Χριστουγεννα...

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.032
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αν τα οικονομικα σου αντεχουν και θελεις μια μοναδικη εμπειρια (εγω το εκλεισα με 200 ευρω τη βραδια), μεινε σε αυτο...Booking.com: Ξενοδοχείο Nuit Blanche, Μπριζ, Βέλγιο - 97 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
Αν δεν αντεχουν, κανε οικονομια απο οτιδηποτε αλλο μπορεις για να το καταφερεις... καποια πραγματα τα ζεις μονο μια φορα.
Εγώ είχα μείνει στο Booking.com: De Tuilerie
Εξαιρετικό, αλλά δυστυχώς ίδια κατηγορία τιμής.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
δυστυχως λογω του οτι και η χωρα δεν ειναι πολυ φτηνη λεμε να μην δωσουμε πολλα στη διαμονη...:roll: κεντρικο κ καθαρο απλα:(
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
δυστυχως λογω του οτι και η χωρα δεν ειναι πολυ φτηνη λεμε να μην δωσουμε πολλα στη διαμονη...:roll: κεντρικο κ καθαρο απλα:(
Μη νομίζεις, δεν είναι και τραγικά ακριβή η χώρα! Σε νορμάλ πλαίσια θα την χαρακτήριζα, φθηνότερη από πολλές άλλες ευρωπαϊκές.

Την περίοδο που είχα πάει εγώ (Φώτα όπως είπα) έπαιζαν και πολλές προσφορές σε ξενοδοχεία στις Βρυξέλλες. Είχα μείνει στο εξαιρετικό και νεανικό aloft schuman με εξευτελιστική τολμώ να πω τιμή.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
μόνο με αυτό μη την πατήσεις και κλείσεις... Home - www.longuevie.be
ναι ναι κουκλί δεν είναι? και βέβαια είναι καθώς αυτό είναι το σπίτι των ιδιοκτητών!!!! Τα υπόλοιπα δωμάτια (δύο είδα) είναι πανούκλες! Άσε που βρωμοκοπάνε φουφού (Γκανέζικο φαγητό)
edit: πάντως τα τέσσερα δωμάτια που δείχνει στη σελίδα φαίνονται super. οι τιμές είναι καλές αλλά πρέπει οπωσδήποτε να διευκρινίσετε σε ποιο θα σας πάνε.
 

inik

Member
Μηνύματα
72
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
δυστυχως λογω του οτι και η χωρα δεν ειναι πολυ φτηνη λεμε να μην δωσουμε πολλα στη διαμονη...:roll: κεντρικο κ καθαρο απλα:(
Εμείς φεύγουμε σε 15 ημέρες για Βρυξέλλες. Βρήκαμε προσφορά το Meridien 5* (250 ευρώ τα 3 βράδια!!) και είναι ακριβώς απέναντι από τον Κεντρικό Σταθμό. Εγώ πάντως θα σας πρότεινα ότι αν πάτε για λίγες ημέρες δεν αξίζει να αλλάζετε κάθε μέρα ξενοδοχείο. Εμείς διαλέξαμε αυτό το ξενοδοχείο γιατί είναι απέναντι από τον Κεντρικό Σταθμό και είναι όλες οι πόλεις πολύ κοντά με το τραίνο, οπότε βολεύει να κάνεις μονοήμερες και να έχεις τις Βρυξέλλες σαν βάση.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
είχαμε αμάξι κι αντί να καταξοδευτούμε σε ξενοδοχείο εντός της Brugge, κλείσαμε εδώ http://www.vredehof.com/. αποδείχθη εξαιρετική επιλογή
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
για ibis μας βλεπω στην Μπρυζ με 60 ευρουλακια... τι λες taver?:oops::oops::oops:
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
για ibis μας βλεπω στην Μπρυζ με 60 ευρουλακια... τι λες taver?:oops::oops::oops:
Εγώ σαυτό είχα μείνει μονο που πέρσι λεγόταν ΕΤΑΡ.. Μια χαρά ήταν για τα λεφτά του, πολύ καθαρό και ακριβώς δίπλα στον σιδηροδρομικό σταθμό.. 10 λεπτά με τα πόδια μια όμορφη βόλτα ως τη κεντρική πλατεία..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.217
Μηνύματα
883.961
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom