Γερμανία Ουγγαρία Βερολίνο ή Βουδαπέστη τον Αύγουστο?

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Καλησπέρα πολυταξιδευμένοι μου!

Εγώ δυστυχώς δεν είμαι αν και θα ήθελα πολύ...
Εχω κάνει δυο ταξίδια στο εξωτερικό...και τα 2 με γκρουπ, και τώρα νομίζω ήρθε η ώρα να ταξιδεψουμε μονοι μας!
Και τώρα έρχεται το ερώτημα Βερολινο ή Βουδαπέστη;
Τώρα θα μου πείτε τι σχέση έχουν αυτές οι δυο πόλεις; Λογικά καμία!
Και τις δυο τις διαλέξαμε για λόγους οικονομικούς ... πολύ φτηνά εισιτήρια και για τους δυο προορισμούς...
Το θέμα είναι πως εγώ έφαγα σκάλωμα με το Βερολίνο και είχαμε σχεδόν καταλήξει εκεί και τώρα έρχεται η κ. Ράιαν να βγάλει και προορισμο για εκεί και προβληματίστηκα!
Λέω μήπως για ζευγάρι είναι ιδανικότερη και πιο εύκολη η Βουδαπέστη; ειδικά για ένα ζευγάρι που δεν έχει κυκλοφορήσει μόνο του στο εξωτερικό;
Βοηθείστε ρε παιδιά έχω χαθεί!!!:shock::shock:

αν εχω ανοιξει το θεμα σε λαθος ενοτητα παρακαλω να μεταφερθει..
 

aggeliki_17

Member
Μηνύματα
82
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο?
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλάνδη!
Γεια σου, για Βερολινο δεν ειμαι σε θεση να σου πω ακομα.. πρωτη του Μαρτη παω οποτε οταν γυρισω θα ειμαι στη διαθεση, μεχρι τοτε ομως ολο και καποιος θα σε εχει κατατοπισει.. Για τη Βουδαπεστη ενα θα σου πω.. πραγματικα ονειρεμενη!!!! και παρα παρα πολυ οικομικη!!!! πηγα τα χριστουγεννα και ηταν εκπληκτικη κι οτι πρεπει για ζευγαρι!!! ειναι και πολυ ευκολη στις μετακινησεις, εχει μονο τρεις γραμμες μετρο και εκτος αυτου οι αποστασεις ειναι μικρες που μπορεις να τις κανεις και με τα ποδια.. Αν θελεις κατι αλλο και μπορω να βοηθησω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.281
Μηνύματα
886.509
Μέλη
38.951
Νεότερο μέλος
Theodwraka

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom