Ιταλία Βερονα

MARIAKKN

Member
Μηνύματα
34
Likes
5
Η αγάπη μου για την Ιταλία ειναι μεγάλη!Ξεκιναμε τωρα ένα καινούργιο ταξίδι για βόρεια Ιταλία!Αρχιζοντας απο Βενετια.Στη συνέχεια παμε Βερονα και εκεί χρειάζομαι την βοήθεια σας για ξενοδοχείο με Πάρκιν και όχι ακριβό!
 

greco

Member
Μηνύματα
1.149
Likes
3.326
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Η αγάπη μου για την Ιταλία ειναι μεγάλη!Ξεκιναμε τωρα ένα καινούργιο ταξίδι για βόρεια Ιταλία!Αρχιζοντας απο Βενετια.Στη συνέχεια παμε Βερονα και εκεί χρειάζομαι την βοήθεια σας για ξενοδοχείο με Πάρκιν και όχι ακριβό!
Εμενα στο Euromotel croce bianca,ειναι 3-4 χιλιομετρα απο το κεντρο,με δωρεαν χωρο σταθμευσης.Κοιτα τις τιμες του,οταν πηγα εγω ηταν το φθηνοτερο σε ολη την πολη που στον τομεα της διαμονης ειναι ακριβη.
 

veronikos

Member
Μηνύματα
42
Likes
55
Στην περιοχή BORGO ROMA (εκεί είναι τό ιατρικό πανεπιστήμιο) υπήρχε ένα ξενοδοχείο όπου και έζησα τις πρώτες μου μέρες στην πόλη αυτό....http://www.hotelelenavr.com/
τρία χιλιόμετρα απο το κέντρο..

Καθαρό , με πάρκινγκ και απλό....ήταν πρίν ....18 χρόνια...

Μπορείς να δοκιμάσεις...

υ.γ Το nickname μου προέρχεται απο το verona και το nikos....εξού veronikos...:)
 

bortzos

Member
Μηνύματα
46
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
ο γύρος του κόσμου
στα τέλη του Ιανουαρίου θα πάμε στo Bergamo και από εκεί λέμε για ένα τριήμερο στην Βερόνα. τι έχετε να μας προτείνετε να μεινουμε εκεί τρεις μέρες ή να πάμε και κάπου αλλού κοντά?
 

greco

Member
Μηνύματα
1.149
Likes
3.326
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Απο τις ωραιοτερες πολεις της Ιταλιας η Βερονα-και καταλαβαινεις τι σημαινει αυτο για μια χωρα σαν την Ιταλια που ειναι γεματη ομορφες πολεις- σε κραταει ανετα 2 γεματες μερες.Καλη επιλογη η Verona Card,ειναι νομιζω για 2 μερες κι εχεις δωρεαν εισοδο παντου.Η λιμνη Γκαρντα ειναι πολυ κοντα αλλα δεν ξερω πως ειναι το χειμωνα...
 

bortzos

Member
Μηνύματα
46
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
ο γύρος του κόσμου
ευχαριστώ για τις πληροφορίες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.829
Μέλη
39.003
Νεότερο μέλος
Emalin

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom