Βοήθεια για προσθήκη εικόνας στο προφίλ

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Βρε παιδιά, δώστε μου τα φώτα σας! Προσπαθώ εδώ και μέρες να βάλω εικόνα στο προφίλ μου αλλά δεν τα καταφέρνω...μάλλον κάτι δεν κάνω καλά...μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Θα πας κάτω δεξιά στον Πίνακα Ελέγχου Μελών και από τις επιλογές που θα εμφανιστούν θα επιλέξεις την πρώτη Πίνακας Ελέγχου.
Έπειτα θα πας Settings & Options και ->Επεξεργασία Avatar. (η εικόνα που θα επιλέξεις θα εμφανίζεται όταν θα ποστάρεις).
Αν θες απλά φώτο προφίλ στον Πίνακα Ελέγχου θα πας Προφίλ Χρήστη ->Επεξεργασία εικόνας προφίλ.
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Θα πας κάτω δεξιά στον Πίνακα Ελέγχου Μελών και από τις επιλογές που θα εμφανιστούν θα επιλέξεις την πρώτη Πίνακας Ελέγχου.
Έπειτα θα πας Settings & Options και ->Επεξεργασία Avatar. (η εικόνα που θα επιλέξεις θα εμφανίζεται όταν θα ποστάρεις).
Αν θες απλά φώτο προφίλ στον Πίνακα Ελέγχου θα πας Προφίλ Χρήστη ->Επεξεργασία εικόνας προφίλ.
Ναι αλλά όταν τραβάω μια εικόνα από τον υπολογιστή γιατί δεν την αποθηκεύει?
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα. Προσπαθώ να "ανεβάσω" μια φωτογραφία απ'τον υπολογιστή και μου λέει " this is not a valid image file". Κάνω κάτι λάθος; Μήπως είναι πολύ μεγάλη η φωτό; Έχει κάποιο όριο στο μέγεθος;
 

EnjoySilence

Member
Μηνύματα
55
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Eurotrip
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
ερωτηση!

πως μπορω να βαλω μια φωτογραφια ως φωτογραφια προφιλ?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.286
Μηνύματα
886.829
Μέλη
38.958
Νεότερο μέλος
Natasappdpl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom