Ουγγαρία Βουδαπέστη με wizz air και αναζήτηση πληροφοριών

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ταξίδι-Όνειρο
ORLANDO AMERICA
παιδια ξερετε τιποτα για τα chair-lift που εχει??από που τα περνεισ και σε ποιεσ περιοχεσ πανε??

παιδια ξερετε πωσ κανω το check-in στην wizz Air? δεν το βρησκω

και κατι ακομα όταν περνω το ε200 το λεωφωριο για κεντρο που θελω που σταματαω??
 
Last edited by a moderator:

vaskosgr

Member
Μηνύματα
33
Likes
9
και κατι ακομα όταν περνω το ε200 το λεωφωριο για κεντρο που θελω που σταματαω??
Σταματας στον τερματικο σταθμο των τραινων kobanya-kispest και απο εκει παιρνεις το μετρο γραμμη Μ3 και κατεβαινεις οπου θελεις εσυ!!!

παιδια ξερετε πωσ κανω το check-in στην wizz Air? δεν το βρησκω
Δεξια επανω εχει το εικονιδιο check in . Εκει σου ζηταει το confirmation code (στο ειχαν στειλει οταν ειχες κανει την κρατηση) και το επιθετο αυτου που εκανε την κρατηση!!!
Εγω σημερα εκανα το check in αλλα εχω ενα προβλημα και παρακαλω πολυ αν γνωριζει καποιος ας απαντηση γιατι πρωτα φορα μου συμβαινει αυτο, Στο boarding pass και του δικου μου και της κοπελας μου πουθενα δεν φαινεται ουτε η εθνικοτητα ουτε και ο αριθμος ταυτοτητας μου αλλα ουτε μου ζητηθηκαν κιολας.. Πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο! Και αντε εμενα επειδη εγινα μελος στο wizz discount club ειτε επειδη εκανα την κρατηση μεσω χρεωστικης μπορουν να τα βρουν καπου, της κοπελας μου δεν θα επρεπε να τα ζητησουν καπου???
Στο site βεβαια γραφει αυτο
"I did not have to provide any travel document details during online check-in. why?
If you are travelling within the Schengen area you don’t need to fill in your travel documents’ details, but simply complete the web check-in procedure."

Δεν ξερω πραγματικα τι συμβαινει και εχω αγχωθει...
Αν γνωριζει καποιος ας απαντηση γιατι ειναι επειγον αν και λεω μετα το σαβ/κο να κανω ενα τηλεφωνο για να μου πουν...
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
Δεν ξέρω αν πρέπει να το ΒαΛω στος προσφορές, έκλεισα πριν δύο μέρες με τη wizz για Βουδαπέστη με 40 ευρώ το άτομο για Νοέμβριο. Γενικά από Σεπτέμβριο κ μετά έχει χαμηλές τιμές. Μακριά είναι το ξέρΩ αλλά αξίζει τον κόπο πιστεύω.
 

vaskosgr

Member
Μηνύματα
33
Likes
9
Εκτος απο προσφορα νομιζω οτι ειναι και η πρωτη χρονια που κραταει η wizz air και τον χειμωνα τα δρομολογια της και αυτο ειναι καλο για την πολη της Θεσ/νικης...
 

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ταξίδι-Όνειρο
ORLANDO AMERICA
Σταματας στον τερματικο σταθμο των τραινων kobanya-kispest και απο εκει παιρνεις το μετρο γραμμη Μ3 και κατεβαινεις οπου θελεις εσυ!!!


Δεξια επανω εχει το εικονιδιο check in . Εκει σου ζηταει το confirmation code (στο ειχαν στειλει οταν ειχες κανει την κρατηση) και το επιθετο αυτου που εκανε την κρατηση!!!
Εγω σημερα εκανα το check in αλλα εχω ενα προβλημα και παρακαλω πολυ αν γνωριζει καποιος ας απαντηση γιατι πρωτα φορα μου συμβαινει αυτο, Στο boarding pass και του δικου μου και της κοπελας μου πουθενα δεν φαινεται ουτε η εθνικοτητα ουτε και ο αριθμος ταυτοτητας μου αλλα ουτε μου ζητηθηκαν κιολας.. Πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο! Και αντε εμενα επειδη εγινα μελος στο wizz discount club ειτε επειδη εκανα την κρατηση μεσω χρεωστικης μπορουν να τα βρουν καπου, της κοπελας μου δεν θα επρεπε να τα ζητησουν καπου???
Στο site βεβαια γραφει αυτο
"I did not have to provide any travel document details during online check-in. why?
If you are travelling within the Schengen area you don’t need to fill in your travel documents’ details, but simply complete the web check-in procedure."

Δεν ξερω πραγματικα τι συμβαινει και εχω αγχωθει...
Αν γνωριζει καποιος ας απαντηση γιατι ειναι επειγον αν και λεω μετα το σαβ/κο να κανω ενα τηλεφωνο για να μου πουν...
εχω και εγω προβλημα μονο που ειναι ποιο πρην απο εκει που εισαι εσυ...δεν με αφινει να κανω
ckeck in μου λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμο ακομα μα αφου 8 απριλιου πεταω πωσ γινετε να μου λεει δεν ειναι διαθεσιμο ξερει κανεισ να μου πει??οσο για αυτο που λεσ εγω που εχω πεταξει με easy kai ryanair δεν νομιζω οτι τα αναφερε πουθενα αυτα..
 

djline

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
καλησπέρα! θέλω να πάω Βουδαπέστη σε έναν φίλο μου που σπουδάζει εκεί αλλά δυστυχώς η την ημερομηνία που θέλω να πάω το εισιτήριο έχει αρκετά ακριβά... βέβαια με wizzdiscount club έχει έκπτωση 20ευρω μήπως κάποιος που έχει κάρτα wizz discount club μπορεί να με εξυπηρετήσει? θα μου πείτε τώρα για 20ευρω... αλλά είμαι φοιτητής και ακόμα και αυτά μετράνε για εμένα...
 

akis-b

Member
Μηνύματα
59
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ
Η καρτα αυτη οπως καταλαβα ειναι προσωπικη και η εκπτωση μπορει να περιλαμβανει συνεπιβατες του,αρα δεν σε εξυπηρετει κατι τετοιο.
 

djline

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
τελικα μπηκα και εκλεισα με 110 (over priced για wizzair) αλλα καλα να παθω το λιβανιζα εναν μηνα! :( :( :(
 

jessamine

Member
Μηνύματα
14
Likes
8
Αυριο ταξιδεύω κι εγω για Βουδαπέστη :trekker:Μου έκανε τρομερή εντύπωση το γεγονός ότι δεν χρειάστηκε ο αριθμός ταυτότητας στο on line check-in!Ελπίζω να μην υπάρχει κάτι επιπλέον που πρέπει να κάνω πριν παραδώσω την αποσκευή μου (εκτός από το να έχω εκτυπωμένο το boarding pass).Αν υπάρχει και μου διαφεύγει ενημερώστε με σας παρακαλώ :lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom