Ουγγαρία Βουδαπέστη

sofianaxos

Member
Μηνύματα
796
Likes
280
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Booking.com: Bo18 Hotel, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 234 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα! κατι τετοιο ας πουμε ειναι καλο ??? εχει κοντα μετρο και ειναι πολυυυ καλη η τιμη του
αν δεν σε ενδιαφέρουν οι πολλές ανέσεις ρίξε μια ματιά και στο city hotel ring! εγώ γύρισα πριν ένα μήνα από Βουδαπέστη και πληρώναμε 40 ευρώ το δίκλινο με πρωινό. εξευτελιστική τιμή και σε καλή τοποθεσία!
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
αν δεν σε ενδιαφέρουν οι πολλές ανέσεις ρίξε μια ματιά και στο city hotel ring! εγώ γύρισα πριν ένα μήνα από Βουδαπέστη και πληρώναμε 40 ευρώ το δίκλινο με πρωινό. εξευτελιστική τιμή και σε καλή τοποθεσία!
και νομίζω ότι η σελίδα του συγκεκριμένου ξενοδοχείου στο facebook έχει έναν διαγωνισμό μέχρι τέλος σεπτέμβρη! για ρίξτε μια ματιά!!!
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
εισαι απο την απεναντι μερια της πολης, στον λοφο στη Βουδα... Το βραδυ εχεις ελαχιστες επιλογες.. αλλαξε το και κλεισε καποιο στην Πεστη
μην με στεναχωρεισ για το βραδυ:D λεσ και εισαι στα γιαννενα με ολουσ τουσ φοιτητεσ ζωη η καλυτερη βραδυ μακρα
λοιπόν..... αν και το ξενοδοχειάκι μου, μου άρεσε σε εκείνη την ήσυχη τοποθεσία που ήταν, τελικά επειδή όπως είπε η εταιρεία με την οποία είχα κλείσει , προέκυψε ένα πρόβλημα και μου έκλεισαν να μείνω σε διαμέρισμα 60 τετραγωνικών σε αυτό
PRATER-RESIDENCE.COM - Aparthotel Budapest - serviced Apartments in Budapest
καλή η τοποθεσία ???
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
λοιπόν..... αν και το ξενοδοχειάκι μου, μου άρεσε σε εκείνη την ήσυχη τοποθεσία που ήταν, τελικά επειδή όπως είπε η εταιρεία με την οποία είχα κλείσει , προέκυψε ένα πρόβλημα και μου έκλεισαν να μείνω σε διαμέρισμα 60 τετραγωνικών σε αυτό
PRATER-RESIDENCE.COM - Aparthotel Budapest - serviced Apartments in Budapest
καλή η τοποθεσία ???
μια χαρα ειναι !
 

xrysa_kon

Member
Μηνύματα
39
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου υπάρχουν όνειρα..

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
επίσης θέλω να ρωτήσω και το εξής......μου είπαν ότι υπάρχει "γειτονιά των Αλχημιστών" στη Βουδαπέστη...ξέρετε περί τίνος πρόκειται και τι ακριβώς μπορώ να βρω εκεί (κανένα περίεργο βιβλίο, τον Μέρλιν κλπ κλπ)
:D:bleh::D
 

xrysa_kon

Member
Μηνύματα
39
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου υπάρχουν όνειρα..
βουδα για πσκ dokk Dokk Club θα με θυμιθεισ για βραδυ ρωτα οτι θελεισ 5 μερεσ την ξεκοκαλιασα:clap:
:clap:
ε,πες μας βρε κάτι και για βράδυ!! Θα είμαι από τη μεριά της Πέστης... αν αυτό παίζει ρόλο!!
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
τελικά βρήκες τι θα κάνεις την πρώτη ημέρα γιατί κι εγώ 6 το απόγευμα φτάνω και μου φαίνεται ότι θα είναι χαμένη μέρα!!!!! θα νυχτώνει τέτοια ώρα!!!!
 

xrysa_kon

Member
Μηνύματα
39
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου υπάρχουν όνειρα..
Παιδιά τα φώτα σας!! Εγώ και η the Lycan φτάνουμε στην πανέμορφη Βουδαπέστη στις 6 το απογευματάκι!! (όχι μαζί, αλλά και οι δύο μας θέλουμε τη βοήθειά σας!!)
Τι θα μας προτείνατε να κάνουμε το πρώτο μας απογευματάκι-βραδάκι ?? :lol:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
θα πατε χοτελ θα αφησετε τα πραγματα σας και θα βγειτε εξω για βολτα.
Αναλογως με το που μενετε... Εγω θα επαιρνα τον παραλιακο δρομο για να δω τα φωταγωγημενα κτηρια , τις γεφυρες και να παρω και μια πρωτη εικονα απο την πολη.
Αν εχετε σκοπο να δειπνησετε , κλειστε ενα τραπεζι απο τωρα για να μην ψαχνεστε τελευταια στιγμη.
Μετα το φαγητο μπορειτε να πατε στην περιοχη του καθεδρικου του Αγιου Στεφανου οπου υπαρχουν γυρω γυρω καποια μπαρακια τα οποια ειναι ανοικτα μεχρι τη μια (αν θυμαμαι καλα). Εκει θα βρειτε και πολυ νεολαια.
Μετα βουρ στο χοτελ για υπνο και φροντιστε να ξυπνησετε νωρις για να εχετε ολη τη μερα μπροστα σας για σπα και για sightseeing
 

xrysa_kon

Member
Μηνύματα
39
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου υπάρχουν όνειρα..
Εγώ είμαι κοντά στο Nyugati αλλά έτσι και αλλίως θα περπατήσουμε πολύ όλες τις ημέρες!! :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.527
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom