ΓΑΜΗΛΙΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ

margie gr

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Καλησπερα σας ,

θα ήθελα την πολύτιμη βοήθεια σας σχετικά με το που μπορώ να πας γαμήλιο τον σεπτεμβριο?Αυτό που με προβληματιζει είναι ο καιρός γιατί από ότι έχω διαβάσει στα περισσότερα μέρη όπως κο σαμουι ,μαλδιβες ο καιρος δεν ειναι ο καλυτερος αυτη την εποχη .ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΙΑΒΑΣ ΟΤΙ ΜΑΓΙΟΡΚΑ ΚΙΑ ΚΑΝΑΡΙΟΙ ΝΗΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΕΤΑ...ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ...... :eek: :) :shark1: Την ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΥ
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Καλησπερα σας ,

θα ήθελα την πολύτιμη βοήθεια σας σχετικά με το που μπορώ να πας γαμήλιο τον σεπτεμβριο?Αυτό που με προβληματιζει είναι ο καιρός γιατί από ότι έχω διαβάσει στα περισσότερα μέρη όπως κο σαμουι ,μαλδιβες ο καιρος δεν ειναι ο καλυτερος αυτη την εποχη .ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΙΑΒΑΣ ΟΤΙ ΜΑΓΙΟΡΚΑ ΚΙΑ ΚΑΝΑΡΙΟΙ ΝΗΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΕΤΑ...ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ...... :eek: :) :shark1: Την ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΥ
Nα ζήσετε και ότι καλύτερο εύχομαι!
Ασχετα με το που θα επιλέξετε τελικά να ταξιδέψετε για γαμήλιο, δε νομίζεις ότι είναι κάπως τελευταία στιγμή να κλείσετε 10 μέρες πριν ένα μακρινό ταξίδι;
Μακάρι να προλαβαίνετε και να βρείτε κάτι καλό με τη βοήθεια των συνφορουμιτων..
 

margie gr

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Execs Apollo Dickie apla exhume ena so aero provlima ugeias stin oikogeneia opote antilamvanesai Oti of programatismoi mas Sinai vraxyprothesmoi Mallon apo toys exotikous priories outs tha aposyrthoume apla oi opioidipote protasi tha voithouse Κρήτη ,Πορτογαλία? κάτι άλλο κοντινό?θελουμε ότι ψάχνουν οι περισσότεροι όμορφα τοπία μέρη να δεις όχι πολλά καλό φαγητό όμορφο ξενοδοχείο φιλόξενο τόπο τα εξωτικά τα θεωρήσαμε αρχικά καλή επιλογή γιατί θέλαμε να δούμε κάτι διαφορετικό όσοι πιστοί λοιπόν απαντήσετε.Ευχαριστω εκ των προτερων
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Execs Apollo Dickie apla exhume ena so aero provlima ugeias stin oikogeneia opote antilamvanesai Oti of programatismoi mas Sinai vraxyprothesmoi Mallon apo toys exotikous priories outs tha aposyrthoume apla oi opioidipote protasi tha voithouse Κρήτη ,Πορτογαλία? κάτι άλλο κοντινό?θελουμε ότι ψάχνουν οι περισσότεροι όμορφα τοπία μέρη να δεις όχι πολλά καλό φαγητό όμορφο ξενοδοχείο φιλόξενο τόπο τα εξωτικά τα θεωρήσαμε αρχικά καλή επιλογή γιατί θέλαμε να δούμε κάτι διαφορετικό όσοι πιστοί λοιπόν απαντήσετε.Ευχαριστω εκ των προτερων
Περαστικά να είναι..
Σε σχέση με αυτά που ζητάτε για το ταξίδι (τοπία, καλό φαγητό, καλά ξενοδοχεία, φιλοξενία) από Ελλάδα η Κρήτη είναι πολύ καλή επιλογή.. Από Ευρώπη τώρα με τα ίδια κριτήρια θα επέλεγα Ιταλία (αν και σεπτέμβρη και τόσο σύντομα τα ξενοδοχεία θαναι αρκετά ακριβά).. Πορτογαλία δεν έχω πάει αλλά και η Λισαβόνα μου φαίνεται καλή ιδέα!
Τώρα για τροπικό ταξίδι (επειδή γαμήλιο μια φορά πας και καταλαβαίνω πως θες ναναι κατι ιδιαίτερο) φαντάζομαι πως με ταξιδιωτικό πρακτορείο μπορεί να βρείτε κάτι να σας αρέσει.. Οι περισσότεροι εδώ ταξιδευουν ανεξάρτητα αλλά τόσο σύντομα είναι αδύνατο να προλάβετε να οργανωθείτε μόνοι σας, οπότε το πρακτορείο μπορεί να δώσει λύσεις.. Για προορισμό το αφήνω στους ειδικούς γιατί δεν έχω ιδέα από τροπικά μέρη..
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.081
Likes
2.495
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Η Κρήτη είναι τέλεια!! Είμαι άρτι αφιχθείσα από διακοπές στο νομό Ηρακλείου και Λασιθίου και δηλώνω ερωτευμένη..

Σχετικά με "περίεργους/τροπικούς" προορισμούς που μπορείς να πας Σεπτέμβριο σε παραπέμπω σε ένα εκπληκτικό λεπτομερέστατο άρθρο από το ΒΗΜΑ που τα λέει αναλυτικά:
http://www.tovima.gr/travel/article/?aid=91033

ΠΡΟΣΟΧΗ: Το άρθρο είναι πολύ παλιό! Αλλά δεν νομίζω να έχουν αλλάξει δραματικά οι καιρικές συνθήκες από τότε.. Οπωσδήποτε μια ιδέα θα πάρεις..

Βίον ανθόσπαρτον σας εύχομαι και περαστικά να είναι τα θέματα υγείας..
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
margiegr θα πρέπει να τηρείς τους όρους χρήσης του forum, σύμφωνα με τους οποίους:

α) Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.

β) Τα μηνύματα πρέπει να γράφονται στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ για να είναι ευανάγνωστα. Η χρήση των greeklish απαγορεύεται στο φόρουμ.

http://www.travelstories.gr/community/help/terms
 

margie gr

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Καλησπερα Αγαπητη Ταξιδιαρα,

Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση το εξωτικό υπόσχεται ο νεος συζυγος για του χρονου χχχχ οποτε κρητη..Χανια η κάπου αλλου ιδου το ερωτημα ?Απο οτι βλεπω γενικα οι αποστασεις ειναι τεραστιες οποτε δεν ξερω ποια θα ηταν η καλυτερη επιλογη αναμενω διαφωτιστικες απαντήσεις.

Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom