ΓΕΙΑΑΑ

xristinouka

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Γεια σας
ειμαι 19 ετων και σκεφτηκαμε με την παρεα μου να παμε για αρχη ενα καλο ταξιδακι στα Καναρια Νησια , αρχες Αυγουστου για 8-9 νυχτες....αλλα...εχουμε πληρη αγνοια ποιο νησακι να διαλεξουμε
{Fuerteventua,Gran Canaria, Lanzarote,Tenerife} μηπως μασ
συμφερει να παμε απο 2-3 μερες στ καθενα?
να παμε με καποιο γκρουπ η να νοικιασουμε αυτοκινητο κ με εναν χαρτη θα την βρουμε την ακρη μας κ θα ειμαστε κ πιο χαλαροι?
μετα με την οικονομικη κατασταση, δλδ το πιο βασικο ενα ποτο ποσο κανει?:lol::lol::lol:
Κ αν εχετε κατα νου σας καποια προσφορα

Μηπως γνωριζετε το site www.youtravel.com ?Eιναι αξιοπιστο?

Ευχαριστω
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Διόρθωσε το μήνυμά σου και γράψε με ΜΙΚΡΑ γράμματα...

Ευχαριστώ. :)
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
γεια σου χριστινουκα και καλως ορισες! :clap:και μενα το πρωτο μου ταξιδι εκει ηταν. αρχικα διαβασε την ιστορια μου για να παρεςι μια γευση http://www.travelstories.gr/%F4%E1%EE%E9%E4%E9%F9%F4%E9%EA%DD%F2-%E9%F3%F4%EF%F1%DF%E5%F2-%E5%F5%F1%FE%F0%E7/2168-%EA%E1%ED%DC%F1%E9%E1-%ED%E7%F3%E9%DC-%E7-%F0%F1%FE%F4%E7-%EC%EF%F5-%E1%E3%DC%F0%E7.html τα νησια σε συνολο οπως ξερεις ειναι 7. εγω διαλεξα τενεριφη οπου εκατσα 7μερες κ γκραν καναρια αλλες 7.
τενεριφη να νοικιασετε αμαξι και να την γυρισετε ολη,αξιζει.οτι χρειαστεις απο πληροφοριες εδω ειμαι.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Χριστινουκα :)
Δε μπορω να βοηθησω με το ταξιδι που ετοιμαζεις , αλλα σαφως και να μην πατε με γκρουπ. Νεα παιδια εισαστε , ευκολος προορισμος ειναι , τολμηστε και διασκεδαστε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.467
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom