Γαμηλιο ταξιδι αρχες Νοεμβριου

argi17

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Γεια σε ολους ειμαι νεο μελος και θα ηθελα την βοηθεια σασ ...
εγω και η γυναικα μου θελουμε να παμε γαμηλιο ταξιδι.. αλλα δεν ξερουμε το που φυσικα και λεμε να μασ πειται τισ γνωμεσ σασ !!!!
Διαβασαμε αρθρα που εχετε γραψει στο site .. και καταληξαμε :
εγω θελω Maiami - Orlando - Everglades - Aquarium - και πολλα παρκα
η γυναικα μου θελει Dubai
να σασ πω οτι ειναι η προτη μασ φορα που θα ταξηδεψουμε εκτοσ ελλαδας και συγουρα στο Dubai ειναι ποιο ευκολο να πασ αποτι να πασ στην αλη μερια τησ γησ .... !
Πειτε μασ τισ γνωμεσ σασ εσεισ που εχετε παει σε αυτα τα μεροι !
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Εγω υποστηριζω τη δικη σου ιδεα.Πιο μακρυνο ταξιδι και πιο ενδιαφεροντα πραγματα. Το Ντουμπαι... καλο ειναι για λιγες μερες.
 

argi17

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
ευχαριστω για την απαντηση ...
κανενασ αλλοσ παιδια που να εχει παει σε αυτα τα μεροι
 
Μηνύματα
157
Likes
102
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Αγαπητέ argi17,κατ`αρχήν να σου ευχηθώ ό,τι καλύτερο για την καινούρια κοινή σας ζωή!!!Να είναι ένα υπέροχο ταξίδι...με πολλά ταξίδια!!!!
Στα μέρη αυτά που λες δεν έχω πάει...ακόμα!!Όμως,αφού είναι η 1η φορά που ταξιδεύετε εκτός Ελλάδας και χωρίς γκρουπ,γιατί δεν επιλέγετε έναν ωραίο και πιο εύκολο προορισμό στην Ευρώπη; θα έχει περισσότερες πιθανότητες να πετύχει και να έχετε ωραίες αναμνήσεις από το ταξίδι του μέλιτος!!!Εκτός βέβαια αν είστε τύποι της περιπέτειας!!!!και του απρόοπτου!!!!
 

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...
Χωρις να θελω ουτε να επιβαλω τη γνωμη μου ουτε να το παιξω "ξυπνιος" οπως και να το ψαξεις θα καταληξεις στα στανταρ πακετα νεονυμφων. Ειτε Μαυρικιος με λιγες ημερες Ντουμπαι, ειτε Ταυλανδη / Μπαλι με λιγες ημερες Ντουμπαι/Σιγκαπουρη. Διαβασε τις πολλες παρομοιες τραβελοιστοριες εδω μεσα και θα δεις και μονος σου οτι για εκει παεει το πραγμα. Ειδικοτερα αν σκεφτεις το πολυ μικρο κοστος.

Με το καλο ο γαμος και ευχες για βιον ανθοσπαρτον!
 

antzelis

Member
Μηνύματα
60
Likes
5
καταρχην βιος ανθωσπαρτον και σας ευχομαι να ειναι και για τους δυο ενα υπεροχο παραμηθη εγω ειμαι μαζι σου εχο παει Maiami - Orlando τελεια και τα διο μερη οπου να πατε να περασετε τελεια και η αναμνησεις του γαμιλιου ταξιδιου να ειναι μαζι σας παντα
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Να ζήσετε!!

Συγνώμη που σε τέτοιο θέμα θα κάνω χρήση της λέξης, αλλά εγώ με το Ντουμπάι πλέον νιώθω όπως ο διάβολος με το λιβάνι...τέλος.

Σε οτιδήποτε άλλο θα συμφωνήσω με όποιον το προτείνει, οπότε στην προκειμένη συμφωνώ με εσένα!
 

mpougatsas

Member
Μηνύματα
36
Likes
58
εγω φιλε εχω παει το ιδιο χρονικο διαστημα μαιαμι,και μετα κρουαζιερα.
καταρχας ο καιρος ηταν καλος για μπανιο,αν δεν κανω λαθος ηταν στους 31 βαθμους.
ομως ενα ακομα στοιχειο αν θες ψαξτο 31 οκτωμβριου ηταν τελευταια μερα του
χαλογουιν.Ηταν κατι φανταστικο,με παρτυ στον πεζοδρομο,ολα τα μαγαζια ανοιχτα με
συγκροτηματα,πολυ κοσμο,καρναβαλια,πολυ κεφι,κοκτειλ,και ωραιο φαγητο.
Υστερα πιστευω απο το μαιαμι εχεις πολλες επιλογες για να κανεις πραγματα.διαβασε αν θες και την ιστορια μου.
 

argi17

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας , για το χρόνο σας και για τις απαντήσεις σας !!!
Ακόμα ψάχνουμε ... Η ζυγαριά γέρνει προς το Dubai αλλά ακόμα δεν έχουμε κλείσει τίποτα !!!
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Γεια σε ολους ειμαι νεο μελος και θα ηθελα την βοηθεια σασ ...
εγω και η γυναικα μου θελουμε να παμε γαμηλιο ταξιδι.. αλλα δεν ξερουμε το που φυσικα και λεμε να μασ πειται τισ γνωμεσ σασ !!!!
Διαβασαμε αρθρα που εχετε γραψει στο site .. και καταληξαμε :
εγω θελω Maiami - Orlando - Everglades - Aquarium - και πολλα παρκα
η γυναικα μου θελει Dubai
να σασ πω οτι ειναι η προτη μασ φορα που θα ταξηδεψουμε εκτοσ ελλαδας και συγουρα στο Dubai ειναι ποιο ευκολο να πασ αποτι να πασ στην αλη μερια τησ γησ .... !
Πειτε μασ τισ γνωμεσ σασ εσεισ που εχετε παει σε αυτα τα μεροι !

εγώ δε μπορώ να καταλάβω πως το συζητάτε ακόμα! συγκρίνεται η αμερική με το ντουμπάι? :shock:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας , για το χρόνο σας και για τις απαντήσεις σας !!!
Ακόμα ψάχνουμε ... Η ζυγαριά γέρνει προς το Dubai αλλά ακόμα δεν έχουμε κλείσει τίποτα !!!
Κανεις απο οσους απαντησαν δεν ηταν θετικος για Ντουμπαι. Πως η ζυγαρια εγειρε προς τα εκει;:shock:
 

argi17

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Η ζυγαριά γέρνει προς το Dubai γιατι είναι ποιο οικονομικά και ποιο κοντα ως προς την Ελλάδα και χρειάζεται λιγότερες ώρες πτήσης ....! Και αποφασίσαμε ότι εκει που θα πηγαίναμε Miami και θα χαλαγαμε με περισοτερα χρήματα να τα δώσουμε στο Dubai και να κάτσουμε παραπάνω νύχτες να βρούμε δικό μας αμάξι και να ψωνισουμε ότι μας αρέσει και αξίζει !
Δεν ξέρω αν το σκεφτόμαστε καλα ;;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.838
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom