Γειά σας και απο μένα!

Despina_il

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ζω στα πανέμορφα Χανιά και λατρεύω τα ταξίδια!! Σε 2 μήνες φευγω για Αγιο Δομίνικο και είναι καταενθουσιασμένη, ψαχνοντας λοιπον διάφορες πληροφορίες βρεθηκα εδώ!! και είπα να γραφτώ και να ενημερώνομαι και να ενημέρωνω κ εγώ με την σειρά μου, όσο μπορώ!!!
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
Καλώς ήρθες και καλό ταξιδι να έχεις!!!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.775
Likes
15.434
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες και από εμένα και καλό σου ταξίδι.
άντε και να έχουμε φρέσκες πληροφορίες για τον Αγ.Δομίνικο.
 

Natasa Ch

Member
Μηνύματα
246
Likes
212
Καλωσηρθες Δεσποινα!
κι εγω στα Χανια ζω κι εγω για Αγιο Δομηνικο λεω το καλοκαιρι!! πολλα κοινα. :) με ποια αεροπορικη εκλεισες? εγω american airlines βρισκω με 872/ατομο αλλα δεν τα εχω κλεισει ακομα λογω ανανεωσης διαβατηριου που πρεπει να κανει ο ενας απο τους δυο που θα παμε! ποσο σου κοστισαν εσενα?
 

Despina_il

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εγώ τα έκλεισα μεσω ενός ισπανικού γραφείου. Θα πάω Μαδρίτη για κάποιες μέρες και με βόλευει να φύγω απο κεί. Το γραφείο λέγετε vibo viajes τσεκαρε το γιατι έχει πολύ καλές τιμές και για άλλους προορισμούς!!!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.341
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Καλώς μας ήρθες χωριανή...οι Χανιώτες πληθαίνουν και στο επόμενο
meeting θάχουμε νέα πρόσωπα!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.978
Likes
9.427
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εγω βλεπω οτι θα πληθυνουν και οι λατρεις του Αγιου Δομηνικου :)
Καλωσηρθες Δεσποινα , αν εισαι ενθουσιασμενη τωρα , που να δεις οταν πας τι θα παθεις! Ποσες μερες θα μεινεις στο νησι και σε ποια μερη θα πας?
 

George13

Member
Μηνύματα
40
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ΛΙΒΑΝΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Καλώς ήρθες Δέσποινα και καλό ταξίδι για ένα τόσο όμορφο προορισμό όπως ο Άγιος Δομήνικος :)
 

Despina_il

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για το καλοσώρισμα!!! Θα μείνω 10 μέρες, έχουμε κλεισει πακέτο για Πούντα Κανά επείδη το βρήκαε πολύ οικονομικό και σκεφτόμαστε να νοικιάσουμε αυτοκίνητο και να γυρίσουμε όσο το δυνατό περισσότερα μέρη!!! Εχω πάρει αρκετές πληροφορίες απο εδώ και ότι άλλο νομίζετε έσεις που έχετε παει οτι πρέπει να δω παρακαλώ ενημερώστε με!!!...:p
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.978
Likes
9.427
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Και σκεφτομουν μακαρι να μην ειχατε κλεισει στην Πουντα κανα , αλλα αφου εγινε , τουλαχιστον μην το σκεφτεστε για αυτοκινητο...νοικιαστε το!
Θα εχεις διαβασει για την εκδρομη στο νησι Σαόνα και καλυτερα να οδηγησετε μονοι σας μεχρι το Bayahibe και να παζαρεψτε την τιμη με τους βαρκαρηδες. Καποιοι πηγαινουν σε αλλες παραλιες στο νησι , πιο μοναχικες απο αυτες που πηγαινουν τα μπουλουκια απο τα ριζορτ.

Θα προτεινα επισης να οδηγησετε προς το ψαροχωρι Miches να το δειτε προτου αναπτυχθει και αυτη η περιοχη οπως σχεδιαζουν. Στο Miches υπαρχουν υπεροχες και ανεγγιχτες παραλιες που πανε μονο ντοπιοι και ελάχιστοι τουρίστες που φτανουν εδω οπως η Κόστα Εσμεράλδα και η πλάγια δε λος Νέγρος. Μπορειτε ακομα να κλεισετε εκδρομη προς το νησι του Μπακάρντι με ενδιάμεση σταση στο Μέδια Λούνα , μια λωριδα αμμου στη μεση της διαδρομης , πολυ καλο σημειο για σνορκελ.
 

Attachments


Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.285
Μηνύματα
886.635
Μέλη
38.954
Νεότερο μέλος
panatsitsi123

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom