Γειά!

gyristroula

Member
Μηνύματα
96
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
:roll:Είμαι λίγο ντροπαλή και καθυστερούσα την εγγραφή μου αλλά να ΄μαι κι εγω!Καλώς με βρήκατε λοιπόν!Εγώ σας γνώρισα πριν 1 χρόνο περίπου,όταν ετοίμαζα το πρώτο μου ταξιδι εξωτερικό(Λονδίνο),που ανέβαλλα συνεχώς λόγω της φοβίας για τα αεροπλάνα!Η φοβία παραμένει αλλά η λαχτάρα για ταξίδια ειναι μεγαλυτερη!Τα λέμε...
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
καλωσηρθες γυριστρουλα!!!! και αφου εκανες την αρχη στα ταξιδια, δεν σε σταματαει τιποτα...
 

gyristroula

Member
Μηνύματα
96
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
καλωσηρθες γυριστρουλα!!!! και αφου εκανες την αρχη στα ταξιδια, δεν σε σταματαει τιποτα...
Γειά σου και σένα:D!Το μόνο που με σταματάει προς το παρόν είναι η πολλή δουλειά αλλά τον Αύγουστο με περιμένει η Ιταλία οπότε οπλίζομαι με κουράγιο!
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
Και εγώ αναρωτιόμουν ποιός γυρίζει γύρω γύρω :sharkisland: από το φόρουμ?????:roll:
τελικά ήταν η gyristroula!!!:D

:welcome:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
8.144
Gyristroula καλωσόρισες!
Και το φόβο για τα αεροπλάνα ξεπέρασες και τη συστολή σου να εγγραφείς, ε? Μπράβο!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλωσήρθες. Αφού ξεπέρασες το φόβο και γράφτηκες στην παρέα των μουρλών, το να ξεπεράσεις το φόβο για τα αεροπλάνα είναι πανεύκολο :bounce:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
giristroula!!!
πιο αστείο avatar δεν έχω ξαναδεί!!! χάρμα ...μου έφτιαξες την μέρα!!!!!!!
ελα και θα "καλοπεράσεις" εδώ!!! ειναι το τόπος της χαράς της κουλαμάρας και του δεν συμαζεύεσται!!!!! γι αυτό σου λέω ...το avatar σου είναι εμπνευσμένο!!!

ξέχασα να σου πώ οτι υπάρχουν και αναλαμπές απο τα μέλη και λένε και σοβαρά πράγματα,οταν είναι ξεμέθυστοι,δεν έχουν πάρει ναρκωτικά,και το βασικότερο όταν έχουν σχεδιάσει ταξίδι και πλησιάζουν οι μέρες να πάνε!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες gyristroula , κι εγω τα φοβαμαι τα ατιμα τα αεροπλανα αλλα δεν γινεται αλλιως εφικτο το ταξιδι ονειρο :lol:
Για φετος καλα τα κανονισες με road trip στην Ιταλια :lol: αλλα συνιστω συντομα να οργανωσεις ταξιδι στο Μεξικο. Με το που θα προσγειωθεις στη γη των Μαγια ξεκιναει η απογειωση:clap:
 

DAVID

Member
Μηνύματα
75
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
giristroula μου θυμίζεις ένα δίμετρο κρητικό που είχε τον ίδιο φόβο και πετώντας πάνω από τις Ανδεις με ένα προπολεμικό ελικοφόρο είπε το κουφό ..ΑΝ σας μυρίσει καταλύτης από μένα θα είναι......Κι όμως ήταν τόσο συναρπαστικό το ταξίδι που την επόμενη χρονιά ήταν ο πρώτος που μου τηλεφώνησε για να οργανωσουμε κάτι.Μην χάσεις τα καλλίτερα
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Hello γυριστρούλα με το υπέροχο avatar!

Ξεπέρασες τον φόβο για τα αεροπλάνα, έκανες εγγραφή εδώ, οπότε θα έλεγα είσαι πανέτοιμη για νέους προορισμούς!

Φαντάζομαι Ιταλία θα πας οδικώς; χεχε :D

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! :clap:
 

gyristroula

Member
Μηνύματα
96
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Hello γυριστρούλα με το υπέροχο avatar!

Ξεπέρασες τον φόβο για τα αεροπλάνα, έκανες εγγραφή εδώ, οπότε θα έλεγα είσαι πανέτοιμη για νέους προορισμούς!

Φαντάζομαι Ιταλία θα πας οδικώς; χεχε :D

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! :clap:
ευχαριστω για τα ενθαρρυντικά σας σχόλια παιδιά!Εννοείται ιταλία ΧΩΡΙΣ αεροπλάνο,να πάρω μια ανάσα βρε αδέρφια!Όσο για το Μεξικό,είναι ταξίδι όνειρο κυριολεκτικά για τα επόμενα 5 τουλάχιστον χρόνια γιατί το πάω σιγα σιγά με την διάρκεια πτήσεων!
Υ.Γ:Τι χάρτες είναι αυτοί βρε παιδιά?Σκιάχτηκα!!!:shock:
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
γεια σου γυριστρουλα!!

εχεις διαλεξει φανταστικο ψευδωνυμο!! το ειχα σκεφτει και εγω αυτο!! γιατι νοιωθω να γυρναω συνεχεια απο εδω και απο εκει..
δεν χρειαζετε ντροπες και δεν χρειαζετε φοβος για τα αεροπλανα!! αλλωστε τι σοι γυριστρουλα εισαι αν φοβασαι τα αεροπλανα???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.710
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom