Γειας συνταξιδιωτες

pathfinder

Member
Μηνύματα
12
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
βιετναμ
Ταξίδι-Όνειρο
mars
Φιλοι μου γειας σας εχω παθει την πλακα μου γεια αυτο το forum. Επιτελους κατι σωστο και απο οτι βλεπω ενημερωμενο για τους απανταχου ταξιδιωτες. Μπραβο μπραβο μπραβο στον δημιουργο του

:D:D:D
και λιγα λογια για μενα
Ονομάζομε Χάρης Οικονομου μένω μόνιμα στην Ορεστιάδα. Ξέρετε εκεί ψηλά στον χάρτη.
Εδώ και πέντε χρόνια μου αρέσει να ταξιδεύω μόνο με το αυτοκίνητο μου όχι γιατί φοβάμαι τα μέσα μαζικής μεταφοράς αν και τα χρησιμοποιούσα κατ κόρον στο παρελθόν, αλλά γιατί πιστεύω ότι το 50% του ταξιδιού είναι αυτά που θα απολαύσεις μέχρι να φτάσεις στον προορισμό σου χώρια που το αυτοκίνητο σου δίνει μια αίσθηση ελευθέριας στις μετακινήσεις .Εκτός των παραπάνω ανακαλύπτεις συνεχώς καινούρια μέρη.
Εύχομαι να μάθω πολλά για καινούριους προορισμούς από αυτό το forum. Εύχομαι σε όλους καλά ταξίδια
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Αχ, Χαρη τι μου θυμησες!!!! 7 μηνες ημουν στην ομορφη Ορεστιαδα ως ΔΕΑ(ΤΘ)! Εχω καλους φιλους εκει πανω οπως επισης σε Διδυμοτειχο και Σουφλι!
:welcome2:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου Χάρη και καλώς ήρθες. Όντως τα ταξίδια με αυτοκίνητο είναι μια μοναδική εμπειρία. :)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Γεια σου Χαρη και :welcome2:Εχουμε τα ιδια γουστα λοιπον γιατι και εγω ταξιδευω πολυ με το αυτοκινητο.
 

Fanh

Member
Μηνύματα
60
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Σκανδιναβία
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ-Λάος-Καμπότζη
Γειά σου συνταξιδιώτη!:D
καλωσήρθες!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
γεια σου βρε χαρη οδικε!! ταξιδευε οπως σου αρεσει! αρκει να περνας καλα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.263
Μέλη
38.969
Νεότερο μέλος
Angeloti55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom