Γεια και από εμένα....

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.978
Likes
9.431
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Τι υπομονη!Τι μηνυση! Πυροβοληστε τουs!!:mad:

Ζουγκλεs , νησια ακουω , πωπω!Αυτο θαναι ταξιδι! Χμ...να αλλαξω ξανα τα εισιτηρια μου?:roll:(πλακα κανω!)
Ποτε σκοπευειs να παs? Να ξερουμε ποσο συντομα θα εχουμε πληροφοριεs απο Βενεζουελα!

Ημουνα σιγουρη οτι θα ειχεs φωτο απο τιs ωραιοτερεs παραλιεs του πλανητη - μη μου απαντησει κανειs...ειναι οι ωραιοτερεs του πλανητη. Αρα καταλαβαινω οτι πηγεs Praslin και LaDigue. 650 φωτο??Πληζ θελω να τιs δω!! Και ιστοριεs απο Σευχελλεs θελω να ακουσω!
Αρνουμαι να συνεχισω το αρθρο του Αγιου Δομηνικου αν δεν ακουσω ιστοριεs με βοιδαμαξεs απ'το Λα Ντιγκ!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ωχ!!! Ζορίσανε τα πράματα!! GTS όπως βλέπεις εδώ παίζεται η βιωσιμότητα του φόρουμ. :xmas_mrgreen:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.837
Likes
18.879
Τι υπομονη!Τι μηνυση! Πυροβοληστε τουs!!:mad:

Ζουγκλεs , νησια ακουω , πωπω!Αυτο θαναι ταξιδι! Χμ...να αλλαξω ξανα τα εισιτηρια μου?:roll:(πλακα κανω!)
Ποτε σκοπευειs να παs? Να ξερουμε ποσο συντομα θα εχουμε πληροφοριεs απο Βενεζουελα!

Ημουνα σιγουρη οτι θα ειχεs φωτο απο τιs ωραιοτερεs παραλιεs του πλανητη - μη μου απαντησει κανειs...ειναι οι ωραιοτερεs του πλανητη. Αρα καταλαβαινω οτι πηγεs Praslin και LaDigue. 650 φωτο??Πληζ θελω να τιs δω!! Και ιστοριεs απο Σευχελλεs θελω να ακουσω!
Αρνουμαι να συνεχισω το αρθρο του Αγιου Δομηνικου αν δεν ακουσω ιστοριεs με βοιδαμαξεs απ'το Λα Ντιγκ!
Έτσι έτσι, με συγκίνησες τώρα!! Βοϊδάμαξες με τους οδηγούς να είναι ράσταμεν σαν από Τζαμάικα, all day red-eyes :D και να πιέζουν τα βόιδια στα @@ για...γκάζια :D

Εκεί στο La Digue είδα και την ωραιότερη σκηνή της ζωής μου....αλλά πολύ βιαζόμαστε μου φαίνεται, θα ξεκινήσουμε προσεχώς με ουρανοξύστες, καυτές ερήμους και αραβικά χιονοδρομικά κέντρα :p
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.978
Likes
9.431
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Έτσι έτσι, με συγκίνησες τώρα!! Βοϊδάμαξες με τους οδηγούς να είναι ράσταμεν σαν από Τζαμάικα, all day red-eyes :D και να πιέζουν τα βόιδια στα @@ για...γκάζια :D

Εκεί στο La Digue είδα και την ωραιότερη σκηνή της ζωής μου....αλλά πολύ βιαζόμαστε μου φαίνεται, θα ξεκινήσουμε προσεχώς με ουρανοξύστες, καυτές ερήμους και αραβικά χιονοδρομικά κέντρα :p
Πωωωω!!! Μολιs περασε το προσεχωs..ξεκινα γρηγορα χμ...αντε καλα απο Ντουμπαι.Σου επιτρεπω ενα ποστ
το πολυ 150 λεξεων (θα με δειρουν οι αλλοι), και φυγαμε για Σευχελλεs!:clap:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.837
Likes
18.879
Με κομμένο καλώδιο είμαι ο έρμος, υπομονήηηηη βρε

Καλά, εσύ Ζωή πού ξέρεις για τις βοϊδάμαξες? Κάθεσαι και μελετάς εξωτικούς προορισμούς στον ελεύθερο χρόνο σου? Τόσο καλή μελέτη πια?

Εννοείται πως το Ντουμπάι θα φύγει τροχάδην....αλλά χωρίς φωτό δε ξεκινώ να γράφω...οπότε, περιμένουμε αποκατάσταση (της βλάβης) :cool:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.978
Likes
9.431
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλά, εσύ Ζωή πού ξέρεις για τις βοϊδάμαξες? Κάθεσαι και μελετάς εξωτικούς προορισμούς στον ελεύθερο χρόνο σου? Τόσο καλή μελέτη πια?
Που ξερω? :shock:Εγω?:haha: Τι ειπεs τωρα..
Με τιs βοιδαμαξεs παλι εχω ενα θεμα , αφου μαζι με τα chickenbus ειναι ο αγαπημενοs μου τροποs μεταφοραs :haha:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.837
Likes
18.879
Το καλύτερο είναι περπατώντας, ώστε να απολαμβάνεις κάθε μέτρο και δευτερόλεπτο του Παραδείσου :cool:

Περπατώντας προς το λιμανάκι του La Digue είδαμε και κάτι που δε θα το βλέπαμε στις άμαξες!!

(δε κρατιέμαι να γράψω :haha: αλλά πού θα πάει!!)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γράψε δύο ξεχωριστά, οπότε το καθένα στη... γωνιά του :LOL:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Βάλτο όπου θέλεις, δεν έχουμε πρόβλημα :xmas_smile: Αν το μεγαλύτερο κομμάτι της αφήγησής σου θα είναι για Σεϋχέλλες, βάλτο στην Αφρική. Αν σου βγει μεγάλο κείμενο και για το Ντουμπάι, ε τότε βάλτο ξεχωριστά.

Για τις φωτογραφίες θα σου ζητήσω την υπομονή σου για 1-2 ημέρες, καθώς ετοιμάζεται η καινούρια γκάλερυ του σάιτ, στην οποία θα μπορέσεις να ανεβάσεις τις φωτογραφίες σου. :xmas_smile:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.837
Likes
18.879
Εγώ κάνω υπομονή, η Ζωή δε ξέρω. :D

(Προσπάθησα να κάνω upload αλλά δε με αφήνει)

Μπορώ να βάλω τις φωτό μέσα στο κείμενο??
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.107
Μέλη
38.964
Νεότερο μέλος
Sandofer

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom